Adatlap: Bácska Kupa - DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny

Bácska Kupa - DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny
  • Helyszín: Baja, Posta Sándor Sportcsarnok Szegedi út. 2. (Bejárat a Szabadka utca felöl. Parkolási lehetőség a környező utcákban: Kolozsvár utca, Bácska tér, Újvidék utca, Arad utca, Zenta utca)
  • Időpont: 2024-04-20
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Serdülő
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Diák A női -32 kg
  1. 1. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
  2. 2. BILDMANN Laura Annamária
    Homokmégy KJSE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
Diák A női -35 kg
  1. 1. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -38 kg
  1. 1. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  2. 2. HORVÁTH Dávid
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. FEJES Gergő
    Tószegi Judo Klub
  4. 4. MOLNÁR Máté
    Kecskeméti JC
  5. 5. SZŰCS Levente
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -41 kg
  1. 1. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  2. 2. ZSINKÓ Attila
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. NYÚL-SZÉNÁSI Olivér
    Kecskeméti JC
  4. 5. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -45 kg
  1. 1. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
  2. 2. SZIRÁKI Laura
    Kecskeméti JC
  3. 3. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  4. 4. CSÓTI GYAPJAS Kitti
    Domaszék
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -50 kg
  1. 1. SZÉPHALMI-BOSCO Olívia
    Solti AC SE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. KOVÁCS Áron
    Mogyi Bajai JC
Diák A női +56 kg
  1. 1. HUSZÁR Gréta
    Orosházi JSE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. TÓTH Sándor István
    Orosházi JSE
  3. 3. VADAI Arnold
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  2. 2. KOPASZ Mihály
    Szegedi Judo SE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
Diák B női -27 kg
  1. 1. RUTAY Hanna
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -30 kg
  1. 1. SZEGFŰ Léna Kamilla
    Benta Judo
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. KELLER Dávid
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -32 kg
  1. 2. CSÓTI-GÁLFI Attila
    Szatymaz
  2. 4. DANKA Ferenc Mihály
    Kecskeméti JC
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. VECSERNYÉS Csongor
    Domaszék
  2. 2. DÖMÖK Nándor
    Kőrös Judo SE
  3. 3. IRHÁZI Martin
    Homokmégy KJSE
Diák B női -36 kg
  1. 1. DABIS Emese
    Hód Judo
Diák B női -40 kg
  1. 1. FRÁNYÓ Kamilla
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. RÁCZ Réka
    Tószegi Judo Klub
Diák B férfi -38 kg
  1. 3. BOLVÁRI Milán
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. RAPPAI Levente
    Domaszék
  2. 2. AKLAN Botond
    Orosházi JSE
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. GÁL Szabolcs
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. VARGA Zalán Zoltán
    Szentesi Pollák DSE
Diák B női +49 kg
  1. 1. BOCSKAI Rózsa
    Domaszék
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. DEÁK László
    Homokmégy KJSE
Serdülő női -36 kg
  1. 1. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. ASBÓTH Lilla
    Szegedi Judo SE
  3. 3. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
  4. 4. BILDMANN Laura Annamária
    Homokmégy KJSE
Serdülő férfi -38 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  3. 3. HORVÁTH Dávid
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SZÉVALD Zsolt Csaba
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
Serdülő férfi -42 kg
  1. 1. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. CSEH Botond
    Szatymaz
  3. 3. PAPP Konstantin
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
Serdülő férfi -46 kg
  1. 1. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. NAGY Csongor
    Szatymaz
  3. 3. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  4. 3. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  5. 5. SZABÓ Szabolcs
    Solti AC SE
  6. 5. SÓLYA Imre
    Szegedi Judo SE
  7. 7. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
Serdülő női -44 kg
  1. 2. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
  3. 4. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. MIHÁLOVICS János
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  5. 5. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  6. 5. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. KISS Balázs Benedek
    Atomerőmű SE
  8. 7. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
Serdülő női -48 kg
  1. 2. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  2. 3. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. FARKAS Levente
    Atomerőmű SE
  2. 2. VÁBRÓ Bertalan
    Atomerőmű SE
Serdülő női -52 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  2. 2. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. LAKATOS Dénes
    Mogyi Bajai JC
Serdülő női -57 kg
  1. 1. ÉBERLING Nóra
    Atomerőmű SE
  2. 2. KARDOS Kata
    Domaszék
  3. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
  5. 5. BORSOS Mirabella
    Homokmégy KJSE
Serdülő női -63 kg
  1. 1. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  2. 2. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  3. 3. BACHESZ Rita
    Mohács
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. ERDÉLYI Szabolcs
    Honvéd Szondi Judo
  3. 3. PITI Konrád
    Szentesi Pollák DSE
  4. 4. FAZEKAS Bence
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. HATHÁZI Noel
    Homokmégy KJSE
Serdülő női -70 kg
  1. 1. ULBERT Lujza
    Atomerőmű SE
Serdülő női +70 kg
  1. 1. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. STEIXNER Gergő Zsolt
    Kecskeméti JC
  2. 2. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.