Adatlap: Diák A, B Országos Bajnokság

Diák A, B Országos Bajnokság
  • Helyszín: ASE Sportcsarnok, Paks, Gesztenyés u. 2.
  • Időpont: 2022-10-01
  • Korosztály: Diák A, Diák B
  • Típus: Országos Bajnokság
Diák A női -32 kg
  1. 1. RADICS Maja
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. HEIM Fanni
    Vincze JC
Diák A férfi -32 kg
  1. 1. MÁTÉ Márton
    Kaposvári USE
  2. 2. CSÍK Attila András
    Tori JC
  3. 3. NAGY Levente
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. PELTZER Áron
    Kaposvári USE
  5. 5. ZSILKA Atilla István
    Cegléd
  6. 5. KEREKES Jonatán
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. SZENTES Benedek
    Vitál JK
  8. 7. GRANCSA Attila
    MTK Budapest
Diák A női -35 kg
  1. 1. DUDÁS Regina
    Diósd
  2. 2. PALÁNKI Sára
    Dombóvár
  3. 3. BERECZ Abigél Róza
    TFSE
Diák A férfi -35 kg
  1. 1. CSATÓ József
    Szegedi Judo SE
  2. 2. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  3. 3. NAGY Benjámin
    Benta Judo
  4. 3. TÜCSÖK Gergő
    Sopron
  5. 5. SZABÓ Szabolcs
    Solti AC SE
  6. 5. BORSOS Péter
    Kaposvári USE
Diák A férfi -38 kg
  1. 1. BEKE Csongor
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. BINDICS Noel Dominik
    Delta SE
  3. 3. APOSTOL Csongor
    Diósd
  4. 3. GYÖKERES Bertalan
    Zalaegerszeg
  5. 5. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  6. 5. NOVÁK Bence
    Nagykanizsai JK
  7. 7. PAÁR Csongor
    Óbudai JC
  8. 7. BOB György
    Óbudai JC
Diák A női -38 kg
  1. 1. SCHRŐDL Emma Klára
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
  3. 3. JANDL Nikoletta
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 4. MIHÁLY Petra
    Diósd
  5. 5. MOLNÁR Boglárka
    Somogyszob
Diák A női -41 kg
  1. 1. SZABÓ Emília
    Dombóvár
Diák A férfi -41 kg
  1. 1. FÜLÖP György
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. BUZA Péter
    Bushido Judo SE
  4. 3. GÁLDI Benjámin
    MTK Budapest
  5. 5. FEDORA Sándor
    Debrecen SC
  6. 5. NAGY József
    Delta SE
  7. 7. HERNÁDI Bence
    Atomerőmű SE
  8. 7. IZSÁK Simon
    Atomerőmű SE
Diák A férfi -45 kg
  1. 1. KIS Botond Győző
    Ledényi JI
  2. 2. MILDNER Nimród
    Ledényi JI
  3. 3. PÁNCZÉL Csanád
    MTK Budapest
  4. 3. TÓTH Zakariás
    Vasas Judo Kft.
  5. 5. TŐZSÉR Hunor
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. SZLAFKAI Márk
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. JUHÁSZ Zalán
    Egri VSI
  8. 7. JUHÁSZ Balázs Sándor
    Ászok JC
Diák A női -45 kg
  1. 1. PAJERICH Anna Róza
    Ledényi JI
  2. 2. ORBÁN Noémi
    Nagykanizsai TE 1866
  3. 3. VARGA Regina
    Oroszlány
  4. 3. CSERPÁK Fruzsina
    DVTK SE
  5. 5. FANCSALI Szófia
    Debrecen SC
  6. 5. SZŰCS Petra
    Miskolci JC
  7. 7. BLÁZSOVICS Kinga
    Benta Judo
  8. 7. VASZARI Kinga
    Gemenc Judo Klub
Diák A férfi -49 kg
  1. 1. KORONCZAY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. BÁNYAI Barnabás
    UTE
  3. 3. RÓZSAVÖLGYI Bence
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. FÉLIX Patrik
    Gyomaendrődi Judo Klub
  5. 5. GÁL Albert Antal
    Ippon Judo
  6. 5. TÓTH Maxim
    Vitál JK
  7. 7. BAKATOR Csanád
    Debrecen SC
  8. 7. BERDÓ Erik Alexander
    Nippon Sport JC
Diák A női -50 kg
  1. 1. KARDOS Kata
    Domaszék
  2. 2. SCHATZL Hanna
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. CZIKORA Márta
    Görbeország DSE
  4. 3. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
  5. 5. HARMAN Szonja
    Debrecen SC
  6. 5. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  7. 7. TOLDI Izabella Virág
    Nagyatád
  8. 7. VARGA Kinga
    Somogyszob
Diák A férfi -54 kg
  1. 1. SIMON Máté
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. KUNSZABO Matei Anton
    Domaszék
  3. 3. DOMJÁN Péter Boldizsár
    PVSK
  4. 3. NÉMETH Kristóf
    Vitál JK
  5. 5. GAJDÁCS Ábel
    BM Kano Judo SE
  6. 5. SÁRAI Bendegúz
    Hód Judo
  7. 7. BOGDÁN Márk Imre
    Kőrös Judo SE
  8. 7. BODOR Szilamér
    Diósd
Diák A női -56 kg
  1. 1. DÉNES Emese
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  2. 2. DANKÓ Regina Róza
    Mórahalom
  3. 3. FEHÉRVÁRI Abigél
    Gemenc Judo Klub
  4. 4. BAUMHAUER Aida Marietta
    MTK Budapest
Diák A női +56 kg
  1. 1. NÉMETH Gréta
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
  3. 3. VