Adatlap: Serdülő Nyílt Országos Rangsorverseny

Serdülő Nyílt Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2024-03-09
  • Korosztály: Serdülő
  • Típus: Országos rangsor verseny
Serdülő férfi -38 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZILÁGYI Patrik
    MTK Budapest
  3. 3. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  4. 3. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Ledényi JI
  5. 5. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  6. 5. KLENK Attila Zoltán
    Cegléd
  7. 7. KÓNYA Krisztofer
    MTK Budapest
  8. 7. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
Serdülő női -36 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. KELEMEN Antónia
    PVSK
  6. 5. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
  7. 7. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
Serdülő férfi -42 kg
  1. 1. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  2. 2. LENGYEL Zalán
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. NAGY Csongor
    Szatymaz
  4. 3. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  5. 5. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
  6. 5. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  8. 7. KŐSZEGI Kende Zsolt
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő női -40 kg
  1. 1. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő női -44 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. DUDÁS Regina
    Diósd
  3. 3. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  4. 3. MIHÁLY Petra
    Diósd
  5. 5. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  6. 7. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
Serdülő férfi -46 kg
  1. 1. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  2. 2. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  3. 3. SÁRA András Hunor
    VSD
  4. 3. KISS Csongor
    Egri VSI
  5. 5. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  6. 5. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  7. 7. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  8. 7. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
Serdülő női -48 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  4. 5. ÁNCSÁK Kiara
    Oroszlány
  5. 5. LENGYEL Kinga
    Budapesti Honvéd SE
  6. 7. BÁNOS Lili
    Zalaegerszeg
  7. 7. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. APOSTOL Csongor
    Diósd
  2. 2. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  3. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  5. 5. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  6. 5. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. PAÁR Csongor
    Ledényi JI
  8. 7. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
Serdülő női -52 kg
  1. 1. FRANTZEN Léna Mária
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. VARGA Regina
    Oroszlány
  3. 5. KARNER Boróka
    Erdőkertes JSE
  4. 7. BORSOS Mirabella
    Homokmégy KJSE
  5. 7. MÜLLER Liza
    Kaposvári USE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MILDNER Nimród
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. KIS Botond
    Ledényi JI
  4. 3. BEDÉCS Marcell
    MVSC
  5. 5. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. RÓZSAVÖLGYI Bence
    MVSC
  7. 7. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
Serdülő női -57 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    MVSC
  2. 2. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 5. LAKATOS Emma
    Cegléd
  4. 5. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  5. 7. BACHESZ Rita
    Mohács
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Vendel
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  3. 3. GÁLL Benjamin
    MVSC
  4. 3. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  5. 5. NAGY Márk
    MVSC
  6. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  7. 7. WINKLER-SZENTTELEKI Zalán
    Ledényi JI
  8. 7. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  2. 2. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  3. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  4. 3. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  5. 5. DEÁK András István
    Debrecen SC
  6. 5. TERNAI Barnabás
    Hód Judo
  7. 7. TARJÁNYI Balázs
    Varga Cseppek SE
  8. 7. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
Serdülő női -63 kg
  1. 2. HANGYÁSI Zengő
    Hód Judo
  2. 3. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  3. 4. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. BALLA Sándor
    Diósd
  2. 2. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  3. 5. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  4. 5. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
Serdülő női -70 kg
  1. 4. PAPP Anna
    KSI SE
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond
    RHDSE
  2. 2. LAKATOS Béla
    MVSC
  3. 3. BÁLIZS Balázs
    Nagyatádi Judo Club
  4. 3. NOVÁK Norbert
    Győri AC
  5. 5. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. GÖDÉR Bence
    Samurai JC
  7. 7. STEIXNER Gergő Zsolt
    Kecskeméti JC
Serdülő női +70 kg
  1. 1. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. CSIKÓS László
    BM Kano Judo SE
  2. 2. MUSZIK Zalán
    Delta SE
  3. 3. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    Virradat SE
  4. 4. KÉZI Zsombor
    Benta Judo

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.