Adatlap: Diák "A", "B", "C" és Serdülő Országos Diákolimpia döntő

Diák "A", "B", "C" és Serdülő Országos Diákolimpia döntő
  • Helyszín: UFM Aréna – Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca
  • Időpont: 2024-05-25
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Diák C, Serdülő
  • Típus: Diákolimpia
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  2. 2. MAKULA Tibor
    Ledényi JI
  3. 3. SZABÓ Milán
    Tatabányai SC
  4. 3. PONÁCZ Alex
    Győri AC
  5. 5. SZIVÓS Botond
    Kaposvári JK
Diák A női -32 kg
  1. 1. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
Diák A női -35 kg
  1. 1. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZABÓ Villő
    Nagykanizsai JK
  3. 3. KELEMEN Antónia
    PVSK
  4. 4. GUZMICS Gerda
    Kaposvári USE
  5. 5. GELENCSÉR Babett
    Barcs
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  2. 2. JUDÁK Márk
    VSD
  3. 3. HARMAN Antal
    Debrecen SC
  4. 3. LÉDERER Soma
    VSD
  5. 5. BALOGH Marcell
    Delta SE
  6. 5. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
  8. 7. VALYON Kristóf
    KSI SE
Diák A női -38 kg
  1. 1. VOGA Dorka Mária
    Tatai AC
  2. 2. WÁGNER Dorka
    Evidéki JE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. DEÁK Bence
    Debrecen SC
  3. 3. BÜKI Zalán
    Kaposvári USE
  4. 3. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  5. 5. BENE Csaba
    Velence Térségi SE
  6. 5. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  7. 7. CSERNÁK Flórián
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. HORVÁTH Dávid
    Gemenc Judo Klub
Diák A női -41 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. GIRICZ Minna
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  4. 3. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  5. 5. POLZ Emese
    Kodomo
  6. 5. SZABÓ Panna
    Debrecen SC
  7. 7. WOHL Gréta
    Evidéki JE
  8. 7. PAP Ngoc Gyöngyi
    Szolnoki Honvéd
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. NEU Gábor
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. CSER Attila
    Delta SE
  3. 3. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
  4. 3. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  5. 5. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
  6. 5. CSOPORT Csongor
    PVSK
  7. 7. KÓTAI Kolos Krisztián
    MTK Budapest
  8. 7. KAS Vince
    UTE
Diák A női -45 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. GÁL Viktória Flóra
    Ippon Judo
  3. 3. KERTÉSZ Veronika Mária
    Tordas SE
  4. 3. WOHL Sára
    Evidéki JE
  5. 5. SZEKSZÁRDI Nóra
    Nagykanizsai JK
  6. 5. PÁSZTOR Veronika
    Vadhajtás JSE
  7. 7. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  8. 7. SZABADOS Csenge
    Tatai AC
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
  3. 3. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  4. 3. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. MARGITTAI Dávid
    Velence Térségi SE
  6. 5. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  7. 7. VULCZ Mátyás
    SZESE
  8. 7. SÁRAI Krisztián
    Tatai AC
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. BONA Zétény
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. SZAKÁLY Attila Vajk
    Tatai AC
  3. 3. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  5. 5. CSIZIK Krisztián
    SZESE
  6. 5. DURÁNYIK Gergő
    Budafoki KSE
  7. 7. QUINTZ Dániel
    Bushido JC
  8. 7. TÓTH Gergő
    Delta SE
Diák A női -50 kg
  1. 1. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  2. 2. KIVÉS Szofia
    Dunaharaszti
  3. 3. JÁNOSI Zsófia
    Görbeország DSE
  4. 5. KABÁLYI Zsófia
    MTK Budapest
  5. 5. MUNKÁCSI Kincső
    VSD
Diák A női -56 kg
  1. 1. SCHATZ Léna
    Herman DSE
  2. 2. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  3. 3. HODORICS Léna
    Somogyszob
  4. 3. LAKATOS Emma
    Cegléd
  5. 5. BALLA - BOLGÁR Luca
    Havasi JC
  6. 5. SÁROSI Petra
    DVTK SE
  7. 7. HAVASI Emma
    Havasi JC
