Adatlap: XL. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa

XL. Atom Kupa, Diák C Magyar Kupa
  • Helyszín: Paks, ESZI Sportcsarnok, Zsíros köz 2.
  • Időpont: 2021-10-02
  • Korosztály: Diák C
  • Típus: Magyar Kupa
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. CHRISTOV Tamás Dániel
    MOHA SC
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    UTE
  2. 2. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  3. 4. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  4. 5. KEREKES Áron
    Egri VSI
Diák C női -27 kg
  1. 1. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. WUNDERLING Tímea Mária
    Kecskeméti JC
  3. 3. ZÖMBIK Léna
    Vadhajtás JSE
Diák C női -30 kg
  1. 1. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  2. 2. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. KLENK Attila
    Cegléd
  2. 2. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  3. 3. NAGY Agmánd Kristóf
    MTK Budapest
  4. 3. NAGY Noel
    Nagykanizsai JK
  5. 5. BARTA Gergő Csanád
    Egri VSE
  6. 5. TÖRÖK Lóránd
    Százhalombatta
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. DOLMÁNYOS Simon
    KSI SE
  3. 3. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  4. 3. RIMÓCZI László
    Kőrös Judo SE
  5. 5. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  6. 5. KOSÁR Ákos
    Szegedi Judo SE
  7. 7. TAR Benedek
    Vadhajtás JSE
  8. 7. WUNDERLI Martin
    NICSI JC
Diák C női -33 kg
  1. 1. SŐTÉR Jázmin Sára
    Zalaegerszeg
  2. 2. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  3. 3. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  4. 4. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  5. 5. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
Diák C női -36 kg
  1. 1. MOLNÁR Adél
    Zalaegerszeg
  2. 2. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  3. 3. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
  4. 4. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  3. 3. NAGY Ármin
    Nagykanizsai JK
  4. 3. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  5. 5. BÁLINT Márton
    UTE
  6. 5. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  7. 7. SZABÓ Marcell
    Samurai JC
  8. 7. BÁNKY Bulcsú Bendegúz
    Budaörsi SC
Diák C női -40 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. UNGURÁN Réka Csenge
    PVSK
  4. 4. BOGÁR Lola
    Ippon Judo
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. HENCZ Hunor
    Zalaegerszeg
  3. 3. TÓTH-BŐSZE Bence
    Nagykanizsai JK
  4. 3. BOZSÓ Áron
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. SZŰCS Botond
    Vadhajtás JSE
  6. 5. BARNA Csanád
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  8. 7. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
Diák C női -45 kg
  1. 1. FARKAS Mila
    Tori JC
  2. 2. VÉN Fanni
    Dunaharaszti
  3. 3. SZAVICSKÓ Dorka
    UTE
  4. 4. KOPASZ-ALIGO Renáta
    Szatymaz
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. IVÁNCSICS Barnabás
    NICSI JC
  2. 2. KARDOS Domokos
    Kaposvári USE
  3. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  4. 3. ROSTÁS Zsolt
    UTE
  5. 5. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  6. 5. BARTA Gyula Szabolcs
    Kőrös Judo SE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. STRAUSZ Márton
    Tatai AC
  4. 3. VESZPRÉMI Tamás
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  6. 5. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
  7. 7. VÁBRÓ Bertalan
    Atomerőmű SE
Diák C női +45 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 2. TAMÁS Norina
    Nagykanizsai JK
  3. 3. PAPP Anna
    KSI SE
  4. 4. MACZEJ Laura
    Kőrös Judo SE
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. JÓKAI Simon
    UTE
  2. 2. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  3. 3. NAGY Timót Ferenc
    Nagyatád
  4. 4. WINGER Levente Vince
    PVSK
  5. 5. BENKÓ Márton
    KSI SE
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  2. 2. CSIPAK Ádám
    Tatabányai JC
  3. 3. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  4. 4. CSÖKLI Gergő
    PVSK
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  2. 2. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  3. 3. HERMANN Benjamin
    Kodomo
  4. 4. ANTAL Szilárd
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. HORVÁTH Márk
    Zalaegerszeg