Adatlap: Junior Országos Bajnokság

Junior Országos Bajnokság
  • Helyszín: Olimpiai Sportpark - Győr, Radnóti Miklós u. 37.
  • Időpont: 2022-04-24
  • Korosztály: Junior
  • Típus: Országos Bajnokság
Junior női -44 kg
  1. 1. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  2. 2. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SIMON Janka
    Bushido JC
  4. 3. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  5. 5. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  7. 7. NAGY Sarolta
    Görbeország DSE
  8. 7. SIRKÓ Dalma Judit
    Görbeország DSE
Junior férfi -55 kg
  1. 1. KOLLÁR Ágoston Csaba
    Ledényi JI
  2. 2. KOLLÁR Sebestyén István
    Ledényi JI
  3. 3. MARÓTI Patrik Olivér
    UTE
  4. 3. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  5. 5. KOROLY Ádám
    Nippon Sport JC
  6. 5. JAKAB Barna
    Atomerőmű SE
  7. 7. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  8. 7. BARÁTH József
    MOHA SC
Junior női -48 kg
  1. 1. VÉG Luca
    Cegléd
  2. 2. KŐSZEGI Rebeka Rita
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  4. 3. JÜTTNER Janka
    Diósd
  5. 5. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  6. 5. TSIKKOU Stella
    Ledényi JI
  7. 7. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  8. 7. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
Junior férfi -60 kg
  1. 1. FARKAS Bence
    RHDSE
  2. 2. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  3. 3. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  4. 3. TEIDL Bendegúz
    Vitál JK
  5. 5. SZŐLLŐSI Benjamin
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. VÉG Milán
    Cegléd
  7. 7. KOLLER Balázs
    Kaposvári USE
  8. 7. TÓTH Ármin
    KSI SE
Junior női -52 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. IGAZ Laura
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. VASKA Fanni
    Tatabányai JC
  5. 5. NAGY Virág
    Görbeország DSE
  6. 5. ŐSZ Regina
    Pápai Judo Akadémia
  7. 7. SZEGEDI Evelin
    Hato Judo
  8. 7. VOLNER Fanni
    Zalaegerszeg
Junior férfi -66 kg
  1. 1. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  2. 2. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  3. 3. GOMBÁS Bálint
    Óbudai JC
  4. 3. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  5. 5. KISS Szabolcs
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. SZANYIKOVÁCH Sebő
    Nippon Sport JC
  7. 7. KASSAI Mátyás
    Kaposvári USE
  8. 7. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
Junior férfi -73 kg
  1. 1. SZEGEDI Dániel
    Cegléd
  2. 2. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  3. 3. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  4. 3. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  5. 5. DUDÁS Medárd
    Samurai JC
  6. 5. DÖBRÖSY Álmos
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. SZÁNTI Gábor
    MTK Budapest
  8. 7. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
Junior női -57 kg
  1. 1. HORVÁTH Laura Anna
    UTE
  2. 2. DARIDA Blanka
    Győri AC
  3. 3. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  4. 3. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. GIRÁSZI Petra
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  7. 7. KIS Nikolett
    Samurai JC
  8. 7. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
Junior női -63 kg
  1. 1. VIT Lili
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  3. 3. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  4. 3. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  5. 5. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  6. 5. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  7. 7. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  8. 7. KELEMEN Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Junior férfi -81 kg
  1. 1. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  3. 3. ZÁDORI Bálint
    Szatymaz
  4. 3. SZTANKÓ Dániel
    Óbudai JC
  5. 5. BALOG Máté Tamás
    UTE
  6. 5. PENGŐ Bertalan
    Dunaharaszti
  7. 7. LAKK Zsombor József
    KSI SE
  8. 7. ROTTENSTEIN Botond
    Egri VSI
Junior női -70 kg
  1. 1. SIPOS Dorina
    Szegedi Judo SE
  2. 2. GODÓ Zsófia Vilma
    Kecskeméti JC
  3. 3. KOVÁCS Viktória
    UTE
  4. 3. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  5. 5. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  6. 5. BALOGH Zsófia
    RHDSE
  7. 7. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  8. 7. NÁDOR Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Junior férfi -90 kg
  1. 1. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  2. 2. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  3. 3. ZSADÁNYI Zsolt
    Kecskeméti JC
  4. 3. KENDERESI Péter
    PVSK
  5. 5. HORVÁTH Ákos
    Kaposvári USE
  6. 5. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  7. 7. BÓNA Zsombor
    Dunaharaszti
  8. 7. KOCSIS Bence Sándor
    Szolnoki Honvéd
Junior női -78 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. FARKAS Szilvia
    Győri AC
  3. 3. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  4. 4. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. CSONTOS Viktória
    Kőrös Judo SE
Junior férfi -100 kg
  1. 1. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  2. 2. VARGHA Zsolt
    Diósd
  3. 3. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  4. 3. TURÁNSZKI Zalán
    MVSC
  5. 5. BORSOS Kristóf
    Kecskeméti JC
  6. 5. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  7. 7. OLASZ Attila
    SZESE
Junior női +78 kg
  1. 1. MÉNESI Beatrix
    Szatymaz
  2. 2. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  3. 3. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. PERLAKI Hanna Mária
    Cegléd
  5. 5. DANI Dorottya
    UTE
  6. 5. HALMÁGYI Tamara
    Hato Judo
  7. 7. CSORDÁS Klaudia
    Nagyatád
  8. 7. PENGŐ Borbála
    Dunaharaszti
Junior férfi +100 kg
  1. 1. BALOGH János
    RHDSE
  2. 2. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  3. 3. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC
  4. 3. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  5. 5. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
  6. 5. BOZÓ Bence Ferenc
    Gyulai Judo SE
  7. 7. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. LÉNÁRT Benedek
    Szatymaz

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.