Adatlap: XXIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny

XXIII. TÓTH PÉTER Emlékverseny
  • Helyszín: Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Eger, Stadion út 8.
  • Időpont: 2022-09-17
  • Korosztály: Diák A, Diák B, Diák C, Serdülő P
  • Típus: Országos rangsor verseny
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
  3. 3. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  4. 3. CSÍK Attila András
    Tori JC
  5. 5. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. GRANCSA Attila
    MTK Budapest
  7. 7. HESZKÓ Zsombor
    Delta SE
Diák A női -32 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  3. 3. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
  4. 4. NAGY Benjámin
    Benta Judo
Diák A női -35 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. NAGY Liliána
    Koroncói Tutti JK
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  2. 2. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BINDICS Noel Dominik
    Delta SE
  4. 3. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. FÜREDI Barnabás
    MTK Budapest
  6. 5. LÁDI Levente
    Hód Judo
  7. 7. TAKÁCS Péter
    Mogyi Bajai JC
Diák A női -38 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MIHÁLY Petra
    Diósd
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  2. 2. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. NAGY József
    Delta SE
  5. 5. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  7. 7. VAJDA Gergő
    RHDSE
  8. 7. TÓTH Bendegúz
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A női -45 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  3. 3. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  4. 3. VARGA Regina
    Oroszlány
  5. 5. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  6. 5. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. GÁLL Benjamin
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  5. 5. JÁGER Tamás
    Szatymaz
  6. 7. CSÓRI Tamás Vencel
    Görbeország DSE
  7. 7. TŐZSÉR Hunor
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. JÉGA-SZABÓ Andor
    Gödöllői JK
  3. 3. BÁNYAI Barnabás
    UTE
  4. 5. ANGYAL Barnabás
    Kaposvári USE
  5. 5. RÓZSAVÖLGYI Bence
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 7. BORSZÉKI Zsombor
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. BERDÓ Erik Alexander
    Nippon Sport JC
Diák A női -50 kg
  1. 1. CZIKORA Márta
    Görbeország DSE
  2. 2. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. KARDOS Kata
    Domaszék
  4. 4. HARMAN Szonja
    Debrecen SC
  5. 5. RÁCZ Nikolett Teréz
    Delta SE
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. RAJMON Gergely
    Rákosmenti SE
  3. 3. SZÉPVÖLGYI Vendel
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. MUSZULA Zsombor
    Benta Judo
  5. 5. BODOR Szilamér
    Diósd
  6. 5. KOVÁCS Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. KABDEBON Vazul
    Borsodi JUDO SE
  8. 7. TÓTH Zsombor
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák A női +56 kg
  1. 1. VÉKONY Vivien Virág
    Ászok JC
  2. 2. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  3. 3. MAÁSZ Hajnal
    Gödöllői JK
  4. 3. BAKÓ Alexandra
    UTE
  5. 5. TAKÁCS Flóra Zsuzsa
    Oroszlány
  6. 5. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  2. 2. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  3. 3. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  4. 5. BALLA Sándor
    Diósd
  5. 5. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  6. 7. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  7. 7. KUNSZABO Matei Anton
    Domaszék
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond György
    UTE
  2. 2. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  3. 3. VASKÓ Kende
    Tori JC
  4. 3. BÁLIZS Balázs
    Nagyatád
  5. 5. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  6. 5. BÍRÓ Botond
    Velence Térségi SE
  7. 7. KAPITÁNY Soma
    Görbeország DSE
Diák A férfi +66 kg
  1. 2. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  2. 3. LAKATOS Béla Máriusz
    Miskolc-Avas JSE
  3. 4. RATIU Eduard David
    Mistral SK
  4. 5. NAGY Gergely János
    Tatabányai SC
Diák B női -27 kg
  1. 1. HALÁSZ Dóra
    Harsányi Utánpótlás SE
Diák B női -30 kg
  1. 1. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  3. 3. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. TÓTH Hunor
