Adatlap: Junior "B" férfi Országos Bajnokság

Junior "B" férfi Országos Bajnokság
  • Helyszín: Olimpiai Sportpark - Győr, Radnóti Miklós u. 37.
  • Időpont: 2021-10-30
  • Korosztály: Junior B
  • Típus: Országos Bajnokság
Junior B férfi -50 kg
  1. 1. KOLLÁR Sebestyén István
    Ledényi JI
  2. 2. SZABÓ Dominik
    TOTO Sport SE
  3. 3. BUDAI Márton
    PVSK
  4. 3. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. TÓTH Noel
    Kaposvári USE
  6. 5. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
Junior B férfi -55 kg
  1. 1. CSARANKÓ Márk
    MTK Budapest
  2. 2. VÉKONY Vilmos Zoltán
    Ászok JC
  3. 3. BALOGH Csaba
    MVSC
  4. 3. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  5. 5. GYÖRKI Dániel
    Hato Judo
  6. 5. VIKOL Ádám
    Győri AC
  7. 7. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. TÓTH Ármin
    KSI SE
Junior B férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    RHDSE
  2. 2. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. TEIDL Bendegúz
    Vitál JK
  4. 3. LAUTER Viktor Botond
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. SZŐLLŐSI Benjamin
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. VÉG Milán
    Cegléd
  7. 7. LÁSZLÓ Olivér
    Samurai JC
  8. 7. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
Junior B férfi -66 kg
  1. 1. POMÁZI Dominik
    Cegléd
  2. 2. KOVÁCS Bence Ferenc
    Tatai AC
  3. 3. KOVÁCS Attila Dávid
    Tatai AC
  4. 3. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  5. 5. DUDÁS Medárd
    Samurai JC
  6. 5. SZÜLE Péter
    UTE
  7. 7. SCHNEIDER Barnabás
    Kaposvári USE
  8. 7. KUN Sámuel
    Vitál JK
Junior B férfi -73 kg
  1. 1. LENGYEL Miksa Mihály
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  3. 3. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  4. 3. JAKSA Ákos
    RHDSE
  5. 5. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  6. 5. DÖBRÖSY Álmos
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. POKK Armand
    Tatabányai JC
  8. 7. CIGÁNY Lázár Tamás
    Kecskeméti JC
Junior B férfi -81 kg
  1. 1. DEMETER Marcell
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAJOR Ádám
    Kecskeméti JC
  3. 3. FARKAS Flávió Milán
    RHDSE
  4. 3. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  5. 5. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. TÓTH Richárd
    Ászok JC
  7. 7. BALOG Máté Tamás
    UTE
  8. 7. TORNAI Zoltán
    MVSC
Junior B férfi -90 kg
  1. 1. KENDERESI Péter
    PVSK
  2. 2. LAKOS Máté
    RHDSE
  3. 3. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  4. 3. PAPP Bálint
    Debrecen SC
  5. 5. HANGYA Gergő
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  7. 7. ZÁDORI Bálint
    Szatymaz
  8. 7. LIPÓTZY István Dániel
    Kecskeméti JC
Junior B férfi -100 kg
  1. 1. VARGHA Zsolt
    Diósd
  2. 2. NAGY Olivér
    Nagykanizsai JK
  3. 3. SÁRI Patrik
    Százhalombatta
  4. 3. LIGETI Márk
    PVSK
  5. 5. BOCZ Gergő
    Dombóvár
  6. 5. OLASZ Attila
    SZESE
  7. 7. TÚRI Alex
    Szatymaz
  8. 7. BEINSCHRÓT Balázs
    Gyomaendrődi Judo Klub
Junior B férfi +100 kg
  1. 1. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  2. 2. BALOGH János
    RHDSE
  3. 3. BOZÓ Bence Ferenc
    Gyulai Judo SE
  4. 4. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
  5. 5. DOBOS Levente
    Ledényi JI