Adatlap: Ifjúsági Országos Diákolimpia döntő

Ifjúsági Országos Diákolimpia döntő
  • Helyszín: Novomatic Aréna – Sopron, Lackner Kristóf u. 48.
  • Időpont: 2024-05-26
  • Korosztály: Ifjúsági
  • Típus: Diákolimpia
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. FEHÉR Balázs
    Domaszék
  3. 3. TANKOVICS Viktor
    Rákosmenti SE
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. LÉDERER Emma
    VSD
  3. 3. SIRKÓ Dalma
    Görbeország DSE
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  2. 2. TAKÁCS Csongor
    Győri AC
  3. 3. KOVÁCS Attila
    VSD
  4. 4. CSAPÓ-JAKABOS Zétény
    PVSK
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. LEITERT Csongor
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. RIEDL Ákos
    Diósd
  4. 3. DAMM Olivér
    MTK Budapest
  5. 5. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  6. 5. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  7. 7. SŐTÉR Hunor
    Zalaegerszeg
  8. 7. NYAKAS Bálint
    Zalaegerszeg
Ifjúsági női -44 kg
  1. 1. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  2. 2. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  3. 3. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. PRÁTH Írisz
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
  3. 3. KOVÁCS Réka
    Diósd
  4. 3. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  5. 5. ANGYAL Eszter
    Virradat SE
  6. 5. MERCZ Ráhel
    Kaposvári USE
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. FALLER Botond
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SINOGLI Zsombor
    Koroncói Tutti JK
  4. 3. KISFÖLDI László
    PVSK
  5. 5. KŐVÁRI Ármin
    Koroncói Tutti JK
  6. 5. SIMON Ákos
    MTK Budapest
  7. 7. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. NGUYEN Quan
    Padawan SE
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. WINKLER Márton
    VSD
  2. 2. PERGEL Tamás
    PVSK
  3. 3. KASZA Péter
    MTK Budapest
  4. 3. CSÁK Zsolt
    Diósd
  5. 5. GELLÉN Zsombor
    Kör SE
  6. 5. LAKATOS Richard
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. SZABÓ Barna
    Vadhajtás JSE
  8. 7. SZABÓ Bence
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  3. 3. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
  4. 3. TÖLGYESI Réka
    Tatabányai SC
  5. 5. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  6. 5. SIMON Janka
    Bushido JC
  7. 7. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  8. 7. ERDÉLYI Boglárka
    SZESE
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. LENGYEL Csanád
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  3. 3. RAFFAY Barnabás
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  5. 5. ÁBRAHÁM Dániel
    SZESE
  6. 5. KANCSÁR Donát
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. FERENCZ Vince
    Egri VSI
  8. 7. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MÁJ Veronika
    PVSK
  3. 3. OROSZ Blanka Krisztina
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BARTYIK Iza
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. DAVIS Darcie Miléna
    Atomerőmű SE
  6. 7. KERTAI Kíra
    Ajkai JC
  7. 7. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. LÉNÁRT Levente
    Nippon Sport JC
  2. 2. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  3. 3. RAFFAY Levente
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  6. 5. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  7. 7. PETRÓCZKI Báint
    Győri AC
  8. 7. KERTAI Olivér
    Ajkai JC
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. TAKÁCS Sára
    PVSK
  2. 2. TÓTH Emma
    RHDSE
  3. 3. SÓS Anna
    MTK Budapest
  4. 3. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  5. 5. VÉGVÁRI Ivett
    Vadhajtás JSE
  6. 5. GERECS Ruby
    Tatabányai SC
  7. 7. JÓNÁS Adél
    Vadhajtás JSE
  8. 7. CSÓTI Vivien
    Szegedi Judo SE
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. KORMOS -ŐR Tünde
    Benta Judo
  2. 2. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. MUCSI Zille
    Benta Judo
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. LOVÁSZI Bendegúz
    Kecskeméti JC
  2. 2. NAGY Botond
    Szegedi Judo SE
  3. 3. SZENDRŐVÁRI Zsombor
    Kecskeméti JC
  4. 3. TÓTH Zsombor
    Atomerőmű SE
  5. 5. SZABÓ Csaba
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. HALÁSZ Áron
    Nippon Sport JC
  7. 7. HERNÁDI Csongor
    Kaposvári USE
  8. 7. SZÜCS Mihály
    Kaposvári USE
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. KUNSZABÓ Afrodité
    Szentesi Pollák DSE
  2. 2. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  3. 3. SZEDRES Eszter
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. CSONTOS Viktória
    Kecskeméti JC
  5. 7. JURÁK Jázmin Kincső
    Atomerőmű SE
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 2. CZIBULA Bernát
    Atomerőmű SE
  2. 3. KÓRÓDI Zsombor
    Sopron
  3. 3. HAJDÚ Levente
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 5. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  5. 5. PUSZTAI Maximilian
    Kecskeméti JC
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. FALUSI Zsolt
    Solti AC SE
  2. 2. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SIPOS Attila
    Sopron

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.