Adatlap: Diák "A", Diák "B" Nyílt Magyar Kupa

Diák "A", Diák "B" Nyílt Magyar Kupa
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2024-03-09
  • Korosztály: Diák A, Diák B
  • Típus: Magyar Kupa
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. PRESINSZKI Dániel
    VSD
  2. 2. MAKULA Tibor
    Ledényi JI
  3. 3. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  4. 4. PONÁCZ Alex
    Győri AC
  5. 5. SZABÓ Milán
    Tatabányai SC
Diák A női -32 kg
  1. 1. PAPP Jázmin
    RHDSE
  2. 2. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
  3. 3. GUZMICS Gerda
    Kaposvári USE
  4. 5. TÓTH Emma
    Petőfi DSE
  5. 5. BILDMANN Laura Annamária
    Homokmégy KJSE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. JUDÁK Márk
    VSD
  3. 3. HARMAN Antal
    Debrecen SC
  4. 3. LÉDERER Soma
    VSD
  5. 5. VALYON Kristóf
    KSI SE
  6. 5. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
  7. 7. BALOGH Marcell
    Delta SE
  8. 7. TÖLLI Dénes
    Orosházi JSE
Diák A női -35 kg
  1. 1. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PINKE Dorina Lilla
    UTE
  3. 3. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
  4. 4. KELEMEN Antónia
    PVSK
Diák A női -38 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 3. VÉKONY Vanda
    Ászok JC
  3. 4. SZÉLES Andrea
    Homokmégy KJSE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. DEÁK Bence
    Debrecen SC
  3. 3. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  4. 3. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  5. 5. BÜKI Zalán
    Kaposvári USE
  6. 5. CSER Attila
    Delta SE
  7. 7. RÉMAI Levente
    Judo Utánpótlás Iskola SE
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. CSOPORT Csongor
    PVSK
  2. 2. NEU Gábor
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  4. 3. KOVÁCS Ákos
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
  6. 7. SÉVITY Lázár
    Ledényi JI
  7. 7. KÓTAI Kolos Krisztián
    MTK Budapest
Diák A női -41 kg
  1. 2. GIRICZ Minna
    Budapesti Honvéd SE
  2. 3. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
  3. 3. POLZ Emese
    Kodomo
  4. 5. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  5. 5. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
  6. 7. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  3. 3. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
  4. 3. MARGITTAI Dávid
    Velence Térségi SE
  5. 5. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  6. 5. NYÚL-SZÉNÁSI Olivér
    Kecskeméti JC
  7. 7. ZSINKÓ Attila
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
Diák A női -45 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. KABÁLYI Zsófia
    MTK Budapest
  3. 3. KERTÉSZ Veronika Mária
    Tordas SE
  4. 3. JÁNOSI Zsófia
    Görbeország DSE
  5. 5. SZIRÁKI Laura
    Kecskeméti JC
  6. 5. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  7. 7. CSÓTI GYAPJAS Kitti
    Domaszék
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. BONA Zétény
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  3. 3. DURÁNYIK Gergő
    Budafoki KSE
  4. 3. PONOMARENKO Roman
    Delta SE
  5. 5. KOVÁCS Áron
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. CSILLAG Norbert
    Budafoki KSE
  7. 7. TÖTÖS István
    Budaörsi SC
Diák A női -50 kg
  1. 1. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  2. 2. KIVÉS Szofia
    Dunaharaszti
  3. 3. SZÉPHALMI-BOSCO Olívia
    Solti AC SE
  4. 4. MOLNÁR Klaudia Emma
    Erdőkertes JSE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SCHMUCK Olivér
    MTK Budapest
  3. 3. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  4. 3. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  5. 5. FEJES Attila
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A női -56 kg
  1. 1. SCHATZ Léna
    Herman DSE
  2. 2. LAKATOS Emma
    Cegléd
  3. 3. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  4. 4. KUZMA Barbara
    Nippon Sport JC
  5. 5. TÁLOS Hanna
    Herman DSE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  2. 2. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. DEMÉNY Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. WINKLER-SZENTTELEKI Zalán
    Ledényi JI
  5. 5. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  6. 5. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  7. 7. TÓTH Sándor István
    Orosházi JSE
  8. 7. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
Diák A női +56 kg
  1. 1. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  2. 2. PÁNOVICS Emese
    RHDSE
  3. 3. TÖRÖK Laura
    Kőrös Judo SE
  4. 3. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  5. 5. CSIK Borbála
    Kaposvári USE
  6. 5. SZÉCSI Maja
