Adatlap: Diák "C" Országos Bajnokság

Diák "C" Országos Bajnokság
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2021-12-04
  • Korosztály: Diák C
  • Típus: Országos Bajnokság
Diák C női -24 kg
  1. 1. TÓTH Stella
    Mátészalkai MTK
Diák C férfi -24 kg
  1. 1. PERJÁS Soma
    Virradat SE
Diák C női -27 kg
  1. 1. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. SZALAI Nóra
    Nagykanizsai JK
  3. 3. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    UTE
  2. 2. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  3. 3. PERJÁS Noel
    Virradat SE
  4. 3. VAJDA Bálint
    PVSK
  5. 5. SZABÓ Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. PETRIK Keve
    Miskolc-Avas JSE
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. NAGY Noel
    Nagykanizsai JK
  2. 2. ULBERT Boldizsár István
    MTK Budapest
  3. 3. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  4. 3. KLENK Attila
    Cegléd
  5. 5. WUNDERLI Martin
    NICSI JC
  6. 5. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  7. 7. JÓZSA Bálint
    Benta Judo
  8. 7. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
Diák C női -30 kg
  1. 1. FÜLÖP-SÜLE Borbála
    Vadhajtás JSE
  2. 2. ZÖMBIK Léna
    Vadhajtás JSE
  3. 3. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  4. 4. BUDAI Csenge
    Mórahalom
  5. 5. BUDAFAI Csapke Hajnal
    Budapesti Honvéd SE
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. RIMÓCZI László
    Kőrös Judo SE
  3. 3. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  4. 3. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  5. 5. DOLMÁNYOS Simon
    KSI SE
  6. 5. HÁMORI Lajos
    Debrecen SC
  7. 7. TAR Benedek
    Vadhajtás JSE
  8. 7. GÁBOR Kolos
    Vitál JK
Diák C női -33 kg
  1. 1. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  2. 2. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
  3. 3. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  4. 4. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  3. 3. BÁLINT Márton
    UTE
  4. 3. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  5. 5. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  6. 5. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  7. 7. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  8. 7. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
Diák C női -36 kg
  1. 1. SŐTÉR Jázmin Sára
    Zalaegerszeg
  2. 2. MOLNÁR Adél
    Zalaegerszeg
  3. 3. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
  4. 3. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  5. 5. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
  6. 5. HUSZÁR Dorottya Gertrúd
    KSI SE
Diák C női -40 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SZAVICSKÓ Dorka
    UTE
  4. 3. JÁSZBERÉNYI Luca
    Judo Klub Lábod
  5. 5. CSIZMADIA Flóra
    Pápai Judo Akadémia
  6. 5. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. TÓTH-BŐSZE Bence
    Nagykanizsai JK
  3. 3. HERNÁDI Gergely
    Atomerőmű SE
  4. 3. HENCZ Hunor
    Zalaegerszeg
  5. 5. SZŰCS Botond
    Vadhajtás JSE
  6. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  7. 7. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  8. 7. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  2. 2. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  4. 3. KARDOS Domokos
    Kaposvári USE
  5. 5. SÍK Leó Brúnó
    Főnix Judo Club
  6. 5. VESZPRÉMI Tamás
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. CSILLAG Gergő
    Mórahalom
  8. 7. IVÁNCSICS Barnabás
    NICSI JC
Diák C női -45 kg
  1. 1. FARKAS Mila
    Tori JC
  2. 2. VÉN Fanni
    Dunaharaszti
  3. 3. CZIBULA Nádja Zsuzsanna
    Atomerőmű SE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. LAPSÁNSZKI Erik Botond
    DVTK SE
  3. 3. CSISZÁR Gergő
    Mórahalom
  4. 3. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  5. 5. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  6. 5. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
  7. 7. STRAUSZ Márton
    Tatai AC
Diák C női +45 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 2. TAMÁS Norina
    Nagykanizsai JK
  3. 3. PAPP Anna
    KSI SE
  4. 4. HEGYES Réka Éva
    Mórahalom
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. JÓKAI Simon
    UTE
  2. 2. MARCZALI Vilmos
    Vitál JK
  3. 3. SZABÓ Balázs József
    DVTK SE
  4. 3. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  5. 5. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  6. 5. ÁDÁM Dusán
    Virradat SE
  7. 7. ABDUL RAUF Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. NAGY Timót Ferenc
    Nagyatád
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  2. 2. TÖREKI Koppány
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. NEMESNYIK Flórián
    Miskolc-Avas JSE
  4. 4. CSIPAK Ádám
    Tatabányai JC
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. HERMANN Benjamin
    Kodomo
  2. 2. NOVÁK Norbert
    NICSI JC
  3. 3. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  4. 4. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  5. 5. ANTAL Szilárd
    Miskolc Városi Sportisk.