Adatlap: Ifjúsági "B" Országos Bajnokság

Ifjúsági "B" Országos Bajnokság
  • Helyszín: Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok - Eger, Stadion út 8.
  • Időpont: 2021-10-10
  • Korosztály: Ifjúsági B
  • Típus: Országos Bajnokság
Ifjúsági B női -40 kg
  1. 1. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SIMON Janka
    Bushido JC
  3. 3. MAKKAI Szonja
    Hírös JSE
  4. 3. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. CZÉKMÁN Viktória
    Szatymaz
  6. 5. NAGY Sarolta
    Görbeország DSE
Ifjúsági B férfi -42 kg
  1. 1. STEFANEK Hunor
    UTE
  2. 2. RADOVICS Mihály
    Tatabányai JC
  3. 3. MOLNÁR Zsombor
    Óbudai JC
  4. 3. POCSÁRI Alex
    UTE
  5. 5. SZABÓ Milán
    TOTO Sport SE
  6. 5. BARABÁS Gellért
    Szegedi Judo SE
  7. 7. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  8. 7. LACSIK Levente
    Benta Judo
Ifjúsági B női -44 kg
  1. 1. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  2. 2. SZÖLLŐSI Fanni
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  4. 3. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  5. 5. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai JC
  6. 5. HORNYÁK Andrea Krisztina
    Judo Klub Lábod
  7. 7. BRASSÓI Krisztina
    KDJSE
Ifjúsági B férfi -46 kg
  1. 1. GALÓ Bence
    Óbudai JC
  2. 2. KUNYIK Botond
    Tatabányai JC
  3. 3. ÓDOR Noel
    Zalaegerszeg
  4. 3. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  6. 5. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  7. 7. HEIM Bálint
    Vincze JC
Ifjúsági B női -48 kg
  1. 1. VÉG Luca
    Cegléd
  2. 2. VAS Mira
    UTE
  3. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  4. 3. JÜTTNER Janka
    Diósd
  5. 5. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  7. 7. VASKA Lili
    Tatabányai JC
  8. 7. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
Ifjúsági B férfi -50 kg
  1. 1. KOLLÁR Sebestyén István
    Ledényi JI
  2. 2. STOPP Patrik
    Ledényi JI
  3. 3. SZÁNTÓ Bence
    DVTK SE
  4. 3. FEDORA Ferenc
    Debrecen SC
  5. 5. BUDAI Márton
    PVSK
  6. 5. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  7. 7. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  8. 7. SZABÓ Dominik
    TOTO Sport SE
Ifjúsági B férfi -55 kg
  1. 1. KOLLÁR Ágoston Csaba
    Ledényi JI
  2. 2. CSARANKÓ Márk
    MTK Budapest
  3. 3. VIKOL Ádám
    Győri AC
  4. 3. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  5. 5. BÁNKI Milán
    Nippon Sport JC
  6. 5. FERENCZ Barnabás
    Nippon Sport JC
  7. 7. TÓTH Ármin
    KSI SE
  8. 7. LIPÓDI Márton
    Nagykanizsai JK
Ifjúsági B női -52 kg
  1. 1. IGAZ Laura
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  3. 3. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  4. 3. LASCU Borbála
    Dunaharaszti
  5. 5. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  6. 5. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  7. 7. BAZSÁNYI Dorka
    MVSC
  8. 7. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
Ifjúsági B férfi -60 kg
  1. 1. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  2. 2. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. TÓTH Barna
    Atomerőmű SE
  4. 3. LAUTER Viktor Botond
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. LÉNÁRT Levente Gábor
    Nippon Sport JC
  6. 5. KÁDÁR Adrián
    Tatai AC
  7. 7. KRAUSZ Kornél
    Atomerőmű SE
  8. 7. HAVAS Balázs
    Nippon Sport JC
Ifjúsági B női -57 kg
  1. 1. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  3. 3. MAKÁDI Liliána
    RHDSE
  4. 3. HORVÁTH Laura Anna
    UTE
  5. 5. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  6. 5. KIS Nikolett
    Samurai JC
  7. 7. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
Ifjúsági B férfi -66 kg
  1. 1. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZÜLE Péter
    UTE
  3. 3. CSÁNYI Tamás
    Szegedi Judo SE
  4. 3. GÉCS Kristóf
    MTK Budapest
  5. 5. KASSAI Mátyás
    Kaposvári USE
  6. 5. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  7. 7. PÖLÖS Milán
    Szegedi Judo SE
  8. 7. KISS Szabolcs
    Vasas Judo Kft.
Ifjúsági B női -63 kg
  1. 1. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  2. 2. BÜKI Viktória
    Samurai JC
  3. 3. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  4. 3. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  5. 5. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  6. 5. DEMETER Lilien
    MVSC
  7. 7. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
  8. 7. KISFALUDI Eszter
    Diósd
Ifjúsági B női -70 kg
  1. 1. VÉN Panna
    TOTO Sport SE
  2. 2. GYULAHÁZI Aida
    MVSC
  3. 3. NAGY Zsófia
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  5. 5. SZEKERES Katalin
    Kör SE
  6. 5. TÖRÖK Eszter
    Tatai AC
  7. 7. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  8. 7. SZELES Virág
    Görbeország DSE
Ifjúsági B férfi -73 kg
  1. 1. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  2. 2. KISS Levente Gergely
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. LAKK Zsombor József
    KSI SE
  4. 3. SELYBEN Zsigmond
    Szegedi Judo SE
  5. 5. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. BALOG Bálint
    Diósd
  7. 7. PETRIK Péter
    Budafoki KSE
  8. 7. KOVÁCS Donát
    Kőrös Judo SE
Ifjúsági B női +70 kg
  1. 1. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  2. 2. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  3. 3. PRÉM Borbála
    Győri AC
  4. 3. PÁSZTOR Napsugár
    JUDOJO Edelény SE
  5. 5. KÖVESKÁLI Zója
    Nagykanizsai JK
  6. 5. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  7. 7. KUNSZABÓ Afrodité Éda
    Szentesi Pollák DSE
  8. 7. VERES Nikolett
    Leányvár
Ifjúsági B férfi -81 kg
  1. 1. MAJOR Ádám
    Kecskeméti JC
  2. 2. TORNAI Zoltán
    MVSC
  3. 3. VARJU Vilmos
    Nippon Sport JC
  4. 3. SCHLAG Krisztián
    SZESE
  5. 5. CSORBA János Bálint
    MVSC
  6. 5. KŐSZEGI Gergely
    PVSK
  7. 7. GOLENYA Balázs Péter
    DVTK SE
  8. 7. BORSOS Bence
    Benta Judo
Ifjúsági B férfi -90 kg
  1. 1. KENDERESI Péter
    PVSK
  2. 2. BÖTÖS Noel
    MTK Budapest
  3. 3. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  4. 3. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  5. 5. HILBERT József
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. MUCSI Noel
    Atomerőmű SE
  7. 7. ESZTERGÁLYOS Máté
    Herman DSE
  8. 7. HORVÁTH Ákos
    Kaposvári USE
Ifjúsági B férfi +90 kg
  1. 1. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
  3. 3. OLASZ Attila
    SZESE
  4. 3. BALOGH János
    RHDSE
  5. 5. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. TÚRI Alex
    Szatymaz
  7. 7. PÉTER Ákos
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. TEREI Dániel
    Vitál JK