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SZABÓ Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -33 kg
  1. 1. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. TÖRÖK Lóránd
    Diósd
  2. 2. ULBERT Boldizsár István
    MTK Budapest
  3. 3. KLENK Attila
    Cegléd
  4. 3. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  5. 5. MIHÁLOVICS János
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. SIMON Zalán
    Nippon Sport JC
  7. 7. KEREKES Áron
    Egri VSI
  8. 7. LUKÁCS Noel
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -36 kg
  1. 1. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
  2. 2. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  3. 3. KONKOLY-KISS Panna
    Borsodi JUDO SE
  4. 4. BRAUN Sára
    Atomerőmű SE
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. FANCSALI László Márk
    Debrecen SC
  2. 2. KUTAS Ákos
    Rákosmenti SE
  3. 3. NAGY Ádám András
    Benta Judo
  4. 3. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  5. 5. HARSÁNYI Milán Dávid
    Judo SZK
  6. 5. SZEPESI Álmos
    Kőrös Judo SE
  7. 7. WUNDERLI Martin
    NICSI JC
  8. 7. MOLNÁR Domos
    Benta Judo
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. PENDLI Olivér
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  4. 3. BÁLINT Márton
    UTE
  5. 5. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  6. 5. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
  7. 7. KŐSZEGI Kende Zsolt
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. TÓTH Vince Péter
    Oroszlány
Diák B női -40 kg
  1. 1. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  2. 2. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
Diák B női -44 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. SALAMON Lea
    Debrecen SC
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  2. 2. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  3. 3. JÁNOSKA Kristóf
    Szatymaz
  4. 3. SZABÓ Olivér
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. SZERDAHELYI Kolos
    VSD
  6. 5. LESTYÁN Zalán
    Szatymaz
  7. 7. GOMBOS Barnabás
    Tatai AC
  8. 7. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
Diák B női -49 kg
  1. 1. FARKAS Mila
    Tori JC
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. SÁRA András Hunor
    VSD
  2. 2. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  3. 3. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. TAKÁCS Áron Bence
    UTE
  5. 5. FLAMICH Barnabás
    VSD
  6. 5. BOZSÓ Áron
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. SZÁRAZ Dávid
    Atomerőmű SE
  8. 7. SZABÓ Marcell
    Samurai JC
Diák B női +49 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 2. PAPP Anna
    KSI SE
  3. 3. ÚJVÁRI Emma
    Borsodi JUDO SE
  4. 3. ULBERT Lujza
    Atomerőmű SE
  5. 5. GELLÉRFI Julianna
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  6. 5. BÁRÁNY Bianka
    DVTK SE
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. SZABÓ Balázs József
    DVTK SE
  4. 4. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  5. 5. DEMETER Zente
    Benta Judo
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. JÓKAI Simon
    UTE
  3. 3. KACZUR Botond
    Borsodi JUDO SE
  4. 4. DZSUDZSÁK Tamás
    Főnix Judo Club
  5. 5. ABDUL RAUF Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. NOVÁK Norbert
    NICSI JC
  2. 2. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BÁTAI Zalán
    VSD
  4. 3. KÉZI Zsombor
    Benta Judo
  5. 5. CSERHÁTI Bálint
    Görbeország DSE
  6. 5. ROZGONYI Dávid
    Görbeország DSE
  7. 7. TATÁR Levente
    Görbeország DSE
  8. 7. NAGY Tamás
    Görbeország DSE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  2. 2. BAKOS Barnabás
    Cegléd
Diák C női -30 kg
  1. 1. VÉKONY Vanda Via
    Ászok JC
  2. 2. ASBÓTH Lilla Ágnes
    Domaszék
  3. 3. PINKE Dorina Lilla
    UTE
  4. 3. PAPP Jázmin
    RHDSE
  5. 5. FEJES Villő Zsófia
    Benta Judo
  6. 5. CSORBA Detti
    Harsányi Utánpótlás SE
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  2. 2. SZILÁGYI Dávid
    VSD
  3. 3. CSER Attila
    Delta SE
  4. 3. JUHÁSZ Nándor
    Ászok JC
  5. 5. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. BALOGH Marcell
    Kodomo
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
  2. 2. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  3. 3. OLASZ Atilla
    Domaszék
  4. 3. BENE Csaba
