Adatlap: Diák "B" Országos Bajnokság, Diák "A" Országos Bajnokság

Diák "B" Országos Bajnokság, Diák "A" Országos Bajnokság
  • Helyszín: Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok - Eger, Stadion út 8.
  • Időpont: 2021-10-09
  • Korosztály: Diák A, Diák B
  • Típus: Országos Bajnokság
Diák A női -32 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. TIMOC Alexia Mária
    Budafoki KSE
  3. 3. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
  4. 3. SÁROSSY Boróka
    Vadhajtás JSE
  5. 5. SIRKÓ Dalma Judit
    Görbeország DSE
  6. 5. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  7. 7. TÓTH Maja
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. SÜMEGHY Vanda
    MTK Budapest
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  2. 2. FEDOR Bence
    JUDOJO Edelény SE
  3. 3. BÜKY Noel Milán
    Tori JC
  4. 3. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
  5. 5. SCHEIBNER Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. FEHÉR Balázs
    Mórahalom
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  2. 2. KAPÉTER Márton Ábel
    Óbudai JC
  3. 3. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. HAJDÚ Tamás
    Mórahalom
  5. 5. MURVAI Adrián
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. NYAKAS Bálint
    Zalaegerszeg
Diák A női -35 kg
  1. 1. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
Diák A női -38 kg
  1. 1. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  2. 2. NAGY Boglárka
    Vadhajtás JSE
  3. 3. CSORDÁS Dorka
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 4. KÖRTVÉLYESSY Noémi
    Óbudai JC
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. HERKNER Máté
    NICSI JC
  2. 2. MÉRCZ Sámuel
    Nagykanizsai JK
  3. 3. KÁLMÁN Hunor
    Tószegi Judo Klub
  4. 3. GÁL Márk
    Nagykanizsai TE 1866
  5. 5. GELB Simon
    KSI SE
  6. 5. SÁGHY Benedek
    Benta Judo
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. CSÁK Zsolt Zétény
    Százhalombatta
  2. 2. KASZA Péter
    MTK Budapest
  3. 3. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  4. 3. SAJTOS Milán
    Szegedi Judo SE
  5. 5. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  7. 7. DUBIS Márton
    Gödöllői JK
  8. 7. SZABÓ Barna
    FTDJC AJKA
Diák A női -41 kg
  1. 1. KOVÁCS Réka
    JUDOJO Edelény SE
  2. 2. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  3. 3. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. PRÁTH Írisz Judit
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  6. 5. VARGA Réka
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -45 kg
  1. 1. BANDI Synthia Anikó
    Budafoki KSE
  2. 2. MOLNÁR Flóra Kamilla
    Ledényi JI
  3. 3. PÁZMÁN Sára Mária
    Tori JC
  4. 4. KATONA Hanna
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. FERENCZI Tamara Kíra
    Herman DSE
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  2. 2. FALLER Botond
    Ledényi JI
  3. 3. NAGY Áron
    Cegléd
  4. 3. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti
  5. 5. SZŰCS Zoárd
    Budaörsi SC
  6. 5. PINKE Bence André
    UTE
  7. 7. ÉGER Péter
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. SZABÓ Ábel
    Egri VSI
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. JUHÁSZ Sándor Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  3. 3. HERNÁDI Csanád
    FTDJC AJKA
  4. 3. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  5. 5. PETRÉNYI Vajk Bendegúz
    Cegléd
  6. 5. SZTANKAY Zsombor
    MTK Budapest
  7. 7. BABÓK Dénes
    Szatymaz
  8. 7. BÉDI László
    Diósd
Diák A női -50 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NAGY-TÓTH Menta
    Hód Judo
  3. 3. KOLUMBÁN Anna
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  5. 5. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. FARKAS Kitti
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. SÁRDINECZ Hédi
    Judo Klub Lábod
  8. 7. KOCSIS Jázmin
    Zalaegerszeg
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. NAGY Nándor
    Nagyatád
  2. 2. SZŐKE Bence Detre
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  4. 3. RAFFAY András
    PVSK
  5. 5. BORBÉLY Patrik
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SZEGEDI Bence
    Cegléd
  7. 7. DEME Benjámin
    Erdőkertes JSE
  8. 7. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
Diák A női -56 kg
  1. 1. TANDI Rebeka
    Leányvár
  2. 2. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  4. 3. SÓS Anna
    MTK Budapest
  5. 5. CZEGLÉDI Judit
    Somogyszob
  6. 5. RÁCZ Nikolett Mária
    Tószegi Judo Klub
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. TULIK Olivér
    Cegléd
  2. 2. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  3. 3. TAKÁCS Ábel
    Nagyatád
  4. 3. VEREBI Ákos
    Zalaegerszeg
  5. 5. KOSZTOPULOSZ Alex
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. KALMÁR Miklós
    Velence Térségi SE
  7. 7. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  8. 7. HÁHN Adrián
    PVSK
Diák A női +56 kg
  1. 1. HANGYÁSI Boróka Anna
    Hód Judo
  2. 2. PAPP Regina
    Hód Judo
  3. 3. PÁVEL Petra
    Miskolc-Avas JSE
  4. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  5. 5. BODA Zita
    Szatymaz
  6. 5. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  7. 7. KERTÉSZ Lívia
    Bushido Judo SE
  8. 7. FARKAS Kíra
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
  2. 2. SZAK Lénárd
