Adatlap: 11. Budaörs Kupa

11. Budaörs Kupa
  • Helyszín: Budaörs, Városi Sportcsarnok 2040 Budaörs, Hársfa utca 6.
  • Időpont: 2022-03-13
  • Korosztály: Serdülő, Diák A, Diák B, Diák C
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Serdülő férfi -36 kg
  1. 1. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  2. 2. FEDOR Bence
    JUDOJO Edelény SE
  3. 3. URBÁNFY István
    Ledényi JI
  4. 3. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  6. 5. TANKOVICS Viktor
    Rákosmenti SE
  7. 7. RIEDL Ákos
    Diósd
  8. 7. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
Serdülő női -36 kg
  1. 2. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  3. 3. CZÉKMÁN Viktória
    Szatymaz
  4. 5. TÓTH Maja
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. NÉMETH Anna
    Dunaharaszti
Serdülő női -40 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 3. MIHÁLY Petra
    Diósd
Serdülő férfi -40 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  2. 2. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  3. 3. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  4. 3. BODOR Mátyás
    Diósd
  5. 5. HORVÁTH Levente Attila
    UTE
  6. 5. HUDANIK Péter Mihály
    KDJSE
  7. 7. BOROS Ákos
    Budaörsi SC
Serdülő férfi -45 kg
  1. 1. POCSÁRI Alex
    UTE
  2. 2. NAGY Áron
    Cegléd
  3. 3. CSÁK Zsolt Zétény
    Diósd
  4. 3. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti
  5. 5. PIVÓ Gyula Zsolt
    MTK Budapest
  6. 5. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  7. 7. SZABÓ Barna
    FTDJC AJKA
  8. 7. FARKAS Kevin
    Kaposvári USE
Serdülő női -44 kg
  1. 2. KOVÁCS Réka
    JUDOJO Edelény SE
  2. 3. SIMON Janka
    Bushido JC
  3. 3. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  4. 5. DOMINIK Olga
    Rákosmenti SE
  5. 7. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
Serdülő férfi -50 kg
  1. 1. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  2. 2. KUBÁSZ András Ferenc
    Ledényi JI
  3. 3. SCHRŐDL Kornél Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. FALLER Botond
    Ledényi JI
  5. 5. LACSIK Levente
    Benta Judo
  6. 5. DARABOS Gergő
    Érdi JC
  7. 7. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. BÁNYAI Barnabás
    UTE
Serdülő női -48 kg
  1. 1. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  2. 3. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
  3. 3. MOLNÁR Flóra Kamilla
    MTK Budapest
  4. 5. KOVÁCS Réka
    Diósd
  5. 7. FERENCZI Tamara Kíra
    Herman DSE
Serdülő női -52 kg
  1. 1. VAS Mira
    UTE
  2. 2. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 3. BOTYKAI Nikolett
    UTE
Serdülő férfi -55 kg
  1. 1. MUSTÓ Gergő
    Cegléd
  2. 2. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  3. 3. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  4. 3. FEDORA Ferenc
    Debrecen SC
  5. 5. KERTAI Olivér
    FTDJC AJKA
  6. 5. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  7. 7. LÁZÁR Tibor
    Kőrös Judo SE
  8. 7. BÉDI László
    Diósd
Serdülő női -57 kg
  1. 1. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  2. 2. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  3. 3. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. KŐHALMI Borsika
    DVTK SE
  6. 7. STÁGL Dorina
    Kaposvári USE
Serdülő férfi -60 kg
  1. 1. TOLLAS Barnabás
    Budafoki KSE
  2. 3. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  3. 3. GIRÁSZI Attila
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. FELDE Kolos
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. SZABÓ Noel Benjamin
    Bushido JC
  6. 7. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  7. 7. TAMÁS Attila
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő férfi -66 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TERJÉK Temes
    DVTK SE
  3. 3. BALLANTYNE Patrik
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. FÁBIÁN Soma
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  5. 5. HARMATH Márton
    UTE
  6. 7. ZOBOKI Szabolcs
    Kőrös Judo SE
  7. 7. CSEH Gergő
    Bushido JC
Serdülő női -63 kg
  1. 1. TÓTH Emma
    RHDSE
  2. 3. TÓTH Eszter
    Debrecen SC
  3. 4. KÉRI Csenge Emese
    UTE
Serdülő férfi -73 kg
  1. 1. GOMBKÖTŐ Misa Gergő
    Gödöllői JK
  2. 2. BARAKA Hamza
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZÜCS Mihály
    Kaposvári USE
  4. 4. LUKÁCS Botond Péter
    Egri VSI
Serdülő női +63 kg
  1. 1. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  2. 2. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  3. 3. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  4. 4. TÓTH Lina
    Debrecen SC
Serdülő férfi +81 kg
  1. 1. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
  2. 2. HORVÁTH Kevin Gábor
    Bushido JC
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  3. 3. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  4. 3. CSÍK Attila András
    Tori JC
  5. 5. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  2. 2. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  3. 4. APOSTOL Csongor
    Diósd
  4. 5. PAP Győző
    Egri VSI
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  2. 2. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. BINDICS Noel Dominik
    Delta SE
  4. 5. MAJOROS Barnabás
    Szentesi Pollák DSE
  5. 5. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  2. 2. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  3. 5. LEDNICZKY Máté
    UTE
Diák A női -41 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. BERDÓ Erik Alexander
    Nippon Sport JC
  4. 5. VARGA Gergely
    UTE
  5. 5. BOGDÁN Márk Imre
