Adatlap: Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság

Serdülő "B" fiú Országos Bajnokság
  • Helyszín: Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Eger, Stadion út 8.
  • Időpont: 2022-10-16
  • Korosztály: Serdülő B
  • Típus: Országos Bajnokság
Serdülő B férfi -33 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. CSÍK Attila András
    Tori JC
  4. 4. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
  5. 5. FEHÉR Balázs
    Domaszék
Serdülő B férfi -36 kg
  1. 1. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  2. 2. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  3. 3. KIRÁLY Ákos Levente
    Szegedi Judo Iskola SE
  4. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  5. 5. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  6. 5. APOSTOL Csongor
    Diósd
  7. 7. SZABÓ Szabolcs
    Solti AC SE
  8. 7. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
Serdülő B férfi -40 kg
  1. 1. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  2. 2. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  3. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 3. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. DAMM Olivér
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
  8. 7. PETRÁK Norbert
    Kőrös Judo SE
Serdülő B férfi -45 kg
  1. 1. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  3. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. KIS Botond Győző
    Ledényi JI
  5. 5. KAPPÉTER Márton Ábel
    Óbudai JC
  6. 7. HERNÁDI Bálint
    Atomerőmű SE
  7. 7. GÁL Márk
    Nagykanizsai TE 1866
Serdülő B férfi -50 kg
  1. 1. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  2. 2. NAGY Áron
    Cegléd
  3. 3. CSÁK Zsolt Zétény
    Diósd
  4. 3. FALLER Botond
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KASZA Péter
    MTK Budapest
  6. 5. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  7. 7. ÉGER Péter
    MVSC
  8. 7. KOVÁCS Ágoston Antal
    Atomerőmű SE
Serdülő B férfi -55 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. DOMJÁN Péter Boldizsár
    PVSK
  3. 3. NEDELKOVICS Dávid
    Kecskeméti JC
  4. 3. SZŐKE Bence Detre
    MVSC
  5. 5. SZEGEDI Bence
    Cegléd
  6. 5. JÓNÁS Zalán
    Bushido Judo SE
  7. 7. SZTANKAY Zsombor
    MTK Budapest
  8. 7. ZALÁNKI Sebestyén
    Egri VSI
Serdülő B férfi -60 kg
  1. 1. TULIK Olivér
    Cegléd
  2. 2. NAGY Nándor
    Nagyatád
  3. 3. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  4. 3. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  5. 5. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  6. 5. RAFFAY András
    PVSK
  7. 7. KOSZTOPULOSZ Alex
    MVSC
  8. 7. JUHÁSZ Sándor Máté
    MVSC
Serdülő B férfi -66 kg
  1. 1. TERJÉK Tomaj
    DVTK SE
  2. 2. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
  3. 3. KALMÁR Miklós
    Velence Térségi SE
  4. 3. MOLNÁR Gábor
    MTK Budapest
  5. 5. VASKÓ Kende
    Tori JC
  6. 5. ZOBOKI Szabolcs
    Kőrös Judo SE
  7. 7. PALICZ Timó
    Rákosmenti SE
  8. 7. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
Serdülő B férfi -73 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond György
    UTE
  2. 2. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  3. 3. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  4. 3. LAKATOS Béla Máriusz
    Miskolc-Avas JSE
  5. 5. ISTVÁN János
    PVSK
  6. 5. HÁHN Adrián
    PVSK
  7. 7. MÓROCZ Nándor
    BM Kano Judo SE
  8. 7. GÖDÉR Bence
    Samurai JC
Serdülő B férfi +73 kg
  1. 1. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. GYÓNI András
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 3. CSIKÓS László Imre
    BM Kano Judo SE
  4. 3. FALUSI Zsolt Pál
    Solti AC SE
  5. 5. SEREGI Balázs
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. SZABÓ Levente
    Samurai JC
  7. 7. ERDÉLYI Gergő
    Kör SE

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.