    DVTK SE
  3. 3. WINGER János Gergő
    PVSK
  4. 3. GYÓNI András
    Nagykanizsai TE 1866
  5. 5. ISTVÁN János
    PVSK
  6. 5. MÓROCZ Nándor
    BM Kano Judo SE
  7. 7. BEKKER Barnabás
    Tori JC
  8. 7. ÁBRAHÁM Péter
    Szentesi Pollák DSE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  2. 2. MAJERCSIK Márk
    Gödöllői JK
  3. 3. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BALOGH Bertold
    Görbeország DSE
  5. 5. HORVÁTH Kevin Gábor
    Bushido JC
  6. 5. LOVAS Nimród Zoltán
    Pápai Judo Akadémia
  7. 7. SZALAY Gergő
    NICSI JC
  8. 7. FLENDER Márk Károly
    Szatymaz
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
  2. 2. HESZKÓ Zsombor
    Delta SE
Diák B női -27 kg
  1. 1. PAIZS Mira
    Nagykanizsai JK
Diák B női -30 kg
  1. 1. HEIM Fanni
    Vincze JC
  2. 2. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  2. 2. CSÍK Attila András
    Tori JC
  3. 3. NAGY Erick Dávid
    Budafoki KSE
  4. 4. HEGYESI Horka Gergely
    Várnegyed DSE
Diák B női -33 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  3. 3. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  2. 2. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  3. 3. UJVÁROSI Ákos
    Gödöllői JK
  4. 3. LÁDI Levente
    Hód Judo
  5. 5. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  7. 7. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
  8. 7. BOB György
    Óbudai JC
Diák B női -36 kg
  1. 1. ÁNCSÁK Kiara Manna
    Oroszlány
  2. 2. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  4. 4. OLÁH Adrienn
    Kaposvári USE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  2. 2. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  3. 3. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  5. 5. NOVÁK Bence
    Nagykanizsai JK
  6. 5. BEDÉCS Marcell
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. CSÓRÉ András
    Mórahalom
  8. 7. KORÁNYI Hunor Miklós
    Vasas Judo Kft.
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    TOTO Sport SE
  2. 2. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. NAGY József
    Delta SE
  4. 3. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  6. 5. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
  7. 7. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  8. 7. TŐZSÉR Hunor
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -40 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 3. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  4. 3. VARGA Regina
    Oroszlány
  5. 5. ÓDOR Anna
    Vadhajtás JSE
  6. 5. KOHÁRI Írisz Eleonóra
    Atomerőmű SE
  7. 7. MIHÁLY Petra
    Diósd
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  3. 3. RÓZSAVÖLGYI Bence
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. LEDNICZKY Máté
    UTE
  6. 5. NEPP Balázs
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. CSÓRI Tamás Vencel
    Görbeország DSE
  8. 7. KISS Balázs Benedek
    Atomerőmű SE
Diák B női -44 kg
  1. 1. CZIKORA Márta
    Görbeország DSE
  2. 2. TOLDI Izabella Virág
    Somogyszob
  3. 3. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  4. 4. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. DOMJÁN Péter Boldizsár
    PVSK
  3. 3. ANGYAL Barnabás
    Kaposvári USE
  4. 3. BODOR Szilamér
    Diósd
  5. 5. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. SZŰCS Levente
    Kaposvári USE
  7. 7. KLEM Gergő
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. BERDÓ Erik Alexander
    Nippon Sport JC
Diák B női -49 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. KULCSÁR Dóra
    JUDOJO Edelény SE
  3. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  5. 5. SEBŐK Sára
    Szatymaz
  6. 5. VARGA Kinga
    Somogyszob
  7. 7. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Diák B női +49 kg
  1. 1. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  2. 2. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
  3. 3. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  4. 3. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
  5. 5. SZABÓ Lilien Zoé
    Bushido JC
  6. 5. SZALÓKI Amira
    Somogyszob
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. BALLA Sándor
    Diósd
  3. 3. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  4. 3. GAJDÁCS Ábel
    BM Kano Judo SE
  5. 5. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  6. 5. KUNSZABO Matei Anton
    Domaszék
  7. 7. ANTAL Bálint
    Debrecen SC
  8. 7. TÓTH Zsombor
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  3. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  4. 4. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. HELFRICH Márton András
    Diósd
  2. 2. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  3. 3. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  4. 3. HORVÁTH Botond György
    UTE
  5. 5. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  6. 5. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. PUP Levente
    Százhalombatta
  8. 7. CSEH Dominik Áron
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. CSIKÓS László Imre
    BM Kano Judo SE
  2. 2. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  3. 3. NÉMETH Levente
    Judo Klub Lábod
  4. 3. VASKÓ Kende
    Tori JC
  5. 5. KAPITÁNY Soma
    Görbeország DSE
  6. 5. BÁLIZS Balázs
    Nagyatád
  7. 7. LŐRIK Hunor
    Kecskeméti JC
  8. 7. LAKATOS Béla Máriusz
    Miskolc-Avas JSE