Adatlap: XL. Atom Kupa, Köves László Emlékverseny

XL. Atom Kupa, Köves László Emlékverseny
  • Helyszín: Paks, ESZI Sportcsarnok, Zsíros köz 2.
  • Időpont: 2021-10-02
  • Korosztály: Ifjúsági, Serdülő, Diák A, Diák B
  • Típus: Országos rangsor verseny
Ifjúsági férfi -42 kg
  1. 1. HORVÁTH Zétény
    Budafoki KSE
  2. 2. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  3. 3. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  4. 4. ZSARNAI Zsolt
    Kőrös Judo SE
  5. 5. HUDANIK Péter Mihály
    KDJSE
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. VARGA Szabolcs Dominik
    Hód Judo
  2. 2. LACSIK Levente
    Benta Judo
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. MAKKAI Szonja
    Hírös JSE
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  2. 2. TÓTH Noel
    Kaposvári USE
  3. 3. SZÁNTÓ Bence
    DVTK SE
  4. 3. VILLÁS Zsolt
    Bushido JC
  5. 5. BUDAI Márton
    PVSK
  6. 5. DOMINIK Vilmos
    Rákosmenti SE
Ifjúsági női -44 kg
  1. 3. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  2. 4. BRASSÓI Krisztina
    KDJSE
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 2. MARKOVICSOVA Ella
    Pezinok (SVK)
  3. 3. BOGÁR Kata
    Ippon Judo
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. TOMÁNEK Jozef
    Pezinok (SVK)
  2. 2. BUZINKAY Filip
    Pezinok (SVK)
  3. 3. TÓTH Ármin
    KSI SE
  4. 3. DOBOS Fülöp
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. VLASITS Ákos
    Mórahalom
  7. 7. CSEKE Bendegúz
    Tatabányai JC
  8. 7. BŐTE Dominik
    Orosházi JSE
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. HORVÁTH Luca
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SZAK Bernadett
    DVTK SE
  3. 3. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  4. 3. VOLNER Fanni
    Zalaegerszeg
  5. 5. VIRÁG Vivien
    Tószegi Judo Klub
  6. 5. WICHMANN Dalma
    PVSK
  7. 7. KOMCSÁK Lilla
    Erdőkertes JSE
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 1. KLOBUCNIK Matej
    Pezinok (SVK)
  2. 2. LÁSZLÓ Olivér
    Samurai JC
  3. 3. LAUTER Viktor Botond
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. HERCZEG Zsombor
    Zalaegerszeg
  5. 5. TÖLGYFA János
    Diósd
  6. 5. MOGYORÓSI Máté
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. BÜKI Zámor
    Kaposvári USE
  8. 7. KALMÁR Etele
    PVSK
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAKÁDI Liliána
    RHDSE
  3. 3. GIRÁSZI Petra
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  5. 5. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
  6. 5. MUCSI Zille
    Benta Judo
  7. 7. CSÖNGEDI Johanna
    Óbudai JC
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  2. 2. SCHNEIDER Barnabás
    Kaposvári USE
  3. 3. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. GÉCS Kristóf
    MTK Budapest
  5. 5. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  6. 7. PÁLVÖLGYI Gergely Csaba
    RHDSE
  7. 7. BERTALAN Balázs
    Budaörsi SC
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. TOMANKOVA Lenka
    Pezinok (SVK)
  2. 2. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  3. 3. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  4. 4. KASZÁS Réka
    Vincze JC
  5. 5. MAKÁDI Lizett
    RHDSE
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. JAKSA Ákos
    RHDSE
  2. 3. LAKK Zsombor József
    KSI SE
  3. 3. CIGÁNY Lázár Tamás
    Kecskeméti JC
  4. 5. DUBIS Botond
    Gödöllői JK
  5. 5. KISS Benjamin
    Bushido JC
  6. 7. HEGEDŰS Csongor
    Óbudai JC
  7. 7. SALAMON Bulcsú
    Törökbálinti Judo Iskola
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
  2. 2. MAJOR Ádám
    Kecskeméti JC
  3. 3. SCHLAG Krisztián
    SZESE
  4. 4. FARKAS Flávió Milán
    RHDSE
  5. 5. GOLENYA Balázs Péter
    DVTK SE
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  2. 2. NAGYOVA Nina
