Adatlap: DMRJSZ Diák A, B Serdülő Zárt Regionális Verseny

DMRJSZ Diák A, B Serdülő Zárt Regionális Verseny
  • Helyszín: 6500 Baja, Vasvári Pál u. 16.
  • Időpont: 2022-02-26
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Serdülő R
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. MARKÓ Patrik
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -32 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  2. 2. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  2. 2. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  4. 3. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  6. 5. NAGY Magor Vajk
    Szegedi Judo SE
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. FRIEDRICH Gábor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  3. 3. KLEM Gergő
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NEPP Balázs
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. JANKÓ Botond
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -45 kg
  1. 3. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  2. 3. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
  3. 5. SEBŐK Sára
    Szatymaz
Diák A női -50 kg
  1. 1. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FEHÉRVÁRI Abigél
    Gemenc Judo Klub
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. PÁKOLITZ Tamás
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  2. 2. JÓZSA Pál Áron
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -56 kg
  1. 1. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  2. 2. HUSZTA Zsombor
    Szegedi Judo SE
Diák A női +56 kg
  1. 1. PÉTER Jenifer
    Szatymaz
  2. 2. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -30 kg
  1. 2. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. KOSÁR Ákos
    Szegedi Judo SE
  2. 2. PAPP Zalán
    Kör SE
Diák B női -33 kg
  1. 1. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák B női -36 kg
  1. 1. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  2. 2. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. TÓTH Kamill
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
  2. 2. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  3. 3. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. LENGYEL Rajmund Tamás
    Atomerőmű SE
  5. 5. BUDAI Zsombor
    Mórahalom
  6. 5. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  2. 2. NAGY Csongor
    Szatymaz
  3. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  4. 4. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  5. 5. BARNA Csanád
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -44 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
Diák B női -49 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 2. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  3. 5. KOPASZ-ALIGO Renáta
    Szatymaz
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  2. 2. DABIS-KÖKÉNY Gellért
    Kecskeméti JC
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. HERNEK Hunor
    Kecskeméti JC
Serdülő R férfi -33 kg
  1. 1. FEHÉR Balázs
    Domaszék
  2. 2. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
Serdülő R női -36 kg
  1. 1. CZÉKMÁN Viktória
    Szatymaz
Serdülő R férfi -36 kg
  1. 1. LEITERT Csongor
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
Serdülő R férfi -40 kg
  1. 1. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. NÉMETH LACZI Tibor
    Kecskeméti JC
  3. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 4. FALUSI Péter
    Kecskeméti JC
Serdülő R női -44 kg
  1. 1. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. FERGER Zsófia
    Gemenc Judo Klub
Serdülő R férfi -45 kg
  1. 1. FARAGÓ Dávid
    Kecskeméti JC
  2. 2. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 3. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  4. 4. MONOKI Dávid
    Mórahalom
  5. 5. KIRCHNER Zalán
    Gemenc Judo Klub
Serdülő R női -48 kg
  1. 1. BUDAI Boglárka
    Mórahalom
Serdülő R női -52 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. NAGY-TÓTH Menta
    Hód Judo
  3. 3. FARKAS Kitti
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. DAVIS Darcie Miléna
    Atomerőmű SE
  5. 5. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -50 kg
  1. 1. KANCSÁR Donát
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZABÓ Bence
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SAJTOS Milán
    Szegedi Judo SE
  4. 3. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
  5. 5. TÓTH Tamás
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  7. 7. KOVÁCS Ágoston Antal
    Atomerőmű SE
  8. 7. KIRSCH Dominik
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -55 kg
  1. 1. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  2. 2. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  3. 3. FEKETE Erik
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
Serdülő R női -57 kg
  1. 1. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  2. 2. KISS Flóra Anna
    Atomerőmű SE
  3. 3. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
Serdülő R férfi -60 kg
  1. 1. TÓTH Zsombor
    Atomerőmű SE
  2. 2. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. CSÁBI András Levente
    Domaszék
  4. 3. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
  5. 5. PETRIK Richárd Bulcsú
    Atomerőmű SE
  6. 5. KOVÁCS Ármin
    Kecskeméti JC
Serdülő R női -63 kg
  1. 1. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  2. 2. ÉBERLING Kamilla
    Solti AC SE
  3. 3. FARKAS Kíra
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R női +63 kg
  1. 1. SZEDRES Eszter Janka
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  3. 3. BODA Zita
    Szatymaz
  4. 4. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -66 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. PUSZTAI Maximilian Leon
    Kecskeméti JC
Serdülő R férfi -73 kg
  1. 1. SALAMON Barnabás
    Solti AC SE
Serdülő R férfi -81 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. KISS Barnabás
    Mórahalom
  3. 3. ERDÉLYI Gergő
    Kör SE
Serdülő R férfi +81 kg
  1. 1. NÉMETH Dominik
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FLENDER Márk Károly
    Szatymaz
  3. 3. SEREGI Balázs
    Gemenc Judo Klub

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.