Adatlap: XVII. Tökmag Kupa - DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Nemzetközi Verseny

XVII. Tökmag Kupa - DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Nemzetközi Verseny
  • Helyszín: Sportcsarnok - 6781 Domaszék, Petőfi Sándor u. 2.
  • Időpont: 2023-05-20
  • Korosztály: Serdülő, Diák A, Diák B
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Serdülő (2023-ig) férfi -36 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FEHÉR Balázs
    Domaszék
  3. 3. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. NYERGES Flórián
    Mistral SK
Serdülő (2023-ig) női -36 kg
  1. 2. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) férfi -40 kg
  1. 1. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  5. 5. SZABÓ Szabolcs
    Solti AC SE
  6. 5. NAGY Csongor
    Szatymaz
  7. 7. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
  8. 7. CSEH Botond
    Szatymaz
Serdülő (2023-ig) férfi -45 kg
  1. 1. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 5. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  5. 5. HERNÁDI Bence
    Atomerőmű SE
  6. 7. JUHÁSZ Balázs Sándor
    Ászok JC
  7. 7. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) női -44 kg
  1. 1. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
Serdülő (2023-ig) női -48 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 4. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
Serdülő (2023-ig) férfi -50 kg
  1. 2. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  2. 5. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
  3. 7. HOLMAN Patrik
    Petőfi DSE
  4. 7. HALÁPI Zétény
    Kőrös Judo SE
Serdülő (2023-ig) férfi -55 kg
  1. 1. KASZA Péter
    MTK Budapest
  2. 2. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  3. 5. KOVÁCS Ágoston
    Atomerőmű SE
  4. 5. HORVÁTH Levente
    KSI SE
  5. 7. BODA Botond
    Ászok JC
  6. 7. MONOKI Dávid
    Mórahalom
Serdülő (2023-ig) női -52 kg
  1. 2. KARDOS Kata
    Domaszék
  2. 3. FRANTZEN Léna Mária
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  4. 5. TÓTH Sarolt
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) női -57 kg
  1. 1. BARTYIK Iza
    Vasas Judo Kft.
  2. 3. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  3. 3. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  4. 5. KENESI Gréta Stefánia
    Mistral SK
  5. 7. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  6. 7. FEHÉRVÁRI Abigél
    Gemenc Judo Klub
Serdülő (2023-ig) férfi -60 kg
  1. 1. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  2. 2. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  3. 5. SZTANKAY Zsombor
    MTK Budapest
  4. 7. KRATKOVSZKI István
    Szentesi Pollák DSE
Serdülő (2023-ig) férfi -66 kg
  1. 1. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  2. 2. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  3. 3. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  4. 7. TERNAI Barnabás
    Hód Judo
Serdülő (2023-ig) női -63 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. ÉBERLING Kamilla
    Solti AC SE
  3. 3. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
Serdülő (2023-ig) női +63 kg
  1. 1. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  3. 3. VÉKONY Vivien
    Ászok JC
  4. 4. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
Serdülő (2023-ig) férfi -73 kg
  1. 1. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  2. 2. ANDERKÓ Bence
    Atomerőmű SE
Serdülő (2023-ig) férfi -81 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
Serdülő (2023-ig) férfi +81 kg
  1. 2. FALUSI Zsolt
    Solti AC SE
Diák A női -32 kg
  1. 1. ERDEI Tündér
    Szépvölgy Judo SE
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. TÓTH Hunor
    Mogyi Bajai JC
  2. 4. SCHMIDT Szabolcs
    Domaszék
Diák A férfi -35 kg
  1. 2. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
  2. 3. SZÉVALD Zsolt Csaba
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  2. 2. CSEH Botond
    Szatymaz
  3. 3. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
  4. 5. KUN Huba
    Ászok JC
  5. 5. DEÁK Ferenc
    KSI SE
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  3. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  4. 3. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  6. 5. TÓTH Kamill
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -45 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. BENŐ-BALLA Brigitta
    KSI SE
Diák A férfi -45 kg
  1. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  2. 3. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  3. 5. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  4. 5. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  5. 7. LENGYEL Rajmund
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  2. 2. FARKAS Levente
    Atomerőmű SE
  3. 3. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
Diák A női -50 kg
  1. 2. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 4. CSILLAG Gergő
    Mórahalom
Diák A női -56 kg
  1. 1. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
Diák A női +56 kg
  1. 1. ULBERT Lujza
    Atomerőmű SE
  2. 2. GELLÉRFI Julianna
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. PAPP Anna
    KSI SE
  4. 4. TÓTH Zsuzsa
    Ászok JC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
Diák A férfi +66 kg
  1. 2. STEIXNER Gergő Zsolt
    Kecskeméti JC
  2. 4. RÁCZ Patrik György
    Gemenc Judo Klub
Diák B női -30 kg
  1. 1. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
  2. 2. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -33 kg
  1. 2. VÉKONY Vanda
    Ászok JC
Diák B férfi -32 kg
  1. 2. HORVÁTH Dávid
    Gemenc Judo Klub
  2. 3. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  3. 5. ERDEI Márk
    Szépvölgy Judo SE
  4. 7. KOVÁCS Barnabás
    Vasas Judo Kft.
  5. 7. PITTENAUER Alex
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -36 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 3. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. JUHÁSZ Nándor
    Ászok JC
  3. 3. MOLNÁR Máté
    Kecskeméti JC
  4. 3. OLASZ Atilla
    Domaszék
  5. 5. TÓTH Zsombor
    Ászok JC
  6. 5. KEREKES János
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. HORVÁTH Levente
    KSI SE
  8. 7. BAKACSI László
    Hód Judo
Diák B férfi -38 kg
  1. 2. KOVÁCS Ákos
    Kőrös Judo SE
  2. 5. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 7. SZARKA Lehel
    Hód Judo
  4. 7. NOVÁK Mirkó
    Vasas Judo Kft.
Diák B női -40 kg
  1. 3. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. BALÁZS Benett
    Ászok JC
  3. 3. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  4. 5. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -49 kg
  1. 1. TÓTH Csenge Timea
    Ászok JC
  2. 2. LACZI Enikő
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -45 kg
  1. 3. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  3. 5. SZABÓ Nándor
    Vasas Judo Kft.
  4. 7. ZSINKÓ Attila
    Gemenc Judo Klub
Diák B női +49 kg
  1. 1. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
  2. 2. HUSZÁR Gréta
    Orosházi JSE
Diák B férfi -50 kg
  1. 4. BÍRÓ Máté
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  3. 3. NEPP Gergő
    Gemenc Judo Klub
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  2. 2. KOPASZ Mihály
    Szegedi Judo SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
  3. 3. KRECH Levente
    Ászok JC

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.