Adatlap: II. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság

II. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok - 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2021-11-27
  • Korosztály: Felnőtt
  • Típus: Országos Bajnokság
Felnőtt férfi -60 kg
  1. 1. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  2. 2. POKK Patrik
    Tatabányai JC
  3. 3. LÁSZLÓ Olivér
    Samurai JC
  4. 3. MOGYORÓSI Máté
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. CSABEN Márton
    Ledényi JI
  6. 7. URBÁNFY Márton
    Ledényi JI
  7. 7. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
Felnőtt női -48 kg
  1. 1. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
  2. 2. JUHACSEK Renáta
    Oroszlány
  3. 3. BOJTOR Zsófia
    Tatai AC
  4. 3. BRASSÓI Krisztina
    KDJSE
  5. 5. VASKA Lili
    Tatabányai JC
  6. 5. KOVÁCS Nóra
    Kőrös Judo SE
Felnőtt férfi -66 kg
  1. 1. SCHEIB Ákos
    Tatai AC
  2. 2. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  3. 3. BERTALAN Balázs
    Budaörsi SC
  4. 3. KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
    Debrecen SC
  5. 5. TÓTH Péter
    Somogyszob
  6. 5. BALOGH Péter
    Debrecen SC
  7. 7. KRIZONICS Ádám
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  8. 7. BALOG Ádám
    Kőrös Judo SE
Felnőtt női -52 kg
  1. 1. HORVÁTH Luca
    Kőrös Judo SE
  2. 2. VÖRÖS Seron
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. SZAK Bernadett
    DVTK SE
  4. 3. PINKE Zsófia
    Oroszlány
  5. 5. HÓKA Fanni
    Somogyszob
  6. 5. FARKAS Luca
    Pápai Judo Akadémia
  7. 7. OLÁH Adrienn
    Tatai AC
Felnőtt női -57 kg
  1. 1. MEKSZ Alexa
    Pápai Judo Akadémia
  2. 2. HAJDÚ Eszter
    Kőrös Judo SE
  3. 3. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
  5. 5. WLADIMIR Danica
    Debrecen SC
  6. 5. OLÁH Flóra
    Debrecen SC
  7. 7. MEZEI Dorina
    Pápai Judo Akadémia
  8. 7. KAMPEL Eszter
    Pápai Judo Akadémia
Felnőtt férfi -73 kg
  1. 1. KOVÁCS Attila Dávid
    Tatai AC
  2. 2. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
  3. 3. VARGA Balázs
    Virradat SE
  4. 3. TAKÁCS Regő
    Vadhajtás JSE
  5. 5. POKK Armand
    Tatabányai JC
  6. 5. SÁNTA László
    Domaszék
  7. 7. SOÓS Norbert
    Kőrös Judo SE
  8. 7. BARTÓK Dániel Tamás
    DVTK SE
Felnőtt női -63 kg
  1. 1. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  2. 2. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
  3. 3. DANKÓ Kincső Andrea
    Debrecen SC
  4. 3. BENCZE Réka
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. ALMÁSI Dominika
    Samurai JC
  6. 5. SZABÓ Szilvia
    Pápai Judo Akadémia
  7. 7. BATA Zsóka
    Bakony JK
Felnőtt férfi -81 kg
  1. 1. GUNICS Endre
    Domaszék
  2. 2. TÓTH Richárd
    Ászok JC
  3. 3. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  4. 3. ÖTVÖS Patrik
    UTE
  5. 5. MONDOK János
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  6. 5. VÁGÓ Levente
    UTE
  7. 7. ZÁDORI Bálint
    Szatymaz
  8. 7. SCHLAG Krisztián
    SZESE
Felnőtt férfi -90 kg
  1. 1. FÜLÖP Dániel
    Urban Dojo JC
  2. 2. HOLLÓ Zsolt
    Krizsán SE
  3. 3. VADAS Dániel
    Leányvár
  4. 3. PRYMA Attila
    SZESE
  5. 5. KORÁNYI Botond
    Újbudai Judo S.e.
  6. 5. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  7. 7. BALOG Máté Tamás
    UTE
  8. 7. DÉKÁNY Bálint
    SZESE
Felnőtt női -70 kg
  1. 1. KOZSÁK Vanda
    Tanuki Judo Team
  2. 2. SIPOS Babett
    Somogyszob
  3. 3. FERENCZI Fruzsina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. NÁDOR Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  5. 5. MEZEI Virág
    Pápai Judo Akadémia
  6. 5. KŐFALVI Sára
    KSI SE
  7. 7. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
Felnőtt női -78 kg
  1. 1. KÁNTOR Katalin
    TFSE
  2. 2. ÁBRAHÁMNÉ SZIJÁRTÓ Mercédesz
    Erdőkertes JSE
  3. 3. PAPP Eszter Dorka
    PVSK
  4. 4. BUCZÓ Emese
    DOZSO Sportegyesület Pécs
  5. 5. LEGÉNY Mónika
    Leányvár
Felnőtt férfi -100 kg
  1. 1. HEIM Péter
    Bázis SE
  2. 2. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  3. 3. OLASZ Attila
    SZESE
  4. 3. KŐHALMI Zoltán
    SZESE
  5. 5. KISS Márk
    Pápai Judo Akadémia
  6. 5. POLYÁK Ferenc
    Táborfalva
  7. 7. KUSZTVÁN Boldizsár
    Cegléd
  8. 7. BUCZÓ Botond Zoltán
    DOZSO Sportegyesület Pécs
Felnőtt férfi +100 kg
  1. 1. SÁRI Patrik
    Budaörsi SC
  2. 2. SZARENCSEV-DIMITROV Hrisztó
    UTE
  3. 3. BAKSA Attila
    Orosházi JSE
  4. 3. LÉNÁRT Benedek
    Szatymaz
  5. 5. SZÁNTÓ Krisztián
    DVTK SE
  6. 5. NAGY Pentele
    Miskolci JC
  7. 7. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  8. 7. SOMOGYI Martin
    Pápai Judo Akadémia
Felnőtt női +78 kg
  1. 1. TRIMMEL Adrienn Katalin
    SZESE