Adatlap: Felnőtt (Junior) Magyar Kupa

Felnőtt (Junior) Magyar Kupa
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok - 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2022-02-19
  • Korosztály: Felnőtt-junior*
  • Típus: Magyar Kupa
Felnőtt-junior férfi -55 kg
  1. 1. MARÓTI Patrik Olivér
    UTE
  2. 2. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  4. 3. STOPP Patrik
    Ledényi JI
  5. 5. VARGA Dániel
    UTE
  6. 5. VÉKONY Vilmos Zoltán
    Ászok JC
Felnőtt-junior női -44 kg
  1. 1. BRASSÓI Krisztina
    KDJSE
Felnőtt-junior női -48 kg
  1. 1. TSIKKOU Stella
    Ledényi JI
  2. 2. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  3. 3. MÁJ Veronika
    PVSK
  4. 4. ERDÉLYI Réka Virág
    SZESE
Felnőtt-junior férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    RHDSE
  2. 2. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  3. 3. MOGYORÓSI Máté
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. KOLLER Balázs
    Kaposvári USE
  5. 5. BÜKI Zámor
    Kaposvári USE
  6. 5. ÓDOR Patrik
    Zalaegerszeg
  7. 7. BRINYICZKI Dominik
    VSD
  8. 7. BALOGH Csaba
    MVSC
Felnőtt-junior női -52 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. VASKA Fanni
    Tatabányai JC
  3. 3. KELLER Rebeka
    Ippon Judo
  4. 4. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
  5. 5. SZEGEDI Evelin
    Hato Judo
Felnőtt-junior férfi -66 kg
  1. 1. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  2. 2. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  3. 3. MONORI Dániel
    VSD
  4. 3. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  5. 5. FARKAS Zsombor
    RHDSE
  6. 5. KALÁSZ Ákos
    MTK Budapest
  7. 7. MOLNÁR Dániel
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. SZÁNTI Gábor
    MTK Budapest
Felnőtt-junior női -57 kg
  1. 1. KOVÁCS Kitti
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  3. 3. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  4. 3. KIS-TÖRŐ Angelika
    MVSC
  5. 5. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  6. 5. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  7. 7. NAGY Barbara
    Kaposvári JK
  8. 7. RÁCZ Lea
    KSI SE
Felnőtt-junior férfi -73 kg
  1. 1. VÉGVÁRI Dániel
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. MURÁNYI Tamás
    Budaörsi SC
  3. 3. JAKSA Ákos
    RHDSE
  4. 3. KOVÁCS Attila Dávid
    Tatai AC
  5. 5. KOVÁCS Bence Ferenc
    Tatai AC
  6. 5. BERINGER Dominik
    MTK Budapest
  7. 7. BÉRES Vince
    PVSK
  8. 7. LAKK Zsombor József
    KSI SE
Felnőtt-junior férfi -81 kg
  1. 1. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  2. 2. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
  3. 3. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  4. 3. GUNICS Endre
    Domaszék
  5. 5. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  6. 5. TÓTH Richárd
    Ászok JC
  7. 7. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
  8. 7. FILÁKOVITY Martin
    RHDSE
Felnőtt-junior női -63 kg
  1. 1. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  2. 2. SMID Lili
    Óbudai JC
  3. 3. VIT Lili
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZABÓ Lili
    Kecskeméti JC
  5. 5. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  6. 5. BENCZE Réka
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. SZÁSZ Klára
    Hato Judo
Felnőtt-junior női -70 kg
  1. 1. VASS Eszter
    Budaörsi SC
  2. 2. KŐFALVI Sára
    KSI SE
  3. 3. HORVÁTH Dorina Anna
    PVSK
Felnőtt-junior férfi -90 kg
  1. 1. NERPEL Richárd
    RHDSE
  2. 2. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  3. 3. ZSADÁNYI Zsolt
    Kecskeméti JC
  4. 3. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  5. 5. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  6. 5. HEGEDŰS Bence Levente
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  8. 7. KENDERESI Péter
    PVSK
Felnőtt-junior férfi -100 kg
  1. 1. TÓTH Apor
    MVSC
  2. 2. VERES Márton
    MTK Budapest
  3. 3. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  4. 3. VARGHA Zsolt
    Diósd
  5. 5. BORSOS Kristóf
    Kecskeméti JC
  6. 5. OLASZ Attila
    SZESE
  7. 7. HORVÁTH Tamás
    Budaörsi SC
Felnőtt-junior női -78 kg
  1. 1. SALÁNKI Evelin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  3. 3. KÁNTOR Katalin
    TFSE
  4. 4. ÁBRAHÁMNÉ SZIJÁRTÓ Mercédesz
    Erdőkertes JSE
Felnőtt-junior férfi +100 kg
  1. 1. KÁRPÁTI Gábor
    Virradat SE
  2. 2. VARGA Donát
    MTK Budapest
  3. 3. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC
  4. 3. NÉMETH Zsolt
    SZESE
  5. 5. BAKSA Attila
    Orosházi JSE
  6. 5. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
Felnőtt-junior női +78 kg
  1. 1. SZIGETVÁRI Mercédesz
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. HALMÁGYI Tamara
    Hato Judo
  3. 3. DANI Dorottya
    UTE
  4. 3. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  5. 5. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  6. 5. PADOS Mirtill
    SZESE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.