Adatlap: Felnőtt Országos Bajnokság

Felnőtt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok (Zalaegerszeg, Stadion utca 3.)
  • Időpont: 2021-11-20
  • Korosztály: Felnőtt
  • Típus: Országos Bajnokság
Felnőtt női -48 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    TOTO Sport SE
  2. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  3. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  4. 4. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  5. 5. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
Felnőtt férfi -60 kg
  1. 1. FECZKÓ Csanád
    RHDSE
  2. 2. NAJI Dávid
    Kaposvári JK
  3. 3. VÉG Milán
    Cegléd
  4. 3. HEGEDŰS Levente
    Cegléd
  5. 5. BARTA Gábor
    Kőrös Judo SE
  6. 5. HERTLIK Máté
    Leányvár
Felnőtt női -52 kg
  1. 1. PUPP Réka
    Atomerőmű SE
  2. 2. GYERTYÁS Róza
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. KNETIG Emőke
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. KELLER Rebeka
    Ippon Judo
  5. 5. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  6. 5. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
  7. 7. SZAK Bernadett
    DVTK SE
  8. 7. VASKA Fanni
    Tatabányai JC
Felnőtt férfi -66 kg
  1. 1. SZATMÁRI György
    UTE
  2. 2. SZÁNTI Gábor
    MTK Budapest
  3. 3. KOZMA Ákos
    Kaposvári JK
  4. 3. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. GOMBÁS Bálint
    Óbudai JC
  6. 5. RÁCZ Bálint Keve
    PVSK
  7. 7. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  8. 7. BERENDI Gergő
    Vincze JC
Felnőtt női -57 kg
  1. 1. KOVÁCS Kitti
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KOPASZ Fanni
    Szegedi Judo SE
  3. 3. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  5. 5. DARIDA Blanka
    Győri AC
  6. 5. ÁBRAHÁM Titanilla
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. ALMÁSI Dominika
    Samurai JC
  8. 7. HAJDÚ Ilang Anna
    Samurai JC
Felnőtt férfi -73 kg
  1. 1. BOROS Bence
    Kaposvári JK
  2. 2. HEGEDŰS Bendegúz
    UTE
  3. 3. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  4. 3. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  5. 5. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  6. 5. VÉGVÁRI Dániel
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  8. 7. JOÓ Máté Sebestyén
    Samurai JC
Felnőtt női -63 kg
  1. 1. ÖZBAS Szofi
    BM Kano Judo SE
  2. 2. VARGA Brigitta Tímea
    KSI SE
  3. 3. VIT Lili
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  5. 5. KRIZA Anna
    MVSC
  6. 5. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  7. 7. SMID Lili
    Óbudai JC
  8. 7. BALOGH Zsófia
    RHDSE
Felnőtt férfi -81 kg
  1. 1. TÓTH Benedek
    MTK Budapest
  2. 2. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. IKLÓDI Máté
    Cegléd
  4. 3. TÓTH Botond
    Szegedi Judo SE
  5. 5. SZECSEI Viktor
    Szegedi Judo SE
  6. 5. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  7. 7. DEMETER Marcell
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. STAUDT Ádám
    Óbudai JC
Felnőtt női -70 kg
  1. 1. GERCSÁK Szabina
    DVTK SE
  2. 2. ERDÉLYI-JOÓ Abigél
    MTK Budapest
  3. 3. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  4. 3. CZERLAU Jennifer Stephanie
    MVSC
  5. 5. MARÓTI Alexandra
    UTE
  6. 5. FEHÉR Dóra
    BM Kano Judo SE
  7. 7. VÉN Panna
    TOTO Sport SE
  8. 7. GODÓ Zsófia Vilma
    Kecskeméti JC
Felnőtt férfi -90 kg
  1. 1. NERPEL Gergely
    RHDSE
  2. 2. KÖLLER Milán
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. VERES Márton
    KSI SE
  4. 3. KORDÉLY Péter
    Kaposvári JK
  5. 5. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  6. 5. NERPEL Richárd
    RHDSE
  7. 7. PRYMA Attila
    SZESE
  8. 7. HEGEDŰS Bence Levente
    Vasas Judo Kft.
Felnőtt női -78 kg
  1. 1. SALÁNKI Evelin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KÁRPÁTI Emese
    Szatymaz
  3. 3. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  4. 4. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  5. 5. BUCZÓ Emese
    DOZSO Sportegyesület Pécs
Felnőtt férfi -100 kg
  1. 1. VÉG Zsombor
    Cegléd
  2. 2. TÓTH Apor
    MVSC
  3. 3. VERES Marcell
    Atomerőmű SE
  4. 3. KERSICS Dávid
    PVSK
  5. 5. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  6. 5. TOMPA Péter Gergő
    Szatymaz
  7. 7. HORVÁTH Tamás
    Budaörsi SC
  8. 7. KŐHALMI Zoltán
    SZESE
Felnőtt férfi +100 kg
  1. 1. ÁRVAI Péter
    Cegléd
  2. 2. NÉMETH Zsolt
    SZESE
  3. 3. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  4. 3. KÁRPÁTI Gábor
    Virradat SE
  5. 5. BALOGH János
    RHDSE
  6. 5. VARGA Donát
    KSI SE
  7. 7. HÓBÁR Péter
    Nagykanizsai JK
  8. 7. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC
Felnőtt női +78 kg
  1. 1. VARGA Réka
    Ippon Judo
  2. 2. MÉNESI Beatrix
    Szatymaz
  3. 3. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  4. 3. CSORDÁS Klaudia
    Nagyatád
  5. 5. LEGÉNY Mónika
    Leányvár
  6. 5. PADOS Mirtill
    SZESE