Adatlap: Diák "B" Magyar Kupa, Diák "A" Magyar Kupa

Diák "B" Magyar Kupa, Diák "A" Magyar Kupa
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok - Zalaegerszeg, Stadion utca 3.
  • Időpont: 2022-03-20
  • Korosztály: Diák A, Diák B
  • Típus: Magyar Kupa
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. CSÍK Attila András
    Tori JC
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  5. 5. COPPOLA Luca
    DVTK SE
  6. 5. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
Diák A női -32 kg
  1. 1. HEIM Fanni
    Vincze JC
  2. 2. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -35 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. ÁNCSÁK Kiara Manna
    Oroszlány
  3. 3. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  4. 3. JANDL Nikoletta
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. MOLNÁR Boglárka
    Somogyszob
  6. 5. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. BEDÉCS Marcell
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. APOSTOL Csongor
    Diósd
  4. 3. LÁDI Levente
    Hód Judo
  5. 5. TÜCSÖK Gergő
    Sopron
  6. 5. SOLTÉSZ Attila
    UTE
Diák A női -38 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  4. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  5. 5. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
  7. 7. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  8. 7. KÁLMÁN Samu
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A női -41 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  4. 4. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  2. 2. TŐZSÉR Hunor
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. NAGY József
    Delta SE
  4. 3. GÁLL Benjamin
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. KISS Zétény
    Haladás VSE Szombathely
  6. 5. JUHÁSZ Zalán
    Egri VSI
  7. 7. KLEM Gergő
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. PALLÓS Álmos Botond
    Zalaegerszeg
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  5. 5. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  6. 5. RÓZSAVÖLGYI Bence
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. PAPP Máté Gábor
    Hód Judo
  8. 7. ANGYAL Barnabás
    Kaposvári USE
Diák A női -45 kg
  1. 1. FARKAS Zóra
    Miskolc Városi Sportisk.
  2. 2. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. VARGA Regina
    Oroszlány
  4. 4. EGYHÁZI Linda
    Koroncói Tutti JK
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. DOMJÁN Péter Boldizsár
    PVSK
  3. 3. SZÉPVÖLGYI Vendel
    UTE
  4. 3. BÁNYAI Barnabás
    UTE
  5. 5. MUSZULA Zsombor
    Benta Judo
  6. 5. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  7. 7. MÜLLER Krisztián
    Oroszlány
  8. 7. MICKEL Norman
    Nippon Sport JC
Diák A női -50 kg
  1. 1. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  2. 2. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  3. 3. VARGA Kinga
    Somogyszob
  4. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. TOLDI Izabella Virág
    Somogyszob
  6. 5. RÁCZ Nikolett Teréz
    Delta SE
Diák A női -56 kg
  1. 1. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  2. 2. BALLA Sándor
    Diósd
  3. 3. MREKVA Márk
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  5. 5. SIMON Dominik
    Benta Judo
  6. 5. KALTENECKER Noé Gábor
    Delta SE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  2. 2. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  4. 4. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
Diák A női +56 kg
  1. 1. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  2. 2. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
  4. 3. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  5. 5. PÉTER Jenifer
    Szatymaz
  6. 5. SZALÓKI Amira
    Somogyszob
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. HELFRICH Márton András
    Diósd
  2. 2. HORVÁTH Botond György
    UTE
  3. 3. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  4. 4. KROKAVESZ András
    VSD
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  2. 2. NÉMETH Levente
    Judo Klub Lábod
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. CHRISTOV Tamás Dániel
    MOHA SC
  2. 2. PERJÁS Soma
    Virradat SE
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    UTE
  2. 2. NAGY Noel