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  2. 2. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  4. 5. KOVÁCS Áron
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. VILÁGOS Zsombor
    Mogyi Bajai JC
Diák A női +56 kg
  1. 1. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  2. 2. CSIK Borbála
    Kaposvári USE
  3. 3. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  4. 3. PÁNOVICS Emese
    RHDSE
  5. 5. SZÉCSI Maja
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. MARÁZ Dorina
    Barcs
  7. 7. PERECZ Petra
    Evidéki JE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. WINKLER-SZENTTELEKI Zalán
    Ledényi JI
  2. 2. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  3. 3. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  4. 3. ZAHORÁK Zalán
    Ajkai JC
  5. 5. KURILLA Benedek
    NICSI JC
  6. 5. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  7. 7. VADAI Arnold
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. GÖDÉR Ádám
    Samurai JC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. PETRÓCZY Botond
    Görbeország DSE
  2. 2. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. MEZEI-NAGY Zente
    Rákosmenti SE
  4. 3. DEMÉNY Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
  6. 5. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  7. 7. SZÁNTÓ Dániel
    Tatabányai SC
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Delta SE
  2. 2. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  3. 3. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  4. 4. ALEXA Bence
    Delta SE
  5. 5. LINCMAYER Balázs
    Evidéki JE
Diák B női -27 kg
  1. 1. BOROS Kincső Panna
    Debrecen SC
  2. 2. RUTAY Hanna
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. KARAI Anna
    Kőrös Judo SE
  4. 3. VINCZE Anna
    Tatabányai JC
  5. 5. TÓTH Viktória
    Kőrös Judo SE
  6. 5. SZVATEK Szófia Szonja
    Tatabányai JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. MÉSZÁROS Bálint
    Tordas SE
  2. 2. KELLER Dávid
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. LAKATOS Sándor
    Szolnoki Honvéd
Diák B női -30 kg
  1. 1. MOLNÁR Hanna
    Barcs
  2. 2. TASNÁDI Flóra
    DVTK SE
  3. 3. SZEGFŰ Léna Kamilla
    Benta Judo
  4. 3. PALÁNKI Lujza
    Dombóvár
  5. 5. LAUB Adél
    Tatai AC
  6. 5. KIS Alexandra Zita
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. KUNYIK Csanád
    Tatabányai SC
  2. 2. SÍVÓK Áron
    Cegléd
  3. 3. KEREKES Krisztián
    Budafoki KSE
  4. 3. NEU Tamás
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. CZENE Áron
    Nippon Sport JC
  6. 5. JUHÁSZ Nándor András
    Borsodi JUDO SE
  7. 7. ZECHMEISZTER Oszkár
    Gödöllői JK
  8. 7. KITZINGER Mátyás
    Tordas SE
Diák B női -33 kg
  1. 1. GÁSPÁR-PAP Anna
    MTK Budapest
  2. 2. SÁFÁR Danica
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TAKÁCS Panna
    Kaposvári USE
  4. 3. PAPP Réka
    Kőrös Judo SE
  5. 5. TAKÁCS Anna
    Zalaegerszeg
  6. 5. KUTYIFA Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -36 kg
  1. 1. SALO Johara
    MTK Budapest
  2. 2. SZABÓ Lorin
    Kodomo
  3. 3. DABIS Emese
    Hód Judo
  4. 3. DOBOS Szofia
    Debrecen SC
  5. 5. VÉGH Adél
    Kőrös Judo SE
  6. 5. KONTRA Mercédesz
    Oroszlány
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. DÖMÖK Nándor
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SZERDAHELYI Szabolcs
    VSD
  3. 3. MÉSZÁROS Olivér
    Gödöllői JK
  4. 3. DODEK Bendegúz
    Tatabányai SC
  5. 5. HENCZ Magor
    Zalaegerszeg
  6. 5. VECSERNYÉS Csongor
    Domaszék
  7. 7. VÁLLAI Dávid
    Samurai JC
  8. 7. GREGÁSZ Máté
    Nagykanizsai TE 1866
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KIS Zsombor
    Ledényi JI
  2. 2. UZLOV Alekszander Vlagyimirovics
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. MOLNÁR Gergő
    Ippon Judo
  4. 3. GYARAKI Krisztián
    Ledényi JI
  5. 5. PÉCSI-DÉZSI Herman
    Kőrös Judo SE
  6. 5. SEBŐK Buda
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. FORGÓ Alex
