Adatlap: Serdülő Országos Bajnokság

Serdülő Országos Bajnokság
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok (Zalaegerszeg, Stadion utca 3.)
  • Időpont: 2021-11-21
  • Korosztály: Serdülő
  • Típus: Országos Bajnokság
Serdülő női -36 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
  3. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  4. 4. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. CZÉKMÁN Viktória
    Szatymaz
Serdülő férfi -36 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    TOTO Sport SE
  2. 2. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  3. 3. FEDOR Bence
    JUDOJO Edelény SE
  4. 3. RIEDL Ákos
    Diósd
  5. 5. ORLICZKI Zénó Benedek
    DVTK SE
  6. 5. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. BODOR Mátyás
    Diósd
  8. 7. MURVAI Adrián
    Vasas Judo Kft.
Serdülő női -40 kg
  1. 1. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SIMON Janka
    Bushido JC
  3. 3. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  4. 3. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  5. 5. BÁBA Fanni
    Szegedi Judo Iskola SE
  6. 5. NAGY Boglárka
    Vadhajtás JSE
  7. 7. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. ANGYAL Eszter
    Virradat SE
Serdülő férfi -40 kg
  1. 1. RADOVICS Mihály
    Tatabányai JC
  2. 2. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  3. 3. SÁROSSY Barnabás
    Vadhajtás JSE
  4. 3. HORVÁTH Zétény
    Budafoki KSE
  5. 5. HERKNER Máté
    NICSI JC
  6. 5. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  7. 7. SÁROSSY Bence
    Vadhajtás JSE
  8. 7. MÉRCZ Sámuel
    Nagykanizsai JK
Serdülő női -44 kg
  1. 1. KIRÁLY Dóra Anna
    Szegedi Judo Iskola SE
  2. 2. SZÖLLŐSI Fanni
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  4. 3. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai JC
  5. 5. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  6. 5. KOVÁCS Réka
    JUDOJO Edelény SE
  7. 7. FEJES Barbara
    Dombóvár
  8. 7. MÁJ Veronika
    PVSK
Serdülő férfi -45 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai JC
  2. 2. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. STEFANEK Hunor
    UTE
  4. 3. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  5. 5. POCSÁRI Alex
    UTE
  6. 5. SCHRŐDL Kornél Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. VARGA Szabolcs Dominik
    Hód Judo
  8. 7. CSÁK Zsolt Zétény
    Százhalombatta
Serdülő női -48 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 2. VAS Mira
    UTE
  3. 3. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  5. 5. ARATÓ Lili
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
  7. 7. ŐSZ Regina
    Pápai Judo Akadémia
  8. 7. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. STOPP Patrik
    Ledényi JI
  2. 2. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  3. 3. FEDORA Ferenc
    Debrecen SC
  4. 3. GALÓ Bence
    Óbudai JC
  5. 5. NÉMETH Bálint Márk
    Tatabányai JC
  6. 5. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  7. 7. HERNÁDI Csanád
    FTDJC AJKA
  8. 7. KERTAI Olivér
    FTDJC AJKA
Serdülő női -52 kg
  1. 1. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  3. 3. KOVÁCS Amina Viktória
    KSI SE
  4. 3. TÖLGYESI Réka
    Tatai AC
  5. 5. KOLOSSVÁRY Regina
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  7. 7. GOMBOR Alexandra
    Nagykanizsai TE 1866
  8. 7. STÁGL Dorina
    Kaposvári USE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  2. 2. PENDLI András
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. TÓTH Ádám
    MVSC
  4. 3. BARÁTH József
    MOHA SC
  5. 5. NAGY Nándor
    Nagyatád
  6. 5. SZÁNTÓ Bence
    DVTK SE
  7. 7. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  8. 7. WERTHEIM Dominik
    Oroszlány
Serdülő női -57 kg
  1. 1. TÓTH Emma
    RHDSE
  2. 2. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZLOBODNIK-RAMPASEK Enikő
    NICSI JC
  4. 3. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  5. 5. TAMTAM Gréta
    Tatai AC
  6. 5. FURMAN Lili
    Kaposvári USE
  7. 7. MUCSI Zille
    Benta Judo
  8. 7. TIZEDES Hanna
    Bushido JC
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. LENGYEL Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. HORVÁTH Nándor
    Diósd
  3. 3. TÖLGYESI Bende
    Nippon Sport JC
  4. 3. LÉNÁRT Levente Gábor
    Nippon Sport JC
  5. 5. KIS Levente Bátor
    Ledényi JI
  6. 5. JOBBÁGY Domonkos
    MVSC
  7. 7. HERNÁDI Csongor
    FTDJC AJKA
  8. 7. KELLER Zsombor Rókus
    Szegedi Judo SE
Serdülő női -63 kg
  1. 1. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  2. 2. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  3. 3. BAKÓ Bettina
    Cegléd
  4. 3. KISFALUDI Eszter
    Diósd
  5. 5. KORMOS -ŐR Tünde
    Benta Judo
  6. 5. GARAI Emese Zille
    Nagykanizsai JK
  7. 7. TAKÁCS Sára
    Nagyatád
  8. 7. KASZÁS Réka
    Vincze JC
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. KISS Szabolcs
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. VASKA Botond
    Nagykanizsai JK
  3. 3. PERECZ Márk
    BM Kano Judo SE
  4. 3. SZENDRŐVÁRI Zsombor
    Kecskeméti JC
  5. 5. PRIKKEL Zsombor
    Kecskeméti JC
  6. 5. KRAKÓCZKI Máté
    Gödöllői JK
  7. 7. TERJÉK Temes
    DVTK SE
  8. 7. ESKÜDT Ádám
    Egri VSI
Serdülő női +63 kg
  1. 1. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  2. 2. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. KÖVESKÁLI Zója
    Nagykanizsai JK
  4. 3. FEKETE Barbara
    Bakony JK
  5. 5. KERTÉSZ Lívia
    Bushido Judo SE
  6. 5. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  7. 7. LAKATOS Jázmin
    Virradat SE
  8. 7. PAPP Regina
    Hód Judo
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. MOLNÁR Gergő
    MOHA SC
  2. 2. KOVÁCS Márk
    Nippon Sport JC
  3. 3. RÉVAY Balázs György
    Diósd
  4. 3. OCSÁK Nimród
    Hód Judo
  5. 5. KOVÁCS Boldizsár
    Vitál JK
  6. 5. LÉBÁR Olivér
    Somogyszob
  7. 7. TAMTOM Péter Marcel
    Vadhajtás JSE
  8. 7. MÉSZÁROS Bálint
    Mogyi Bajai JC
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. GOLENYA Balázs Péter
    DVTK SE
  2. 2. GARAI Nimród László
    Nagykanizsai JK
  3. 3. MAJOR Bence
    Ippon Judo
  4. 3. PATKÓS Marcell
    Hírös JSE
  5. 5. MAJERCSIK Márk
    Gödöllői JK
  6. 5. KÁLMÁN Bálint
    Gödöllői JK
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. OCSÁK Soma Zénó
    Hód Judo
  2. 2. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  3. 3. TEREI Dániel
    Vitál JK
  4. 3. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. VARGA Zsadány
    Budafoki KSE
  6. 5. HERNÁDI István
    PVSK
  7. 7. MIKL Norman
    Vitál JK
  8. 7. NAGY Adrián Vajk
    Nagykanizsai TE 1866