    Velence Térségi SE
  5. 5. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
  6. 5. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  7. 7. HARMAN Antal
    Debrecen SC
  8. 7. DEÁK Bence
    Debrecen SC
Diák C női -33 kg
  1. 2. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 3. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. KOVÁCS Ákos
    Kőrös Judo SE
  2. 2. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  3. 3. TÓTH Ábel
    Debrecen SC
  4. 3. BAZSÓ Ábel
    Tatabányai SC
  5. 5. KÓTAI Kolos Krisztián
    MTK Budapest
  6. 5. BLÁZSOVICS Gergő
    Benta Judo
  7. 7. ÖLLER Milán
    Tatabányai JC
  8. 7. MARGITTAI Dávid
    Velence Térségi SE
Diák C női -36 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
  3. 3. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  4. 4. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
Diák C női -40 kg
  1. 1. SCHATZ Léna Amira
    Herman DSE
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  2. 2. FÉLIX Noel
    Gyomaendrődi Judo Klub
  3. 3. KELEMEN István Bendegúz
    Cegléd
  4. 3. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  5. 5. KISS Botond
    Kaposvári USE
  6. 5. SZARKA Lehel
    Hód Judo
  7. 7. SZABÓ Patrik
    Nippon Sport JC
  8. 7. TRISCHLER Benett
    Gemenc Judo Klub
Diák C női -45 kg
  1. 1. SÁROSI Petra Réka
    DVTK SE
  2. 2. HORVÁTH Fanni
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. SZABÓ Luca
    Borsodi JUDO SE
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. BONA Zétény
    Dunaharaszti
  2. 2. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  3. 3. KAS Vince
    UTE
  4. 3. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. SÁRAI Krisztián
    Tatai AC
  6. 5. CSILLAG Roland
    Budafoki KSE
Diák C női +45 kg
  1. 1. PÁNOVICS Emese Leila
    RHDSE
  2. 2. LAKATOS Emma
    Cegléd
  3. 3. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  4. 3. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
  5. 5. CSIK Borbála
    Kaposvári USE
  6. 5. TÓTH Réka
    DVTK SE
  7. 7. SZÉCSI Maja
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. POLGÁR Lea Johanna
    Koroncói Tutti JK
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZAKÁLY Attila Vajk
    Tatai AC
  3. 3. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  4. 3. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  5. 5. SZŐKE Marcell
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. PAPP Konstantin Krisztián
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  8. 7. DURÁNYIK Gergő
    Budafoki KSE
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  3. 3. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  4. 3. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  5. 5. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  6. 5. PETRÓCZY Botond Hunor
    Görbeország DSE
  7. 7. BURBUCS Kristóf
    Tatabányai JC
  8. 7. NEPP Gergő Mihály
    Gemenc Judo Klub
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. LOVÁSZI Kornél
    Atomerőmű SE
  2. 2. OLÁH Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  3. 3. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  4. 3. LAPIS Márk József
    Harsányi Utánpótlás SE
  5. 5. SZÁNTÓ Dániel
    Tatabányai SC
  6. 5. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  7. 7. HALÁSZ Péter
    Kőrös Judo SE
  8. 7. TÓTH Benedek
    Harsányi Utánpótlás SE
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Delta SE
  2. 2. MÁRTA Marcell
    Szatymaz
  3. 3. ALEXA Bence
    Delta SE
Serdülő P női -33 kg
  1. 1. SIRKÓ Dalma Judit
    Görbeország DSE
  2. 2. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. SÜMEGHY Vanda
    MTK Budapest
Serdülő P férfi -36 kg
  1. 1. RIEDL Ákos
    Diósd
  2. 2. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  3. 3. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  4. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  5. 5. FEHÉR Balázs
    Domaszék
  6. 5. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
  7. 7. SCHEIBNER Dániel
    Budapesti Honvéd SE
Serdülő P férfi -40 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Dunaharaszti MTK
  2. 3. LEITERT Csongor
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  4. 5. KADLÓT Bence
    Görbeország DSE
  5. 5. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  6. 7. ORLICZKI Zénó Benedek
    DVTK SE
  7. 7. KOVÁCS Attila
    VSD
