Adatlap: III. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság

III. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok - 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2021-12-05
  • Korosztály: Felnőtt
  • Típus: Országos Bajnokság
Felnőtt férfi -60 kg
  1. 1. LÁSZLÓ Olivér
    Samurai JC
  2. 2. CSABEN Márton
    Ledényi JI
  3. 3. GYÖRKI Dániel
    Hato Judo
  4. 3. BINDICS Botond
    Kör SE
  5. 5. BÜKI Zámor
    Kaposvári USE
  6. 5. WALTER Márk
    Ledényi JI
  7. 7. BÖNGYIK Péter
    PVSK
  8. 7. JÜTTNER Ábel
    Diósd
Felnőtt női -48 kg
  1. 1. BOJTOR Zsófia
    Tatai AC
Felnőtt női -52 kg
  1. 1. BALOGH Kinga
    Domaszék
  2. 2. NAGY Virág
    Görbeország DSE
  3. 3. SZEGEDI Evelin
    Hato Judo
  4. 3. ÁNCSÁK Kitti Bettina
    Oroszlány
  5. 5. FARKAS Luca
    Pápai Judo Akadémia
  6. 5. OLÁH Adrienn
    Tatai AC
Felnőtt férfi -66 kg
  1. 1. FARAGÓ Norbert
    Leányvár
  2. 2. HORVÁTH Attila
    Sopron
  3. 3. SZABÓ Zsombor
    Óbudai JC
  4. 3. HUFNÁGEL Balázs
    Tatai AC
  5. 5. TAKÓ Valentin
    Kör SE
  6. 5. GALGAND Hunor
    Budafoki KSE
  7. 7. KALMÁR Etele
    PVSK
  8. 7. SCHNEIDER Barnabás
    Kaposvári USE
Felnőtt női -57 kg
  1. 1. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 2. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
  3. 3. WALTER Lilla
    Ledényi JI
  4. 3. PARTI Petra
    Oroszlány
  5. 5. BELME Dorka
    Ledényi JI
  6. 5. NAGY Barbara
    Kaposvári JK
  7. 7. MEZEI Dorina
    Pápai Judo Akadémia
  8. 7. KAMPEL Eszter
    Pápai Judo Akadémia
Felnőtt férfi -73 kg
  1. 1. SZÜLE Péter
    UTE
  2. 2. GUZSVÁN Péter
    Haladás VSE Szombathely
  3. 3. TÖRÖK Gábor Gergely
    Tatai AC
  4. 3. KISS Zoltán
    Zalaegerszegi Judo Sportegyesület
  5. 5. ERŐS Richárd
    Kör SE
  6. 5. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  7. 7. BODOR Sebestyén
    Diósd
  8. 7. SÁNTA László
    Domaszék
Felnőtt férfi -81 kg
  1. 1. ÖTVÖS Patrik
    UTE
  2. 2. DÁN György
    Óbudai JC
  3. 3. SZARKA Zsombor
    SZESE
  4. 3. ZÁDORI Bálint
    Szatymaz
  5. 5. VÁGÓ Levente
    UTE
  6. 5. SZILÁGYI Zoltán Zsolt
    Judo SZK
  7. 7. MATTENHEIM Bálint
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. TÓTH Ervin
    Mogyi Bajai JC
Felnőtt női -63 kg
  1. 1. GODÓ Lívia
    Kör SE
  2. 2. MEZEI Virág
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. BENCZE Réka
    Mogyi Bajai JC
Felnőtt férfi -90 kg
  1. 1. VADAS Dániel
    Leányvár
  2. 2. DORN Balázs
    Kör SE
  3. 3. VOLTER Márk
    SZESE
  4. 3. KOVÁCS Bence
    Budaörsi SC
  5. 5. BALOG Máté Tamás
    UTE
  6. 5. GYÖRGY Kristóf
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. BELLA Iliasz
    HRSE Nagare Dojo
  8. 7. NAGY Ádám
    Sopron
Felnőtt női -70 kg
  1. 1. VASKÓ Kamilla
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  3. 3. FERENCZI Fruzsina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 4. SZABÓ Szilvia
    Pápai Judo Akadémia
  5. 5. BALLA Panka Ajándék
    Sopron
Felnőtt női -78 kg
  1. 1. GYÁNI Amanda
    BM Kano Judo SE
  2. 2. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  3. 3. HORVÁTH Dorina Anna
    PVSK
Felnőtt férfi -100 kg
  1. 1. SZIKLAI Albert
    TABAK
  2. 2. ILLÉS Tamás Antal
    UTE
  3. 3. TÚRI Alex
    Szatymaz
  4. 3. HILBERT József
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. BUCZÓ Botond Zoltán
    DOZSO Sportegyesület Pécs
  6. 5. KOVÁCS Zoltán
    Honvéd Rákóczi Sportegyesület
  7. 7. BEINSCHRÓT Balázs
    Gyomaendrődi Judo Klub
  8. 7. MEGYERI László
    Görbeország DSE
Felnőtt férfi +100 kg
  1. 1. DORN Csanád
    Kör SE
  2. 2. DR.SZABÓ Zsolt
    PVSK
  3. 3. GOLLER Tamás
    Erdőkertes JSE
  4. 4. SOMOGYI Martin
    Pápai Judo Akadémia
  5. 5. SALLAY Bence
    Erdőkertes JSE