    Slavia Stu Bratislava (SVK)
  3. 3. KŐFALVI Sára
    KSI SE
  4. 3. SZEKERES Katalin
    Kör SE
  5. 5. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  6. 5. BALOGH Orsolya
    KDJSE
  7. 7. TÖRÖK Eszter
    Tatai AC
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  2. 2. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  3. 3. KUNSZABÓ Afrodité Éda
    Szentesi Pollák DSE
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 1. LAKOS Máté
    RHDSE
  2. 2. BÖTÖS Noel
    MTK Budapest
  3. 3. ŐZE Olivér
    Kaposvári USE
  4. 3. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  5. 5. KENDERESI Péter
    PVSK
  6. 5. HORVÁTH Ákos
    Kaposvári USE
  7. 7. DÉKÁNY Bálint
    SZESE
  8. 7. ESZTERGÁLYOS Máté
    Herman DSE
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. BOSCH Hunor
    RHDSE
  2. 2. BALOGH János
    RHDSE
  3. 3. TÚRI Alex
    Szatymaz
  4. 3. OLASZ Attila
    SZESE
  5. 5. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. BEINSCHRÓT Balázs
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő férfi -36 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    TOTO Sport SE
  2. 2. BODOR Mátyás
    Diósd
  3. 3. ORLICZKI Zénó Benedek
    DVTK SE
  4. 5. HUDANIK Péter Mihály
    KDJSE
  5. 5. TULÉZI Botond
    Nagyatád
  6. 7. BELÁNYI Bálint
    DVTK SE
  7. 7. RIEDL Ákos
    Diósd
Serdülő női -36 kg
  1. 1. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  2. 2. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  3. 3. BALOGH Bíborka
    Nagyatád
  4. 4. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. CZÉKMÁN Viktória
    Szatymaz
Serdülő férfi -40 kg
  1. 1. RADOVICS Mihály
    Tatabányai JC
  2. 2. HORVÁTH Zétény
    Budafoki KSE
  3. 3. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  4. 3. HÉGER-BIKÁDI Vilmos
    Szegedi Judo Iskola SE
  5. 5. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  6. 5. KASZA Péter
    MTK Budapest
  7. 7. LÖVEI Vilmos
    Tordas SE
  8. 7. SÁROSSY Barnabás
    Vadhajtás JSE
Serdülő női -40 kg
  1. 1. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAKKAI Szonja
    Hírös JSE
  3. 3. SIMON Janka
    Bushido JC
  4. 4. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  5. 5. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
Serdülő férfi -45 kg
  1. 1. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  2. 2. KUNYIK Botond
    Tatabányai JC
  3. 3. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. BODNÁR Mihály
    Sopron
  5. 5. LACSIK Levente
    Benta Judo
  6. 7. PIVÓ Gyula Zsolt
    MTK Budapest
  7. 7. FALLER Botond
    Ledényi JI
Serdülő női -44 kg
  1. 2. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  2. 3. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai JC
  3. 3. KIRÁLY Dóra Anna
    Szegedi Judo Iskola SE
  4. 5. KALMÁR Léna Luca
    PVSK
  5. 5. MOLNÁR Flóra Kamilla
    Ledényi JI
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. SZÁNTÓ Bence
    DVTK SE
  2. 3. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  3. 3. NÉMETH Bálint Márk
    Tatabányai JC
  4. 5. PATYI Csanád
    Cegléd
  5. 5. KARLÓCZY Ákos
    PVSK
  6. 7. BENE Dominik Dávid
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. DOMINIK Vilmos
    Rákosmenti SE
Serdülő női -48 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 2. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. ARATÓ Lili
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. SOLYMOSI Melinda
    Cegléd
  5. 7. DAVIS Darcie Miléna
    Atomerőmű SE
  6. 7. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. KLIMENT Zalán Hunor
    Nagyatád
  2. 2. PENDLI András
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. FERENCZ Vince Zétény
    Egri VSI
  4. 5. LIPÓDI Márton
    Nagykanizsai JK
  5. 5. BARÁTH József
    MOHA SC
  6. 7. TULKÁN Dávid Zoltán
    Szegedi Judo Iskola SE
