Adatlap: Felnőtt Országos Bajnokság

Felnőtt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Városi Sportcsarnok - Zalaegerszeg, Stadion utca 3.
  • Időpont: 2022-03-19
  • Korosztály: Felnőtt
  • Típus: Országos Bajnokság
Felnőtt férfi -60 kg
  1. 1. ANDRÁSI Márton
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FECZKÓ Csanád
    RHDSE
  3. 3. HEGEDŰS Levente
    Cegléd
  4. 3. FARKAS Bence
    RHDSE
  5. 5. PUSZTAI Botond
    Debrecen SC
  6. 5. TEIDL Bendegúz
    Vitál JK
  7. 7. KOLLER Balázs
    Kaposvári USE
  8. 7. NAJI Dávid
    Kaposvári JK
Felnőtt női -48 kg
  1. 1. KŐSZEGI Rebeka Rita
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VÉG Luca
    Cegléd
  3. 3. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  4. 3. BERINGER Fatime
    MTK Budapest
  5. 5. RAUS Kíra Emma
    Debrecen SC
  6. 5. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  7. 7. VERES Kinga
    Leányvár
  8. 7. TSIKKOU Stella
    Ledényi JI
Felnőtt női -52 kg
  1. 1. PUPP Réka
    Atomerőmű SE
  2. 2. GYERTYÁS Róza
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  4. 3. KELLER Rebeka
    Ippon Judo
  5. 5. SZABÓ Karolina
    BM Kano Judo SE
  6. 5. PAÁR Viktória Margit
    Óbudai JC
  7. 7. KOVÁCS Nóra
    Kőrös Judo SE
  8. 7. TÖLGYESI Réka
    Tatai AC
Felnőtt férfi -66 kg
  1. 1. MÁTHÉ Bence
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KOZMA Ákos
    Kaposvári JK
  3. 3. ANDRÁSI Gellért
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  5. 5. VIDA András
    Győri AC
  6. 5. MONORI Dániel
    VSD
  7. 7. BERENDI Gergő
    Vincze JC
  8. 7. RÁCZ Bálint Keve
    PVSK
Felnőtt női -57 kg
  1. 1. KOVÁCS Kitti
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. KOPASZ Fanni
    Szegedi Judo SE
  3. 3. SZÁSZ Hanna
    Siklós Se
  4. 3. DARIDA Blanka
    Győri AC
  5. 5. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  6. 5. HAJDÚ Eszter
    Kőrös Judo SE
  7. 7. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  8. 7. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
Felnőtt férfi -73 kg
  1. 1. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  2. 2. BOROS Bence
    Kaposvári JK
  3. 3. TÓTH Botond
    MTK Budapest
  4. 3. BARCZIKAY Ákos
    Óbudai JC
  5. 5. ADORJÁNI Gergely
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. KOVÁCS Bence Ferenc
    Tatai AC
  7. 7. HEGEDŰS Bendegúz
    UTE
  8. 7. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
Felnőtt női -63 kg
  1. 1. KARAKAS Hedvig
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VIT Lili
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  4. 3. VARGA Brigitta Tímea
    MTK Budapest
  5. 5. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  6. 5. SZÁSZ Klára
    Hato Judo
  7. 7. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  8. 7. RÁCZ Vivien Laura
    Nagyatád
Felnőtt férfi -81 kg
  1. 1. RAJKAI Róbert
    MTK Budapest
  2. 2. TÓTH Benedek
    MTK Budapest
  3. 3. ÓCSAI Sándor
    Cegléd
  4. 3. KURTÁN Zsombor
    MTK Budapest
  5. 5. ÜRÖGDI Dominik
    Cegléd
  6. 5. DEMETER Bendegúz
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. GUNICS Endre
    Domaszék
  8. 7. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
Felnőtt férfi -90 kg
  1. 1. GŐZ Roland
    MTK Budapest
  2. 2. TÓTH Ferenc
    MTK Budapest
  3. 3. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  4. 3. NERPEL Gergely
    TFSE
  5. 5. KÖLLER Milán
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. HEGEDŰS Bence Levente
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. KENDERESI Péter
    PVSK
  8. 7. TÓTH Apor
    MVSC
Felnőtt női -70 kg
  1. 1. ÖZBAS Szofi
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. GERCSÁK Szabina
    DVTK SE
  3. 3. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  4. 3. CZERLAU Jennifer Stephanie
    MVSC
  5. 5. SIPOS Dorina
    Szegedi Judo SE
  6. 5. MIZRAK Féza
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. FEHÉR Dóra
    BM Kano Judo SE
  8. 7. NÁDOR Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Felnőtt női -78 kg
  1. 1. SALÁNKI Evelin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  3. 3. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  4. 3. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. FARKAS Szilvia
    Győri AC
  6. 5. KÁNTOR Katalin
    TFSE
  7. 7. LEGÉNY Mónika
    Leányvár
  8. 7. BUCZÓ Emese
    DOZSO Sportegyesület Pécs
Felnőtt férfi -100 kg
  1. 1. TÓTH Krisztián
    MTK Budapest
  2. 2. VÉG Zsombor
    Cegléd
  3. 3. KERSICS Dávid
    PVSK
  4. 3. VERES Márton
    MTK Budapest
  5. 5. VERES Marcell
    Atomerőmű SE
  6. 5. GRAFFY Milán Attila
    RHDSE
  7. 7. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  8. 7. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
Felnőtt női +78 kg
  1. 1. NAGY Kitti
    Szatymaz
  2. 2. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  3. 3. VARGA Réka
    Ippon Judo
  4. 3. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  5. 5. CSORDÁS Klaudia
    Nagyatád
  6. 5. DANI Dorottya
    UTE
  7. 7. MÉNESI Beatrix
    Szatymaz
Felnőtt férfi +100 kg
  1. 1. SIPŐCZ Richárd
    SZESE
  2. 2. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  3. 3. GOMBÁR Szabolcs
    Tori JC
  4. 3. KÁRPÁTI Gábor
    Virradat SE
  5. 5. ÁRVAI Péter
    Cegléd
  6. 5. NÉMETH Zsolt
    SZESE
  7. 7. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
  8. 7. CIGÁNY Zsombor Zoltán
    Kecskeméti JC

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.