    Nagykanizsai JK
  3. 3. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  4. 3. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  5. 5. KEREKES Áron
    Egri VSI
  6. 5. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  7. 7. KLENK Attila
    Cegléd
  8. 7. SZABÓ Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -30 kg
  1. 1. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  2. 2. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 3. ZÖMBIK Léna
    Vadhajtás JSE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. ULBERT Boldizsár István
    MTK Budapest
  3. 3. GÁBOR Kolos
    Vitál JK
  4. 3. MIKÓ Dániel
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. TÖRÖK Lóránd
    Diósd
  6. 5. BARTA Gergő Csanád
    Egri VSE
  7. 7. NÉMETH Bernát Pál
    Judo Klub Lábod
Diák B női -33 kg
  1. 1. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
  3. 3. FÜLÖP-SÜLE Borbála
    Vadhajtás JSE
  4. 4. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  2. 2. NAGY Ádám András
    Benta Judo
  3. 3. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  4. 3. TÓTH Kamill
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. DOLMÁNYOS Simon
    KSI SE
  6. 5. KARABA Levente
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. TAR Benedek
    Vadhajtás JSE
  8. 7. TÁTRAI Zsombor Zalán
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -36 kg
  1. 1. SŐTÉR Jázmin Sára
    Zalaegerszeg
  2. 2. MOLNÁR Adél
    Zalaegerszeg
  3. 3. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  4. 3. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  5. 5. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
  6. 5. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  7. 7. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  3. 3. BÁLINT Márton
    UTE
  4. 3. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  5. 5. PENDLI Olivér
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. TÓTH Zoltán Zsombor
    DVTK SE
  7. 7. MAÁSZ Levente
    Kodomo
  8. 7. NAGY Ármin
    Nagykanizsai JK
Diák B női -40 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. JÁSZBERÉNYI Luca
    Judo Klub Lábod
  3. 3. SÁRDINECZ Boglárka
    Judo Klub Lábod
  4. 4. CZEGLÉDI Tímea
    Somogyszob
  5. 5. HUSZÁR Dorottya Gertrúd
    KSI SE
Diák B női -44 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. CSIZMADIA Flóra
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. BACHESZ Rita
    Mohács
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  2. 2. HENCZ Hunor
    Zalaegerszeg
  3. 3. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  4. 3. SZŰCS Botond
    Vadhajtás JSE
  5. 5. NAGY Csongor
    Szatymaz
  6. 5. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  7. 7. SZERDAHELYI Kolos
    VSD
  8. 7. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
Diák B női -49 kg
  1. 1. FARKAS Mila
    Tori JC
  2. 2. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  3. 3. KOPASZ-ALIGO Renáta
    Szatymaz
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. SÁRA András Hunor
    VSD
  3. 3. KARDOS Domokos
    Kaposvári USE
  4. 3. VESZPRÉMI Tamás
    Miskolc Városi Sportisk.
  5. 5. BAKONYI Zalán
    Hód Judo
  6. 5. ROSTÁS Zsolt
    UTE
  7. 7. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  8. 7. STRAUSZ Márton
    Tatai AC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. SZABÓ Balázs József
    DVTK SE
  3. 3. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  4. 3. JÓKAI Simon
    UTE
  5. 5. SZABÓ András
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  6. 5. ÁDÁM Dusán
    Virradat SE
  7. 7. NAGY Timót Ferenc
    Nagyatád
  8. 7. LAPSÁNSZKI Erik Botond
    DVTK SE
Diák B női +49 kg
  1. 1. TAMÁS Norina
    Nagykanizsai JK
  2. 2. KŐVÁRI Fanni
    Kispesti AC
  3. 3. PAPP Anna
    KSI SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. TÖREKI Koppány
    Pápai Judo Akadémia
  2. 2. MARCZALI Vilmos
    Vitál JK
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  2. 2. HORVÁTH Márk
    Zalaegerszeg
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  2. 2. HERMANN Benjamin
    Kodomo
  3. 3. BÁTAI Zalán
    VSD
  4. 4. LUDMANN Alexander
    PVSK
  5. 5. KOVÁCS Kristóf
    Miskolc Városi Sportisk.

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.