Adatlap: U23 Országos Bajnokság

U23 Országos Bajnokság
  • Helyszín: Ungvári Miklós Ceglédi Judo Központ - 2700 Cegléd, Malomtó szél 35.
  • Időpont: 2021-10-16
  • Korosztály: U23
  • Típus: Országos Bajnokság
U23 férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    RHDSE
  2. 2. VIDA András
    Győri AC
  3. 3. FECZKÓ Csanád
    RHDSE
  4. 3. HEGEDŰS Levente
    Cegléd
  5. 5. ANDRÁSI Márton
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. VÉG Milán
    Cegléd
U23 női -48 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    TOTO Sport SE
  2. 2. KŐSZEGI Rebeka Rita
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  4. 3. BERINGER Fatime
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  6. 5. VÉG Luca
    Cegléd
  7. 7. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
  8. 7. KOVÁCS Nóra
    Kőrös Judo SE
U23 női -52 kg
  1. 1. IGAZ Laura
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VASKA Fanni
    Tatabányai JC
  3. 3. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  4. 3. KELLER Rebeka
    Ippon Judo
  5. 5. HORVÁTH Luca
    Kőrös Judo SE
  6. 5. SZAK Bernadett
    DVTK SE
  7. 7. SZEGEDI Evelin
    Hato Judo
  8. 7. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
U23 férfi -66 kg
  1. 1. GOMBÁS Bálint
    Győri AC
  2. 2. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  3. 3. ANDRÁSI Gellért
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KOVÁCS Bence Ferenc
    Tatai AC
  6. 5. KALÁSZ Ákos
    MTK Budapest
  7. 7. SZLÁVIK Gergő
    Hato Judo
  8. 7. POMÁZI Dominik
    Cegléd
U23 női -57 kg
  1. 1. KÁRMÁN Andrea
    UTE
  2. 2. ÁBRAHÁM Titanilla
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. DARIDA Blanka
    Győri AC
  4. 3. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  5. 5. KOPASZ Fanni
    Szegedi Judo SE
  6. 5. HAJDÚ Eszter
    Kőrös Judo SE
  7. 7. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  8. 7. ALMÁSI Dominika
    Samurai JC
U23 férfi -73 kg
  1. 1. SZEGEDI Dániel
    Cegléd
  2. 2. ADORJÁNI Gergely
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  4. 3. BERINGER Dominik
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  6. 5. POKK Armand
    Tatabányai JC
  7. 7. JAKSA Ákos
    RHDSE
  8. 7. JUHÁSZ István
    Cegléd
U23 férfi -81 kg
  1. 1. RAJKAI Róbert
    MTK Budapest
  2. 2. KURTÁN Zsombor
    Egri VSI
  3. 3. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  4. 3. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  5. 5. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  6. 5. VÁGÓ Levente
    UTE
  7. 7. MÓR-BARANYAI Barna
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
U23 női -63 kg
  1. 1. VARGA Brigitta Tímea
    KSI SE
  2. 2. VIT Lili
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  4. 3. KELEMEN Adél
    DVTK SE
  5. 5. KATZENMAJER Kíra
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. KUSZTVÁN Zsófia
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. SMID Lili
    Óbudai JC
  8. 7. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
U23 női -70 kg
  1. 1. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  2. 2. MIZRAK Féza
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. FEHÉR Dóra
    BM Kano Judo SE
  4. 3. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. SZILLI Nóra
    Győri AC
  6. 5. VÉN Panna
    TOTO Sport SE
  7. 7. STANFORD Zsuzsanna
    Havasi JC
  8. 7. KŐFALVI Sára
    KSI SE
U23 férfi -90 kg
  1. 1. NERPEL Gergely
    RHDSE
  2. 2. LAKOS Máté
    RHDSE
  3. 3. TÓTH Benedek
    MTK Budapest
  4. 3. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  5. 5. IKLÓDI Máté
    Cegléd
  6. 5. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  7. 7. BORSOS Kristóf
    Kecskeméti JC
  8. 7. KENDERESI Péter
    PVSK
U23 női -78 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  3. 3. FARKAS Szilvia
    Győri AC
  4. 3. PAPP Eszter Dorka
    PVSK
  5. 5. BUCZÓ Emese
    DOZSO Sportegyesület Pécs
  6. 5. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  7. 7. GODÓ Zsófia Vilma
    Kecskeméti JC
U23 férfi -100 kg
  1. 1. GŐZ Roland
    MTK Budapest
  2. 2. TOMPA Péter Gergő
    Szatymaz
  3. 3. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  4. 3. VERES Marcell
    Atomerőmű SE
  5. 5. KUSZTVÁN Boldizsár
    Cegléd
  6. 5. OLASZ Attila
    SZESE
  7. 7. BEINSCHRÓT Balázs
    Gyomaendrődi Judo Klub
  8. 7. KŐHALMI Zoltán
    SZESE
U23 női +78 kg
  1. 1. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  2. 2. HALMÁGYI Tamara
    Hato Judo
  3. 3. FENYVESI Csilla
    Pápai Judo Akadémia
  4. 4. CSORDÁS Klaudia
    Nagyatád
U23 férfi +100 kg
  1. 1. ÁRVAI Péter
    Cegléd
  2. 2. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  3. 3. BOSCH Hunor
    RHDSE
  4. 3. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  5. 5. BOZÓ Bence Ferenc
    Gyulai Judo SE
  6. 5. BALOGH János
    RHDSE
  7. 7. FÖLDI Csanád Zoltán
    Domaszék
  8. 7. KARA Bence
    BM Kano Judo SE