Adatlap: Felnőtt (Junior) Országos Rangsorverseny

Felnőtt (Junior) Országos Rangsorverseny
  • Helyszín: Ungvári Miklós Ceglédi Judo Központ - 2700 Cegléd, Malomtó szél 35.
  • Időpont: 2022-01-22
  • Korosztály: Felnőtt-junior*
  • Típus: Országos rangsor verseny
Felnőtt-junior férfi -55 kg
  1. 1. MARÓTI Patrik Olivér
    UTE
  2. 2. VÉKONY Vilmos Zoltán
    Ászok JC
  3. 3. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 4. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  5. 5. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
Felnőtt-junior női -44 kg
  1. 1. BRASSÓI Krisztina
    KDJSE
Felnőtt-junior férfi -60 kg
  1. 1. FECZKÓ Csanád
    RHDSE
  2. 2. FARKAS Bence
    RHDSE
  3. 3. ANDRÁSI Márton
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  5. 5. BALOGH Csaba
    MVSC
  6. 5. KÁDÁR Adrián
    Tatai AC
  7. 7. BÜKI Zámor
    Kaposvári USE
  8. 7. CSAJBÓK Barnabás
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Felnőtt-junior női -48 kg
  1. 1. BERINGER Fatime
    MTK Budapest
  2. 2. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
  3. 3. BOJTOR Zsófia
    Tatai AC
Felnőtt-junior női -52 kg
  1. 1. GYERTYÁS Róza
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. VASKA Fanni
    Tatabányai JC
  3. 3. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
  4. 4. HORVÁTH Luca
    Kőrös Judo SE
Felnőtt-junior férfi -66 kg
  1. 1. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  3. 3. KOZMA Ákos
    Kaposvári JK
  4. 3. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  5. 5. MONORI Dániel
    VSD
  6. 5. GOMBÁS Bálint
    Óbudai JC
  7. 7. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  8. 7. KOVÁCS Bence Ferenc
    Tatai AC
Felnőtt-junior női -57 kg
  1. 1. KOVÁCS Kitti
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SÁNDOR Petra Luca
    Kecskeméti JC
  4. 3. KOPASZ Fanni
    Szegedi Judo SE
  5. 5. KOVÁCS Zsuzsanna
    MVSC
  6. 5. KIS-TÖRŐ Angelika
    MVSC
  7. 7. ALMÁSI Dominika
    Samurai JC
  8. 7. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
Felnőtt-junior férfi -73 kg
  1. 1. TÓTH Botond
    MTK Budapest
  2. 2. SZATMÁRI György
    MTK Budapest
  3. 3. DÁN György
    Óbudai JC
  4. 3. HEGEDŰS Bendegúz
    UTE
  5. 5. BARCZIKAY Ákos
    Óbudai JC
  6. 5. JAKSA Ákos
    RHDSE
  7. 7. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  8. 7. CSÁNYI Tamás
    Szegedi Judo SE
Felnőtt-junior férfi -81 kg
  1. 1. ÓCSAI Sándor
    Cegléd
  2. 2. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  3. 3. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  5. 5. ZÁDORI Bálint
    Szatymaz
  6. 5. ÖTVÖS Patrik
    UTE
  7. 7. BALOG Máté Tamás
    UTE
  8. 7. GEBAUER Ervin
    KSI SE
Felnőtt-junior női -63 kg
  1. 1. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  2. 2. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  3. 3. HEGEDŰS Hanga
    UTE
Felnőtt-junior férfi -90 kg
  1. 1. NERPEL Gergely
    TFSE
  2. 2. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  3. 3. KENDERESI Péter
    PVSK
  4. 3. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  5. 5. ZSADÁNYI Zsolt
    Kecskeméti JC
  6. 5. KOCSIS Bence Sándor
    Szolnoki Honvéd
Felnőtt-junior női -70 kg
  1. 1. PIRITI Rebeka
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. GODÓ Zsófia Vilma
    Kecskeméti JC
  3. 3. FERENCZI Fruzsina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 4. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. SZEKERES Katalin
    Kör SE
Felnőtt-junior női -78 kg
  1. 1. SALÁNKI Evelin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KÁNTOR Katalin
    TFSE
  3. 3. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  4. 3. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  5. 5. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  6. 5. ÁBRAHÁMNÉ SZIJÁRTÓ Mercédesz
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior férfi -100 kg
  1. 1. KERSICS Dávid
    PVSK
  2. 2. BORSOS Kristóf
    Kecskeméti JC
  3. 3. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  4. 3. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  5. 5. VERES Marcell
    Atomerőmű SE
  6. 5. KŐHALMI Zoltán
    SZESE
  7. 7. SÁRI Patrik
    Budaörsi SC
  8. 7. TÚRI Alex
    Szatymaz
Felnőtt-junior férfi +100 kg
  1. 1. KÁRPÁTI Gábor
    Virradat SE
  2. 2. ÁRVAI Péter
    Cegléd
  3. 3. BALOGH János
    RHDSE
  4. 3. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC
  5. 5. VARGA Donát
    MTK Budapest
  6. 5. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  7. 7. SALLAY Bence
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior női +78 kg
  1. 1. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  2. 2. PADOS Mirtill
    SZESE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.