Adatlap: DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny

DMRJSZ Diák A, B, Serdülő Nyílt Regionális Verseny
  • Helyszín: Domaszék Sportcsarnoka, 6781 Domaszék, Petőfi Sándor u. 2.
  • Időpont: 2022-04-10
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Serdülő R
  • Típus: Regionális rangsor verseny
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -32 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  2. 2. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  3. 3. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  4. 4. LÁDI Levente
    Hód Judo
  5. 5. MARKÓ Patrik
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  3. 3. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
  4. 4. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
  5. 5. HERNÁDI Bence
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. FRIEDRICH Gábor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. JÁGER Tamás
    Szatymaz
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  2. 2. JANKÓ Botond
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  4. 3. NEPP Balázs
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. KISS Balázs Benedek
    Atomerőmű SE
  6. 5. KLEM Gergő
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. FRIDL Károly
    BM Kano Judo SE
Diák A női -45 kg
  1. 2. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  2. 3. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
  3. 5. KARDOS Kata
    Domaszék
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  2. 2. BORSZÉKI Zsombor
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. MISKOLCZI Dávid Tibor
    Kőrös Judo SE
Diák A női -50 kg
  1. 1. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FEHÉRVÁRI Abigél
    Gemenc Judo Klub
Diák A női -56 kg
  1. 1. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  3. 3. KUNSZABO Matei Anton
    Domaszék
  4. 3. GAJDÁCS Ábel
    BM Kano Judo SE
  5. 5. MREKVA Márk
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. JÓZSA Pál Áron
    Mogyi Bajai JC
Diák A női +56 kg
  1. 1. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. HUSZTA Zsombor
    Szegedi Judo SE
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. BÍRÓ Botond
    Velence Térségi SE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. CSIKÓS László Imre
    BM Kano Judo SE
Diák B női -27 kg
  1. 1. WUNDERLING Tímea Mária
    Kecskeméti JC
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. CSÁBI András
    Szegedi Judo Iskola SE
Diák B női -30 kg
  1. 2. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
Diák B női -33 kg
  1. 1. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  2. 2. FORSTER-UNGVÁRI Ákos
    Domaszék
  3. 3. SCHMIDT Szabolcs
    Domaszék
  4. 4. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
  5. 5. VERDUNG Máté
    Kecskeméti JC
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  2. 2. TÓTH Kamill
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. IMRE Dávid Benett
    Gyomaendrődi Judo Klub
  4. 4. KÁDÁR Viktor
    Szeged-Szőreg SE
Diák B női -36 kg
  1. 1. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. LENGYEL Rajmund Tamás
    Atomerőmű SE
  4. 3. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  5. 5. BUDAI Zsombor
    Mórahalom
  6. 5. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. SÓLYA Imre
    Mórahalom
Diák B női -44 kg
  1. 1. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PERECZ Lili
    Gyulai Judo SE
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  3. 3. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  4. 4. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  5. 5. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. BAKONYI Zalán
    Hód Judo
  2. 2. LASSU Marcell
    Kőrös Judo SE
  3. 3. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  4. 4. KÁKAI Ábel
    Atomerőmű SE
Diák B női -49 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 3. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  3. 5. KOPASZ-ALIGO Renáta
    Szatymaz
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. VÁBRÓ Bertalan
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. BÁBA Martin
    Szegedi Judo Iskola SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
Serdülő R férfi -33 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
  3. 3. FEHÉR Balázs
    Domaszék
Serdülő R női -36 kg
  1. 1. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R női -40 kg
  1. 1. BÁBA Fanni
    Szegedi Judo Iskola SE
Serdülő R férfi -36 kg
  1. 1. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  2. 2. KIRÁLY Ákos Levente
    Szegedi Judo Iskola SE
  3. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  4. 4. NAGY Sebestyén
    Kőrös Judo SE
Serdülő R férfi -40 kg
  1. 1. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 4. FRIEDRICH Gábor
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. ZSARNAI Máté
    Kőrös Judo SE
Serdülő R női -44 kg
  1. 1. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  3. 3. FERGER Zsófia
    Gemenc Judo Klub
Serdülő R férfi -45 kg
  1. 1. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  2. 2. DUBIS Márton
    Gödöllői JK
  3. 3. IVÁN Boldizsár
    Szegedi Judo SE
  4. 3. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. MONOKI Dávid
    Mórahalom
  6. 5. FARAGÓ Dávid
    Kecskeméti JC
  7. 7. FALUSI Péter
    Kecskeméti JC
  8. 7. KÁLMÁN Hunor
    Tószegi Judo Klub
Serdülő R női -48 kg
  1. 1. BUDAI Boglárka
    Mórahalom
Serdülő R női -52 kg
  1. 1. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. FARKAS Kitti
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -50 kg
  1. 1. SZABÓ Bence
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  3. 3. TIRALLA Péter
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. TÓTH Tamás
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. VASKÓ Dávid Sándor
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. KOVÁCS Ágoston Antal
    Atomerőmű SE
Serdülő R férfi -55 kg
  1. 1. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  2. 2. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  3. 3. LÁZÁR Tibor
    Kőrös Judo SE
  4. 4. CSÁNYI Áron
    Szegedi Judo SE
  5. 5. KIRSCH Dominik
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R női -57 kg
  1. 1. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  2. 2. ÁBRAHÁM Janka
    Mórahalom
  3. 3. RÁCZ Nikolett Mária
    Tószegi Judo Klub
Serdülő R női -63 kg
  1. 1. ÉBERLING Kamilla
    Solti AC SE
  2. 2. FARKAS Kíra
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -60 kg
  1. 1. SINKÓ István
    Hírös JSE
  2. 2. CSÁBI András Levente
    Domaszék
  3. 3. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
  4. 4. ZOBOKI Szabolcs
    Kőrös Judo SE
  5. 5. BÚZA Márk
    Szeged-Szőreg SE
Serdülő R férfi -66 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. KALMÁR Miklós
    Velence Térségi SE
Serdülő R női +63 kg
  1. 1. SZEDRES Eszter Janka
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PAPP Regina
    Hód Judo
  3. 3. BODA Zita
    Szatymaz
  4. 4. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  5. 5. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
Serdülő R férfi -73 kg
  1. 1. SALAMON Barnabás
    Solti AC SE
  2. 2. GOMBKÖTŐ Misa Gergő
    Gödöllői JK
  3. 3. PUSZTAI Maximilian Leon
    Kecskeméti JC
  4. 4. MÓROCZ Nándor
    BM Kano Judo SE
  5. 5. JENOVAI Richárd
    Mórahalom
Serdülő R férfi -81 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. KÁLMÁN Bálint
    Gödöllői JK
Serdülő R férfi +81 kg
  1. 1. PETROVSZKI Márk
    BM Kano Judo SE
  2. 2. SZILÁGYI Péter
    Honvéd Szondi Judo
  3. 3. CSIKÓS László Imre
    BM Kano Judo SE
  4. 4. NÉMETH Dominik
    Mogyi Bajai JC

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.