  7. 7. NAGY Botond
    Szegedi Judo Iskola SE
Serdülő női -52 kg
  1. 1. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  2. 2. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. TÖLGYESI Réka
    Tatai AC
  5. 5. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  6. 5. GOMBOR Alexandra
    Nagykanizsai TE 1866
  7. 7. FURMAN Lili
    Kaposvári USE
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. LENGYEL Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. KIS Levente Bátor
    Ledényi JI
  3. 3. RAFAEL Ábrahám
    Szatymaz
  4. 3. NAGY Kornél
    Nagykanizsai JK
  5. 5. SZEGHY Tamás
    Nagykanizsai TE 1866
  6. 5. TERJÉK Temes
    DVTK SE
  7. 7. SÁGI Zsolt
    Kecskeméti JC
  8. 7. SZABÓ Csaba
    Vasas Judo Kft.
Serdülő női -57 kg
  1. 1. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  2. 2. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZLOBODNIK-RAMPASEK Enikő
    NICSI JC
  4. 3. TÓTH Emma
    RHDSE
  5. 5. SÓS Anna
    MTK Budapest
  6. 5. KISS Flóra Anna
    Atomerőmű SE
  7. 7. TIZEDES Hanna
    Bushido JC
  8. 7. KŐHALMI Borsika
    DVTK SE
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. ESKÜDT Ádám
    Egri VSI
  2. 2. SZENDRŐVÁRI Zsombor
    Kecskeméti JC
  3. 3. KRAKÓCZKI Máté
    Gödöllői JK
  4. 3. VASKA Botond
    Nagykanizsai JK
  5. 5. GOMBKÖTŐ Misa Gergő
    Gödöllői JK
  6. 5. DUBSZKI László Csaba
    Tatabányai JC
  7. 7. PETRE Bálint
    DVTK SE
  8. 7. HAJDÚ Levente Bence
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Serdülő női -63 kg
  1. 1. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  2. 2. GARAI Emese Zille
    Nagykanizsai JK
  3. 3. KASZÁS Réka
    Vincze JC
  4. 4. TAKÁCS Sára
    Nagyatád
  5. 5. BALOGH Lili Gréta
    Tordas SE
Serdülő női +63 kg
  1. 1. TÖRÖK Eszter
    Tatai AC
  2. 2. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  4. 3. KUNSZABÓ Afrodité Éda
    Szentesi Pollák DSE
  5. 5. TÖLGYESI Lili
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. CSONTOS Viktória
    Kőrös Judo SE
  7. 7. KÖVESKÁLI Zója
    Nagykanizsai JK
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. MOLNÁR Gergő
    MOHA SC
  2. 2. LOVÁSZI Bendegúz
    Kecskeméti JC
  3. 3. TAMTOM Péter Marcel
    Vadhajtás JSE
  4. 3. OCSÁK Nimród
    Hód Judo
  5. 5. ILLÉS Máté
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. CZIBULA Bernát
    Atomerőmű SE
  7. 7. FÁBIÁN Soma
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  8. 7. TAMÁS Levente
    Nagykanizsai JK
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. GOLENYA Balázs Péter
    DVTK SE
  2. 2. PATKÓS Marcell
    Hírös JSE
  3. 4. KÁLMÁN Bálint
    Gödöllői JK
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. NAGY Adrián Vajk
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 3. HERNÁDI István
    PVSK
  4. 3. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
  5. 5. BAK Balázs Benjámin
    DVTK SE
  6. 5. CSÖKLI Bence
    PVSK
  7. 7. KÓRÓDI Zsombor
    Sopron
  8. 7. SIPOS Attila
    Sopron
Diák A női -32 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. NÉMETH Anna
    Dunaharaszti
  3. 3. SÁROSSY Boróka
    Vadhajtás JSE
  4. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  5. 5. SÜMEGHY Vanda
    MTK Budapest
  6. 5. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  2. 2. TULKÁN Csanád Tibor
    Szegedi Judo Iskola SE
  3. 3. FEHÉR Balázs
    Mórahalom
  4. 4. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. HAJDÚ Tamás
    Mórahalom
  3. 3. NYAKAS Bálint
    Zalaegerszeg
  4. 4. CSAPÓ-JAKABOS Zétény
    PVSK
Diák A női -35 kg
  1. 1. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
Diák A női -38 kg
  1. 1. NAGY Boglárka
    Vadhajtás JSE
  2. 2. CSORDÁS Dorka
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  2. 2. HERKNER Máté
    NICSI JC
  3. 3. MÉRCZ Sámuel
    Nagykanizsai JK
  4. 3. KÁLMÁN Hunor
    Tószegi Judo Klub
  5. 5. GÁL Márk
    Nagykanizsai TE 1866
  6. 5. GELB Simon
    KSI SE
  7. 7. SŐTÉR Hunor Marcell
    Zalaegerszeg
  8. 7. HERNÁDI Bálint
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. KASZA Péter
    MTK Budapest
  2. 2. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  3. 3. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  4. 3. CSÁK Zsolt Zétény
    Százhalombatta
  5. 5. SZABÓ Ábel
    Egri VSI
  6. 5. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. DUBIS Márton
    Gödöllői JK
  8. 7. MONOKI Dávid
    Mórahalom
Diák A női -41 kg
  1. 1. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  2. 2. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  3. 3. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  4. 4. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
Diák A női -45 kg
  1. 1. MOLNÁR Flóra Kamilla
    Ledényi JI
  2. 2. FERENCZI Tamara Kíra
    Herman DSE
  3. 3. VARGA Réka
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  2. 2. FALLER Botond
    Ledényi JI
  3. 3. SZŰCS Zoárd
    Budaörsi SC
  4. 3. NAGY Áron
    Cegléd
  5. 5. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti
  6. 5. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  7. 7. RADVÁNSZKY Bertalan
    PVSK
  8. 7. ÉGER Péter
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. JUHÁSZ Sándor Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  3. 3. BÉDI László
    Diósd
  4. 3. PETRÉNYI Vajk Bendegúz
    Cegléd
  5. 5. BABÓK Dénes
    Szatymaz
  6. 5. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
Diák A női -50 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NAGY-TÓTH Menta
    Hód Judo
  3. 3. SZÁRNYA Dóra
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. KOCSIS Jázmin
    Zalaegerszeg
  6. 5. KOLUMBÁN Anna
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. BUDAI Boglárka
    Mórahalom
Diák A női -56 kg
  1. 1. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  3. 3. RÁCZ Nikolett Mária
    Tószegi Judo Klub
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. NAGY Nándor
    Nagyatád
  2. 2. RAFFAY András
    PVSK
  3. 3. SZEGEDI Bence
    Cegléd
  4. 3. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  5. 5. DÉGEN Botond Baltazár
    Tatai AC
  6. 5. SZŐKE Bence Detre
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. DEME Benjámin
    Erdőkertes JSE
  8. 7. BORBÉLY Patrik
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. VEREBI Ákos
    Zalaegerszeg
  2. 2. TAKÁCS Ábel
    Nagyatád
  3. 3. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
  4. 3. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  5. 5. KOSZTOPULOSZ Alex
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  7. 7. BÁLINT Márton
    PVSK
  8. 7. KALMÁR Miklós
    Velence Térségi SE
Diák A női +56 kg
  1. 1. PAPP Regina
    Hód Judo
  2. 2. HANGYÁSI Boróka Anna
    Hód Judo
  3. 3. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  4. 3. BODA Zita
    Szatymaz
  5. 5. SÓS Anna
    MTK Budapest
  6. 5. ÉBERLING Kamilla
    Solti AC SE
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
  2. 2. SZAK Lénárd
    DVTK SE
  3. 3. ISTVÁN János
    PVSK
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FLENDER Márk Károly
    Szatymaz
  3. 3. WINGER János Gergő
    PVSK
  4. 3. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  5. 5. MAJERCSIK Márk
    Gödöllői JK
  6. 5. PUSZTAI Sebestyén
    Budafoki KSE
  7. 7. SEREGI Balázs
    Gemenc Judo Klub
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
  2. 2. HESZKÓ Zsombor
    Delta SE
Diák B női -27 kg
  1. 1. PAIZS Mira
    Nagykanizsai JK
Diák B női -30 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. HEIM Fanni
    Vincze JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  2. 2. NAGYPÁL Bence
    Gemenc Judo Klub
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  2. 2. UJVÁROSI Ákos
    Gödöllői JK
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  5. 5. LÁDI Levente
    Hód Judo
  6. 5. CSÍK Attila András
    Tori JC
  7. 7. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
  8. 7. NAGY Benjámin
    Benta Judo
Diák B női -33 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  3. 3. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  2. 2. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. BEDÉCS Marcell
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  6. 5. CSÓRÉ András
    Mórahalom
  7. 7. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  8. 7. KORÁNYI Hunor Miklós
    Vasas Judo Kft.
Diák B női -36 kg
  1. 1. ÁNCSÁK Kiara Manna
    Oroszlány
  2. 2. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  3. 3. JANDL Nikoletta
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -40 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 3. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  4. 4. ÓDOR Anna
    Vadhajtás JSE
  5. 5. VARGA Regina
    Oroszlány
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    TOTO Sport SE
  2. 2. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. KIS Botond Győző
    Ledényi JI
  4. 3. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. JUHÁSZ Zalán
    Egri VSI
  6. 5. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  7. 7. KISS Zétény
    Haladás VSE Szombathely
  8. 7. NOVÁK Bence
    Nagykanizsai JK
Diák B női -44 kg
  1. 1. DÁNOS Cecília
    Budaörsi SC
  2. 2. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. KOHÁRI Írisz Eleonóra
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  3. 3. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  4. 5. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  5. 5. RÓZSAVÖLGYI Bence
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 7. HANOL Ádám
    Atomerőmű SE
  7. 7. KISS Balázs Benedek
    Atomerőmű SE
Diák B női -49 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. SEBŐK Sára
    Szatymaz
  4. 4. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Diák B férfi -45 kg
  1. 2. ANGYAL Barnabás
    Kaposvári USE
  2. 3. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  4. 5. WEISZ Huba
    Delta SE
  5. 5. SZABÓ Péter
    Oroszlány
  6. 7. NEPP Balázs
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. SÁRAI Bendegúz
    Hód Judo
Diák B női +49 kg
  1. 1. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  2. 2. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  3. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
  5. 5. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. BALLA Sándor
    Diósd
  3. 3. TÓTH Zsombor
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  5. 5. DOMJÁN Péter Boldizsár
    PVSK
  6. 5. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  7. 7. KALTENECKER Noé Gábor
    Delta SE
  8. 7. RÓNASZÉKI Bendegúz
    Delta SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  3. 3. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
  4. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  5. 5. SZILÀRD Zalán
    Rákosmenti SE
  6. 5. MREKVA Márk
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. JÓZSA Pál Áron
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. PUP Levente
    Százhalombatta
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  2. 2. HELFRICH Márton András
    Diósd
  3. 3. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  4. 3. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  5. 5. HUSZTA Zsombor
    Szegedi Judo SE
  6. 5. CSEH Dominik Áron
    Kőrös Judo SE
  7. 7. NAGY Gergely János
    Tatabányai JC
  8. 7. BÍRÓ Botond
    Velence Térségi SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. BÁLIZS Balázs
    Nagyatád