Adatlap: Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság

Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság
  • Helyszín: Olimpiai Sportpark - Győr, Radnóti Miklós u. 37.
  • Időpont: 2021-10-30
  • Korosztály: Serdülő B
  • Típus: Országos Bajnokság
Serdülő B férfi -33 kg
  1. 1. ORLICZKI Zénó Benedek
    DVTK SE
  2. 2. FEDOR Bence
    JUDOJO Edelény SE
  3. 3. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  4. 3. TULKÁN Csanád Tibor
    Szegedi Judo Iskola SE
  5. 5. RIEDL Ákos
    Diósd
  6. 5. KIRÁLY Ákos Levente
    Szegedi Judo Iskola SE
  7. 7. FÜLÖP SÜLE Márton
    Vadhajtás JSE
  8. 7. BELÁNYI Bálint
    DVTK SE
Serdülő B férfi -36 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    TOTO Sport SE
  2. 2. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  3. 3. URBÁNFY István
    Ledényi JI
  4. 3. HORVÁTH Zétény
    Budafoki KSE
  5. 5. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. MÉRCZ Sámuel
    Nagykanizsai JK
  7. 7. BODOR Mátyás
    Diósd
  8. 7. TULÉZI Botond
    Nagyatád
Serdülő B férfi -40 kg
  1. 1. RADOVICS Mihály
    Tatabányai JC
  2. 2. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  3. 3. LÖVEI Vilmos
    Tordas SE
  4. 3. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  5. 5. DOBOS Dominik
    Debrecen SC
  6. 5. GÁL Márk
    Nagykanizsai TE 1866
  7. 7. SÁROSSY Barnabás
    Vadhajtás JSE
  8. 7. KASZA Péter
    MTK Budapest
Serdülő B férfi -45 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai JC
  2. 2. POCSÁRI Alex
    UTE
  3. 3. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  4. 3. FALLER Botond
    Ledényi JI
  5. 5. JANKÓ Sólyom
    MVSC
  6. 5. PIVÓ Gyula Zsolt
    MTK Budapest
  7. 7. LACSIK Levente
    Benta Judo
  8. 7. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
Serdülő B férfi -50 kg
  1. 1. FEDORA Ferenc
    Debrecen SC
  2. 2. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  3. 3. PATYI Csanád
    Cegléd
  4. 3. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  5. 5. KARLÓCZY Ákos
    PVSK
  6. 5. KUBÁSZ András Ferenc
    Ledényi JI
  7. 7. JEROMOS Álmos
    Zajtai Vitézek SE
  8. 7. NÉMETH Bálint Márk
    Tatabányai JC
Serdülő B férfi -55 kg
  1. 1. FERENCZ Vince Zétény
    Egri VSI
  2. 2. BAÁN Mátyás
    RHDSE
  3. 3. NAGY Botond
    Szegedi Judo Iskola SE
  4. 3. MIKLÓSVÖLGYI Máté István
    Ippon Judo
  5. 5. TULIK Olivér
    Cegléd
  6. 5. RAFFAY András
    PVSK
  7. 7. MAKKAI Olivér
    RHDSE
  8. 7. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
Serdülő B férfi -60 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NAGY Kornél
    Nagykanizsai JK
  3. 3. SIMON Márk
    Zalaegerszeg
  4. 3. TOLLAS Barnabás
    Budafoki KSE
  5. 5. SINKÓ István
    Hírös JSE
  6. 5. GIRÁSZI Attila
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. CSÁBI András Levente
    Domaszék
  8. 7. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
Serdülő B férfi -66 kg
  1. 1. PERECZ Márk
    BM Kano Judo SE
  2. 2. TERJÉK Temes
    DVTK SE
  3. 3. BARAKA Hamza
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. TÖRÖK Péter
    Tatai AC
  5. 5. KOVÁCS Boldizsár
    Vitál JK
  6. 5. PETRE Bálint
    DVTK SE
  7. 7. PUSZTAI Maximilian Leon
    Kecskeméti JC
  8. 7. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
Serdülő B férfi -73 kg
  1. 1. SALAMON Barnabás
    Solti AC SE
  2. 2. TAMÁS Levente
    Nagykanizsai JK
  3. 3. WEINAUSZ Péter
    Nagykanizsai JK
  4. 4. FÁBIÁN Soma
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  5. 5. CSAPÓ Tamás György
    Domaszék
Serdülő B férfi +73 kg
  1. 1. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  2. 2. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
  3. 3. PETROVSZKI Márk
    BM Kano Judo SE
  4. 3. BAK Balázs Benjámin
    DVTK SE
  5. 5. CSÖKLI Bence
    PVSK
  6. 5. KÓRÓDI Zsombor
    Sopron
  7. 7. KÁLMÁN Bálint
    Gödöllői JK
  8. 7. FLENDER Márk Károly
    Szatymaz