Adatlap: BRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny

BRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2022-02-26
  • Korosztály: Serdülő, Diák A, Diák B
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Serdülő női -36 kg
  1. 1. TÓTH Maja
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő férfi -36 kg
  1. 1. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  3. 3. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
Serdülő női -40 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. KÖRTVÉLYESSY Noémi
    Óbudai JC
  3. 3. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
Serdülő férfi -40 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  2. 2. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  3. 3. GELB Simon
    KSI SE
  4. 4. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  5. 5. GÁL Márk
    Nagykanizsai TE 1866
Serdülő férfi -45 kg
  1. 1. POCSÁRI Alex
    UTE
  2. 2. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  3. 3. NAGY Áron
    Cegléd
  4. 3. PINKE Bence André
    UTE
  5. 5. KASZA Péter
    MTK Budapest
  6. 5. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  7. 7. PIVÓ Gyula Zsolt
    MTK Budapest
  8. 7. DUBIS Márton
    Gödöllői JK
Serdülő női -44 kg
  1. 1. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  2. 2. FALLER Botond
    Ledényi JI
  3. 3. KUBÁSZ András Ferenc
    Ledényi JI
  4. 4. SZÉPVÖLGYI Vendel
    UTE
  5. 5. BÁNYAI Barnabás
    UTE
Serdülő női -48 kg
  1. 1. MOLNÁR Flóra Kamilla
    MTK Budapest
  2. 2. NAGY Rebeka
    Delta SE
Serdülő női -52 kg
  1. 1. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. BOTYKAI Nikolett
    UTE
  3. 3. KOLUMBÁN Anna
    Vasas Judo Kft.
  4. 4. GOMBOR Alexandra
    Nagykanizsai TE 1866
  5. 5. KENESI Gréta Stefánia
    Mistral SK
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. PATYI Csanád
    Cegléd
  2. 2. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  3. 3. MUSTÓ Gergő
    Cegléd
  4. 3. LÁZÁR Tibor
    Kőrös Judo SE
  5. 5. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  6. 5. PETRÉNYI Vajk Bendegúz
    Cegléd
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond György
    UTE
  2. 2. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  3. 3. TAMÁS Attila
    Budapesti Honvéd SE
  4. 4. ZOBOKI Szabolcs
    Kőrös Judo SE
  5. 5. FIRGI Bálint
    Vasas Judo Kft.
Serdülő női -57 kg
  1. 1. SÓS Anna
    MTK Budapest
Serdülő női -63 kg
  1. 1. DÁVID Csenge
    UTE
  2. 2. KÉRI Csenge Emese
    UTE
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. HARMATH Márton
    UTE
  2. 2. DERKUSICH Ádám
    Kodomo
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. GOMBKÖTŐ Misa Gergő
    Gödöllői JK
  2. 2. GYÓNI András
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 3. FÁBIÁN Soma
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
Serdülő férfi -81 kg
  1. 1. KÁLMÁN Bálint
    Gödöllői JK
  2. 2. RATIU Eduard David
    Mistral SK
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  2. 2. SZÁVA Péter
    Samurai JC
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  2. 2. HESZKÓ Zsombor
    Delta SE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  2. 2. SOLTÉSZ Attila
    UTE
  3. 3. BOB György
    Óbudai JC
  4. 4. PAÁR Csongor
    Óbudai JC
Diák A női -38 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  2. 2. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  3. 3. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  4. 4. BINDICS Noel Dominik
    Delta SE
Diák A női -41 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  2. 2. NAGY József
    Delta SE
  3. 3. LEDNICZKY Máté
    UTE
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  3. 3. LACZKÓ Lőrinc
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. ÁRVA István György
    UTE
  6. 5. VARGA Gergely
    UTE
  7. 7. SZIKLAI Tamás Ottó
    UTE
Diák A női -50 kg
  1. 1. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  2. 2. RÁCZ Nikolett Teréz
    Delta SE
  3. 3. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  3. 3. SZÉPVÖLGYI Vendel
    UTE
  4. 3. BÁNYAI Barnabás
    UTE
  5. 5. GULYÁS Botond
    Velence Térségi SE
  6. 5. RÓNASZÉKI Bendegúz
    Delta SE
  7. 7. MISKOLCZI Dávid Tibor
    Kőrös Judo SE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  3. 3. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
  4. 4. KALTENECKER Noé Gábor
    Delta SE
  5. 5. RÓZSA Zsombor
    KSI SE
Diák A női +56 kg
  1. 1. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  2. 2. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  3. 3. BAKÓ Alexandra
    UTE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond György
    UTE
  2. 2. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  2. 2. KROKAVESZ András
    VSD
  3. 3. BÍRÓ Botond
    Velence Térségi SE
  4. 4. GÖDÉR Bence
    Samurai JC
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. RATIU Eduard David
    Mistral SK
Diák B női -27 kg
  1. 1. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. CHRISTOV Tamás Dániel
    MOHA SC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    UTE
  2. 2. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  3. 3. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. ULBERT Boldizsár István
    MTK Budapest
  3. 3. NAGY Agmánd Kristóf
    MTK Budapest
  4. 3. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
  6. 5. KLENK Attila
    Cegléd
Diák B női -33 kg
  1. 1. BUDAFAI Csapke Hajnal
    Budapesti Honvéd SE
Diák B női -36 kg
  1. 1. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  2. 2. SIPOS Zsófia
    MTK Budapest
  3. 3. HUSZÁR Dorottya Gertrúd
    KSI SE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  2. 2. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  3. 3. HARSÁNYI Milán Dávid
    Judo SZK
Diák B női -40 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. SZAVICSKÓ Dorka
    UTE
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  2. 2. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  3. 3. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  4. 3. BÁLINT Márton
    UTE
  5. 5. NAGY János
    MTK Budapest
  6. 5. SZERDAHELYI Kolos
    VSD
  7. 7. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  8. 7. KŐSZEGI Kende Zsolt
    Budapesti Honvéd SE
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  2. 2. MLINÁRIK Olivér
    Óbudai JC
  3. 3. SENKÓ Zalán
    MOHA SC
  4. 4. TÓTH-KOZÁRI Zsombor
    Kőrös Judo SE
  5. 5. SZLÁVIK-SZEMEREI Péter
    KSI SE
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. SÁRA András Hunor
    VSD
  2. 2. ROSTÁS Zsolt
    UTE
  3. 3. PETREN Domonkos Máté
    Budapesti Honvéd SE
Diák B női +49 kg
  1. 1. PAPP Anna
    KSI SE
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. JÓKAI Simon
    UTE
  2. 2. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  3. 3. VARGA Gellért
    Nagykanizsai TE 1866
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. SZABÓ András
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. HERMANN Benjamin
    Kodomo
  2. 2. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BÁTAI Zalán
    VSD

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.