    KSI SE
  8. 7. KRIUCHKOV Szerhijovics Szergej
    Debrecen SC
Diák B női -40 kg
  1. 1. FRÁNYÓ Kamilla
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. RÁCZ Réka
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. BARTYIK Zita Berill
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. SZENTPÉTERI Emese
    PVSK
  5. 5. FA Rebeka
    Tatai AC
  6. 5. FÖLDESI Hanga
    Gyomaendrődi Judo Klub
  7. 7. TEJFEL Kinga Flóra
    Budaörsi SC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. MIKE Bulcsú
    Budafoki KSE
  2. 2. RAPPAI Levente
    Domaszék
  3. 3. TAKÁCS Kristóf
    Oroszlány
  4. 3. NAGY Nimród Flórián
    Egri VSI
  5. 5. JÁRÓKA-HAMVAI Mendel
    Győri AC
  6. 5. VARGA Benjamin
    Oroszlány
  7. 7. SZABÓ Levente
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  8. 7. RAMMER Dániel
    RÁBA ETO SE
Diák B női -44 kg
  1. 1. BILIK Anna
    Diósd
  2. 2. KOVÁCS Jázmin
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -49 kg
  1. 1. BARNA Lili
    Tori JC
  2. 3. KONDOR Hilda
    DVTK SE
  3. 4. ÁCS Flóra Anna
    Nagykanizsai JK
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. SZABÓ Menyhért
    Nagyatádi Judo Club
  2. 2. KIRI Attila
    Tatabányai SC
  3. 3. MARKOTÁN Márton
    Miskolci JC
  4. 3. GÁL Szabolcs
    Tószegi Judo Klub
  5. 5. BÁNYAI Vince
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  6. 5. VARGA Márton
    Bushido JC
  7. 7. KRASZNAI Zétény Zoltán
    Simon Judo
Diák B női +49 kg
  1. 1. JÁRÁNYI Bíborka
    PVSK
  2. 2. GÁLL Mária
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. VETŐ Lídia
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. RICZU Gréta
    Miskolci JC
  5. 5. TÓTH Sára
    Barcs
  6. 5. BODÓ Hanna
    Tószegi Judo Klub
  7. 7. GOMBOS Jázmin Hanna
    Urban Dojo JC
  8. 7. HAVASI Szonja
    Havasi JC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. THEIL-CZEGLÉDY Vendel
    Gödöllői JK
  2. 2. CSIZIK Szilárd
    SZESE
  3. 3. KÖTELES Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. BATÓ Benedek
    MOHA SC
  5. 5. KULCSÁR Ádám
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SZATMÁRI Gábor
    Egri VSI
  7. 7. RÁCZ Gergő
    RÁBA ETO SE
  8. 7. SZMILEK Pál
    Oroszlány
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. CZURKÓ Bernát
    DVTK SE
  2. 2. BRÁZ Zétény
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. KUSTÁN Levente
    Nagykanizsai JK
  4. 4. SZÓRÁDI László
    NICSI JC
  5. 5. DUDÁS Vince
    NICSI JC
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. PAPP Benjamin
    RÁBA ETO SE
  2. 2. SZŰCS Marcell Attila
    Kőrös Judo SE
  3. 3. KOVÁCS András
    Sopron
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. PAPP Károly
    Ledényi JI
  2. 2. BIHARI Lázár
    MTK Budapest
  3. 3. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  4. 4. TÓTH Zalán Bence
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. DRÁVECZ-BALLON Bertalan
    Barcs
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. OLÁH Balázs
    Kaposvári USE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. GÖNCZI Milán László
    Kőrös Judo SE
  2. 2. BODNÁR Ádám
    Gödöllői JK
  3. 3. SAJGÓ Soma
    MTK Budapest
  4. 3. NAGY Zalán Zoltán
    Nagyatádi Judo Club
  5. 5. KECSKÉS Trisztán Gábor
    Tatabányai SC
  6. 5. DUBIS Péter
    Gödöllői JK
  7. 7. BODNÁR Máté
    Gödöllői JK
Diák C női -27 kg
  1. 1. LISZKAI Mira
    Kodomo
  2. 2. PAPP Kincső
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BÓDIS Bianka
    Kaposvári USE
  4. 4. ÁRVA Ilona
    UTE
  5. 5. PAP Kim Kamilla
    Szolnoki Honvéd
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. BALOGH Maxim
    Kodomo
  2. 2. BATÓ Vendel
    MOHA SC
  3. 3. HARKAI Márton
    Gyomaendrődi Judo Klub
  4. 3. SZÉNÁSI Zalán
    Tatai AC
  5. 5. FARAGÓ Péter Pál
    Nagykanizsai JK
  6. 5. ÓVÁRI Milán
    Barcs
  7. 7. SCHMIDT Ákos Levente
    Tatabányai SC
  8. 7. SCHMIDT Zalán Ábel
    Tatabányai SC
Diák C női -30 kg