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. HUSZÁR Gréta
    Orosházi JSE
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. MEZEI-NAGY Zente
    Rákosmenti SE
  2. 2. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  3. 3. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  4. 4. SZÁNTÓ Dániel
    Tatabányai SC
  5. 5. KOPASZ Mihály
    Szegedi Judo SE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. SZABÓ Milán
    Delta SE
  3. 3. ALEXA Bence
    Delta SE
  4. 5. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
Diák B női -27 kg
  1. 1. BOROS Kincső Panna
    Debrecen SC
  2. 2. KARAI Anna
    Kőrös Judo SE
  3. 3. VINCZE Anna
    Tatabányai JC
  4. 4. SZVATEK Szófia Szonja
    Tatabányai JC
Diák B férfi -26 kg
  1. 2. KIRSCH Máté
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -30 kg
  1. 1. SZEGFŰ Léna Kamilla
    Benta Judo
  2. 2. KIS Alexandra Zita
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TÓTH Viktória
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. ZECHMEISZTER Oszkár
    Gödöllői JK
  2. 2. DOMOKOS-CSÖRGE Máté
    Gödöllői JK
  3. 3. MÉSZÁROS Bálint
    Tordas SE
  4. 4. KELLER Dávid
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. MAROSI-JECH Richárd
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. NEU Tamás
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KUNYIK Csanád
    Tatabányai SC
  3. 3. CSÓTI-GÁLFI Attila
    Szatymaz
  4. 3. KÁDÁR Bálint Magor
    PVSK
  5. 5. DANKA Ferenc Mihály
    Kecskeméti JC
  6. 5. SÍVÓK Áron
    Cegléd
  7. 7. IRHÁZI Martin
    Homokmégy KJSE
  8. 7. KITZINGER Mátyás
    Tordas SE
Diák B női -33 kg
  1. 1. TAKÁCS Panna
    Kaposvári USE
  2. 2. SÁFÁR Danica
    Kőrös Judo SE
  3. 3. GÁSPÁR-PAP Anna
    TOTO Sport SE
  4. 3. PAPP Réka
    Kőrös Judo SE
  5. 5. TAKÁCS Anna
    Zalaegerszeg
  6. 5. DABIS Emese
    Hód Judo
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. DÖMÖK Nándor
    Kőrös Judo SE
  2. 2. VECSERNYÉS Csongor
    Domaszék
  3. 3. DODEK Bendegúz
    Tatabányai SC
  4. 3. SZERDAHELYI Szabolcs
    VSD
  5. 5. FAJKA Gábor
    RHDSE
  6. 5. MÉSZÁROS Olivér
    Gödöllői JK
  7. 7. SEBŐK Buda
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. HENCZ Magor
    Zalaegerszeg
Diák B női -36 kg
  1. 1. SALO Johara
    MTK Budapest
  2. 2. SZABÓ Lorin
    Kodomo
  3. 3. KONTRA Mercédesz
    Oroszlány
  4. 4. VÉGH Adél
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. RAPPAI Levente
    Domaszék
  2. 2. PÉCSI-DÉZSI Herman
    Kőrös Judo SE
  3. 3. FORGÓ Alex
    KSI SE
  4. 3. KIS Zsombor
    Ledényi JI
  5. 5. GYARAKI Krisztián
    Ledényi JI
  6. 5. GYENES Mihály
    VSD
  7. 7. KATONA Kornél
    Egri VSI
  8. 7. GOTYÁR Alexander
    Egri VSI
Diák B női -40 kg
  1. 1. FRÁNYÓ Kamilla
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZENTPÉTERI Emese
    PVSK
  3. 3. BILIK Anna
    Diósd
  4. 3. BARTYIK Zita Berill
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. PAPP Indira
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. PATAKI Boglárka
    Kör SE
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. TAKÁCS Kristóf
    Oroszlány
  2. 2. PAPP Márton Bende
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. HOLLÓSI Dániel
    Ledényi JI
  4. 3. NAGY Nimród Flórián
    Egri VSI
  5. 5. MIKE Bulcsú
    Budafoki KSE
  6. 5. AKLAN Botond
    Orosházi JSE
  7. 7. HÁGEN Barnabás
    Egri VSI
  8. 7. JÁRÓKA-HAMVAI Mendel
    Győri AC
Diák B női -44 kg
  1. 2. KOVÁCS Jázmin
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -45 kg
  1. 3. BALOGH Barnabás
    PVSK
  2. 3. KIRI Attila
    Tatabányai SC
  3. 5. VARGA Zalán Zoltán
    Szentesi Pollák DSE
  4. 5. KULCSÁR Ádám
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 7. GYURICZA-VÁRSZEGI Ruben
    Diósd
  6. 7. KISS Bence
    Tatabányai SC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. THEIL-CZEGLÉDY Vendel
    Gödöllői JK
  2. 2. SZABÓ Menyhért
    Nagyatádi Judo Club
  3. 3. DEÁK László
    Homokmégy KJSE
  4. 3. BRÁZ Zétény
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. KÖTELES Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SZMILEK Pál
    Oroszlány
  7. 7. KIRÁLY László
    Koroncói Tutti JK
Diák B női +49 kg
  1. 1. GÁLL Mária
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. NÉMETH Alexandra
    Budafoki KSE
  3. 3. BOCSKAI Rózsa
    Domaszék
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. KERTÉSZ Ármin
    Óbudai JC
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  2. 2. PAPP Károly
    Ledényi JI
  3. 3. HANGYÁSI Csongor
    Hód Judo
  4. 4. TÓTH Zalán Bence
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. BIHARI Lázár
    MTK Budapest

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.