Adatlap: Ifjúsági Országos Bajnokság

Ifjúsági Országos Bajnokság
  • Helyszín: Olimpiai Sportpark - Győr, Radnóti Miklós u. 37.
  • Időpont: 2021-09-25
  • Korosztály: Ifjúsági
  • Típus: Országos Bajnokság
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. MOLNÁR Zsombor
    Óbudai JC
  2. 2. POCSÁRI Alex
    UTE
  3. 3. URBÁNFY István
    Ledényi JI
  4. 3. STEFANEK Hunor
    UTE
  5. 5. ZSARNAI Zsolt
    Kőrös Judo SE
  6. 5. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  7. 7. TULÉZI Botond
    Nagyatád
  8. 7. FODOR Csongor
    Dombóvár
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. NAGY Sarolta
    Görbeország DSE
  3. 3. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  4. 4. BALOGH Bíborka
    Nagyatád
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. GALÓ Bence
    Óbudai JC
  2. 2. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  4. 4. SCHRŐDL Kornél Ádám
    Budapesti Honvéd SE
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. KOLLÁR Sebestyén István
    Ledényi JI
  2. 2. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  3. 3. BUDAI Márton
    PVSK
  4. 3. STOPP Patrik
    Ledényi JI
  5. 5. BARÁTH József
    MOHA SC
  6. 5. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  7. 7. KUBÁSZ András Ferenc
    Ledényi JI
  8. 7. SZABÓ Dominik
    TOTO Sport SE
Ifjúsági női -44 kg
  1. 1. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  2. 2. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  3. 3. KALMÁR Léna Luca
    PVSK
  4. 3. SZÖLLŐSI Fanni
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. HORNYÁK Andrea Krisztina
    Judo Klub Lábod
  6. 5. MÁJ Veronika
    PVSK
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    TOTO Sport SE
  2. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  3. 3. VAS Mira
    UTE
  4. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  5. 5. TSIKKOU Stella
    Ledényi JI
  6. 5. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. JÜTTNER Janka
    Diósd
  8. 7. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. KOLLÁR Ágoston Csaba
    Ledényi JI
  2. 2. CSARANKÓ Márk
    MTK Budapest
  3. 3. BALOGH Csaba
    MVSC
  4. 3. KOLLER Balázs
    Kaposvári USE
  5. 5. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  6. 5. WALTER Márk
    Ledényi JI
  7. 7. BÁNKI Milán
    Nippon Sport JC
  8. 7. FERENCZ Barnabás
    Nippon Sport JC
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. IGAZ Laura
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  3. 3. LASCU Borbála
    Dunaharaszti
  4. 3. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  5. 5. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. HORVÁTH Luca
    Kőrös Judo SE
  7. 7. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. BAZSÁNYI Dorka
    MVSC
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  2. 2. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. LAUTER Viktor Botond
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZŐLLŐSI Benjamin
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. LÁSZLÓ Olivér
    Samurai JC
  6. 5. PÖLÖS Milán
    Szegedi Judo SE
  7. 7. TEIDL Bendegúz
    Vitál JK
  8. 7. HERCZEG Zsombor
    Zalaegerszeg
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  2. 2. DUDÁS Medárd
    Samurai JC
  3. 3. FARKAS Zsombor
    RHDSE
  4. 3. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  5. 5. SCHNEIDER Barnabás
    Kaposvári USE
  6. 5. SZÜLE Péter
    UTE
  7. 7. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. KASSAI Mátyás
    Kaposvári USE
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  3. 3. HORVÁTH Laura Anna
    UTE
  4. 3. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  5. 5. KIS Nikolett
    Samurai JC
  6. 5. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  7. 7. KIS-TÖRŐ Angelika
    MVSC
  8. 7. MAKÁDI Liliána
    RHDSE
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. JAKSA Ákos
    RHDSE
  2. 2. ROTTENSTEIN Botond
    Egri VSI
  3. 3. KISS Levente Gergely
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. DÖBRÖSY Álmos
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. NAGY Máté Tibor
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. HERMANN Benedek
    Győri AC
  7. 7. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  8. 7. VARGA Bernát
    KSI SE
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. KELEMEN Adél
    DVTK SE
  2. 2. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  3. 3. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  4. 3. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  5. 5. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  6. 5. BÜKI Viktória
    Samurai JC
  7. 7. DANKÓ Kincső Andrea
    Debrecen SC
  8. 7. SMID Lili
    Óbudai JC
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
  2. 2. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  3. 3. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  4. 3. FILÁKOVITY Martin
    RHDSE
  5. 5. MAJOR Ádám
    Kecskeméti JC
  6. 5. KONDÉ Levente Kristóf
    Debrecen SC
  7. 7. KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Iván
    Debrecen SC
  8. 7. CSERVENYI Bence
    Benta Judo
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. VÉN Panna
    TOTO Sport SE
  2. 2. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. KŐFALVI Sára
    KSI SE
  4. 3. GYULAHÁZI Aida
    MVSC
  5. 5. VASS Eszter
    Budaörsi SC
  6. 5. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  7. 7. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  8. 7. TÖRÖK Eszter
    Tatai AC
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 1. KENDERESI Péter
    PVSK
  2. 2. LAKOS Máté
    RHDSE
  3. 3. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  4. 3. ŐZE Olivér
    Kaposvári USE
  5. 5. BÖTÖS Noel
    MTK Budapest
  6. 5. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  7. 7. HORVÁTH Ákos
    Kaposvári USE
  8. 7. MARÁZ Nándor
    Barcs
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  3. 3. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  4. 3. PRÉM Borbála
    Győri AC
  5. 5. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  6. 5. PENGŐ Borbála
    Dunaharaszti
  7. 7. VIDA Virág
    Dombóvár
  8. 7. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. NAGY Olivér
    Nagykanizsai JK
  3. 3. BOSCH Hunor
    RHDSE
  4. 3. BALOGH János
    RHDSE
  5. 5. BOZÓ Bence Ferenc
    Gyulai Judo SE
  6. 5. OLASZ Attila
    SZESE
  7. 7. TÚRI Alex
    Szatymaz
  8. 7. PÉTER Ákos
    Mogyi Bajai JC