Adatlap: Cadet International Tournament

Cadet International Tournament
  • Helyszín: Olimpiai Sportpark Győr, Radnóti M. u. 46.
  • Időpont: 2021-11-13
  • Korosztály: U18*
  • Típus: Európa Kupa
U18 férfi -50 kg
  1. 1. KOLLÁR Sebestyén István
    Ledényi JI
U18 férfi -55 kg
  1. 2. BALOGH Csaba
    MVSC
  2. 3. MARÓTI Patrik Olivér
    UTE
  3. 5. TÓTH Ármin
    KSI SE
  4. 7. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  5. 7. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
U18 férfi -60 kg
  1. 1. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  2. 3. LAUTER Viktor Botond
    Budapesti Honvéd SE
  3. 5. MAJOR Ádám
    Budapesti Honvéd SE
U18 női -48 kg
  1. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  2. 3. MOLDOVEANU Julia
    Focsani (ROU)
  3. 5. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
U18 férfi -66 kg
  1. 1. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  2. 2. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  3. 3. SZÜLE Péter
    UTE
  4. 3. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  5. 5. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  6. 7. KUN Sámuel
    Vitál JK
U18 női -52 kg
  1. 3. MAMIRA Luca
    TOTO Sport SE
  2. 3. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  3. 5. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  4. 7. GAZIOVA Natalie
    Lucenec (SVK)
  5. 7. VOLNER Fanni
    Zalaegerszeg
U18 női -57 kg
  1. 1. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  2. 2. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  4. 7. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
U18 férfi -73 kg
  1. 1. ROTTENSTEIN Botond
    Egri VSI
  2. 2. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  3. 3. LAKK Zsombor József
    KSI SE
  4. 7. HERMANN Benedek
    Győri AC
  5. 7. HRABOVSZKY Richárd
    Kecskeméti JC
U18 női -63 kg
  1. 2. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  2. 3. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
U18 férfi -81 kg
  1. 2. MAJOR Ádám
    Kecskeméti JC
  2. 3. TORNAI Zoltán
    MVSC
U18 női -70 kg
  1. 2. MARHOLD Victoria
    SZESE
  2. 3. VÉN Panna
    TOTO Sport SE
  3. 3. BALOGH Hanna
    Kézdivásárhely (ROU)
  4. 5. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. GYULAHÁZI Aida
    MVSC
U18 férfi -90 kg
  1. 3. KENDERESI Péter
    PVSK
  2. 5. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  3. 5. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  4. 7. BÓNA Zsombor
    Dunaharaszti
U18 női +70 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  3. 4. PRÉM Borbála
    Győri AC
  4. 5. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
U18 férfi +90 kg
  1. 2. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 3. OLASZ Attila
    SZESE
  3. 4. TÚRI Alex
    Szatymaz
  4. 5. NAGY Olivér
    Nagykanizsai JK