  1. 1. RÓMER Nina Bella
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TÖLÖSI Norina
    Dombóvár
  3. 3. SAÁR Kiara Angyalka
    Barcs
  4. 3. FEDOR Anikó
    Borsodi JUDO SE
  5. 5. GULYÁS Enikő
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. MUCZA Dorina Sára
    Tószegi Judo Klub
  7. 7. GERGELY Natália Viktória
    Nagyatádi Judo Club
  8. 7. NAGY Aisa Mira
    Borsodi JUDO SE
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. TRESTYÉN Márk
    Kodomo
  2. 2. PINCZÉS Olivér
    Velence Térségi SE
  3. 3. ESSŐSY Ábel
    Tatai AC
  4. 5. PAPP Gergő
    Kaposvári USE
  5. 5. KELE Marcell
    Nagykanizsai JK
  6. 7. DOMBI Géza
    Cegléd
  7. 7. LOSONCZI Vajk
    NICSI JC
Diák C női -33 kg
  1. 2. FÖLDES Dorka
    Oroszlány
  2. 3. CSÍK Blanka
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. TÓTH Alexa
    Kőrös Judo SE
  4. 5. ZSUPEK Zsaklin
    Somogyszob
  5. 5. BAJOR Luca
    Cegléd
  6. 7. HARSÁNYI Vivien Alexa
    Judo SZK
  7. 7. HÉCZ Szonja
    NICSI JC
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. SLIKKER Nimród
    UTE
  2. 2. BERTALAN Bánk
    Kodomo
  3. 3. NÉMETH Nimród
    Nagykanizsai TE 1866
  4. 3. NÉMETH Olivér
    Kodomo
  5. 5. BALOGH-HORVÁTH Botond
    Ippon Judo
  6. 5. BRAUN Bende
    Atomerőmű SE
  7. 7. VAJDA Levente
    Óbudai JC
Diák C női -36 kg
  1. 1. GYÖMREI Barbara
    Tatai AC
  2. 2. LÁDA Réka
    DVTK SE
  3. 3. BOGDÁN Bianka
    Barcs
  4. 4. MEGYES Tara Fortuna
    UTE
  5. 5. TÁLOS Elza
    Herman DSE
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. TUKOVITS Zalán
    Kodomo
  2. 2. SZÁRI Attila
    Barcs
  3. 3. ULBERT Botond
    Atomerőmű SE
  4. 3. BÁRÁNY László
    Kőrös Judo SE
  5. 5. BAJÁKI Bálint
    Kőrös Judo SE
  6. 5. PALLÉR Kristóf
    Egri VSI
  7. 7. SZÉNÁSI Bence
    Gödöllői JK
  8. 7. LAKI Márton
    RÁBA ETO SE
Diák C női -40 kg
  1. 1. GYÖMREI Adrienn
    Tatai AC
  2. 2. GÁNYAI-VASS Nóra
    Ippon Judo
  3. 3. VARGA-VÉBER Zoé
    Barcs
  4. 4. BALLÓ Berta
    Atomerőmű SE
  5. 5. DIMITROV-NAGY Laura
    UTE
Diák C női -45 kg
  1. 1. SZÉKESVÁRI Mia
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZTANKOVICS Hanna Lívia
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. KRASZNAI Lia
    Herman DSE
  4. 3. TÖRÖK Emese
    Hód Judo
  5. 7. FEHÉR Anna Dalma
    Atomerőmű SE
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. HORVÁTH Rajmund
    MESI SE
  2. 3. MÁCSIK Balázs
    Atomerőmű SE
  3. 3. KARISZTL Brendon
    Kodomo
  4. 5. SZILÁGYI Ádám
    Gödöllői JK
  5. 5. SZABÓ Levente
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 7. KOVÁCS Máté
    Somogyszob
  7. 7. NYÍRCSÁK Péter
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. KERN Bálint
    Atomerőmű SE
  2. 2. MARKÓ Ádám
    Haladás VSE Szombathely
  3. 3. SCHEK Tamás
    Tatai AC
  4. 3. KISS Kornél
    RÁBA ETO SE
  5. 5. NAGY Tamás
    VSD
Diák C női +45 kg
  1. 1. DEBRECZENI Boglárka
    DVTK SE
  2. 2. TREFELI Benedikta
    Kaposvári USE
  3. 3. HORNYACSEK Nóra
    Tatai AC
  4. 3. KÁLDI Kincső
    Urban Dojo JC
  5. 5. KISS Írisz
    Benta Judo
  6. 7. TULLNER Janka
    NICSI JC
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. PUTER Botond
    Kodomo
  2. 2. DOBOS Csanád
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. GEDE Bálint
    Győri AC
  4. 3. KELEMEN Barnabás
    Cegléd
  5. 5. SZEIFERT Jakab
    Kaposvári USE
  6. 5. STRÓBEL Erik
    Barcs
  7. 7. LISZTÓCZKI Attila
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. LAKATOS Bende Levente
    PVSK
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. SOÓS Ádám István
    Mogyi Bajai JC
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. JÓNÁS Noel
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. DEÁK Csongor
    Bushido JC
  3. 3. KUNGL Márton Zsolt
    Atomerőmű SE
  4. 3. NAGY Bálint
    Kaposvári JK
  5. 5. DOBOS Márk
    Kodomo
  6. 5. KOZMA Kristóf
    Nagykanizsai JK

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.