    Kőrös Judo SE
  6. 7. BAKATOR Csanád
    Debrecen SC
Diák A női -45 kg
  1. 2. EGYHÁZI Linda
    Koroncói Tutti JK
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BÁNYAI Barnabás
    UTE
  3. 3. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  4. 3. ANGYAL Barnabás
    Kaposvári USE
  5. 5. RÓNASZÉKI Bendegúz
    Delta SE
  6. 5. SZÉPVÖLGYI Vendel
    UTE
  7. 7. HOFFER Zalán
    Koroncói Tutti JK
  8. 7. MICKEL Norman
    Nippon Sport JC
Diák A női -50 kg
  1. 2. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  2. 3. RÁCZ Nikolett Teréz
    Delta SE
  3. 4. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  2. 2. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  3. 3. MUSZULA Zsombor
    Benta Judo
  4. 3. SIMON Dominik
    Benta Judo
  5. 5. KALTENECKER Noé Gábor
    Delta SE
  6. 5. SIMON Dominik
    Benta Judo
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  2. 2. SÁRIK Dániel
    Budapesti Honvéd SE
  3. 4. KÉKESI Benedek
    Benta Judo
Diák A női +56 kg
  1. 1. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  2. 2. VÉKONY Vivien Virág
    Ászok JC
  3. 3. DERKUSICH Nóra
    Kodomo
  4. 4. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
  5. 5. BAKÓ Alexandra
    UTE
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. HELFRICH Márton András
    Diósd
  2. 2. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  3. 3. KROKAVESZ András
    VSD
  4. 4. PITI Konrád Levente
    Szentesi Pollák DSE
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    UTE
  2. 2. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  3. 3. CHRISTOV Tamás Dániel
    MOHA SC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  2. 2. KEREKES Áron
    Egri VSI
  3. 3. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  3. 3. TÖRÖK Lóránd
    Diósd
  4. 5. JÓZSA Bálint
    Benta Judo
  5. 5. BARTA Gergő Csanád
    Egri VSE
Diák B női -33 kg
  1. 2. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  2. 3. BUDAFAI Csapke Hajnal
    Budapesti Honvéd SE
  3. 4. HARMAN Lea
    Főnix Judo Club
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  2. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  3. 3. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  4. 5. FANCSALI László Márk
    Debrecen SC
  5. 5. DOLMÁNYOS Simon
    KSI SE
  6. 7. NAGY Ádám András
    Benta Judo
  7. 7. SIMON Soma
    Bushido JC
Diák B női -36 kg
  1. 3. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  2. 4. KONKOLY-KISS Panna
    JUDOJO Edelény SE
  3. 5. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  4. 5. HUSZÁR Dorottya Gertrúd
    KSI SE
Diák B női -40 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. SZAVICSKÓ Dorka
    UTE
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  3. 3. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  4. 3. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  5. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  6. 5. MAÁSZ Levente
    Kodomo
  7. 7. BÁLINT Márton
    UTE
  8. 7. NAGY János
    MTK Budapest
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. BOZSÓ Áron
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. ROSTÁS Zsolt
    UTE
  4. 3. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  5. 5. SÍK Leó Brúnó
    Főnix Judo Club
  6. 5. SENKÓ Zalán
    MOHA SC
  7. 7. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  8. 7. TÓTH-KOZÁRI Zsombor
    Kőrös Judo SE
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. SÁRA András Hunor
    VSD
  2. 2. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. LASSU Marcell
    Kőrös Judo SE
Diák B női -49 kg
  1. 1. FARKAS Mila
    Tori JC
  2. 2. PAP Linh Luca
    Szolnoki Honvéd
Diák B férfi -50 kg
  1. 2. JÓKAI Simon
    UTE
  2. 3. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  3. 4. PAPP Gergő
    Egri VSI
Diák C női -27 kg
  1. 1. ZEQO Hanna
    Kaposvári USE
  2. 2. VÉKONY Vanda Via
    Ászok JC
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
  2. 2. NÉMETH Gábor
    Dunaharaszti
  3. 3. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  4. 3. TÓTH Zsombor
    Ászok JC
  5. 5. CSER Attila
    Delta SE
  6. 5. KENÉZ Lajos Péter
    MTK Budapest
Diák C női -30 kg
  1. 2. MÁTÉ Viola
    Kaposvári USE
  2. 3. KERESZTES Szira
    Rákosmenti SE
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. HOMOLA Mihály
    Cegléd
  2. 2. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  3. 3. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  4. 4. KOSZORUS Kende
    MOHA SC
Diák C női -36 kg
  1. 1. SCHATZ Léna Amira
    Herman DSE
  2. 2. MOLNÁR Klaudia Emma
    Erdőkertes JSE
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. PÁLOSI Ádám
    Benta Judo
  2. 3. KISS Botond
    Kaposvári USE
  3. 4. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. KELEMEN István Bendegúz
    Cegléd
  2. 2. KAS Vince
    UTE
  3. 3. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
  4. 4. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  2. 2. CSILLAG Norbert
    Budafoki KSE
Diák C női +45 kg
  1. 1. LAKATOS Emma
    Cegléd
  2. 2. CSIK Borbála
    Kaposvári USE
  3. 3. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  2. 2. BONA Zétény
    Dunaharaszti
  3. 3. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
  4. 4. BÍRÓ Máté
    Kőrös Judo SE
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. HORVÁTH Márkó
    Kodomo
  2. 2. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  3. 3. HALÁSZ Péter
    Kőrös Judo SE
  4. 4. MURAI Gergely
    Diósd
  5. 5. KOBLÁSZ Péter
    Erdőkertes JSE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.