Serdülő P női -36 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. DUDÁS Regina
    Diósd
  3. 3. SÁROSSY Boróka
    Vadhajtás JSE
Serdülő P férfi -45 kg
  1. 1. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  2. 2. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  3. 3. GÁLL Benjamin
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. BARÁTH Gergely
    Gödöllői JK
  5. 5. TŐZSÉR Hunor
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SÁGI Mátyás Károly
    Cegléd
  7. 7. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. KOZMA Hunor
    Görbeország DSE
Serdülő P női -40 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. NAGY Sarolta
    Görbeország DSE
Serdülő P női -44 kg
  1. 1. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  2. 2. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  3. 3. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  4. 3. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  5. 5. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
  6. 5. CSORDÁS Dorka
    MVSC
  7. 7. NAGY Boglárka
    Vadhajtás JSE
Serdülő P férfi -50 kg
  1. 1. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  2. 2. NAGY Áron
    Cegléd
  3. 3. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  4. 3. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. ÉGER Péter
    MVSC
  6. 5. KOVÁCS Ágoston Antal
    Atomerőmű SE
  7. 7. KASZA Péter
    MTK Budapest
Serdülő P női -48 kg
  1. 1. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
  2. 2. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  4. 3. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  5. 5. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  6. 5. SZÖLLŐSI Fanni
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  8. 7. TÓTH Sarolt
    Mogyi Bajai JC
Serdülő P férfi -55 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  3. 3. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  4. 3. PATYI Csanád
    Cegléd
  5. 5. REICH Soma
    MVSC
  6. 5. KANCSÁR Donát
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. TIRALLA Péter
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. PÁLSZABÓ Levente
    Atomerőmű SE
Serdülő P női -52 kg
  1. 1. NAGY Rebeka
    Delta SE
  2. 2. BOTYKAI Nikolett
    UTE
  3. 3. VERES Iringó
    Borsodi JUDO SE
Serdülő P férfi -60 kg
  1. 1. VARJU Csaba
    Nippon Sport JC
  2. 2. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  3. 3. BAÁN Mátyás
    RHDSE
  4. 3. MAJOR Gábor
    Kecskeméti JC
  5. 5. FERENCZ Vince Zétény
    Egri VSI
  6. 5. NAGY Nándor
    Nagyatád
  7. 7. KOSZTOPULOSZ Alex
    MVSC
  8. 7. DÉGEN Botond Baltazár
    Tatai AC
Serdülő P férfi -66 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. KERTAI Olivér
    FTDJC AJKA
  3. 3. TERJÉK Temes
    DVTK SE
  4. 3. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
  5. 5. CSÁBI András Levente
    Domaszék
  6. 5. PETRE Bálint
    DVTK SE
  7. 7. PALICZ Timó
    Rákosmenti SE
  8. 7. ZOBOKI Szabolcs
    Kőrös Judo SE
Serdülő P női -57 kg
  1. 1. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  2. 2. TAMTAM Gréta
    Tatai AC
  3. 3. SÓS Anna
    MTK Budapest
  4. 3. PÁNOVICS Hanga-Boróka
    RHDSE
  5. 5. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. KŐHALMI Borsika
    DVTK SE
  7. 7. RÁCZ Nikolett Mária
    Tószegi Judo Klub
  8. 7. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
Serdülő P férfi -73 kg
  1. 1. TÖRÖK Péter
    Tatai AC
  2. 2. TOLLAS Barnabás
    Budafoki KSE
  3. 3. PUSZTAI Maximilian Leon
    Kecskeméti JC
  4. 4. GOMBKÖTŐ Misa Gergő
    Gödöllői JK
  5. 5. LAKATOS Béla Máriusz
    Miskolc-Avas JSE
Serdülő P női -63 kg
  1. 1. MUCSI Zille
    Benta Judo
  2. 2. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  3. 3. BALOGH Lili Gréta
    Tordas SE
  4. 4. KÉRI Csenge Emese
    UTE
  5. 5. DÁVID Csenge
    UTE
Serdülő P női +63 kg
  1. 1. HANGYÁSI Boróka Anna
    Hód Judo
  2. 2. SZEDRES Eszter Janka
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  4. 3. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  5. 5. PÁVEL Petra
    Miskolc-Avas JSE
  6. 5. BODA Zita
    Szatymaz
Serdülő P férfi -81 kg
  1. 2. IDESZ Marcell
    NICSI JC
Serdülő P férfi +81 kg
  1. 1. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  2. 2. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  3. 3. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.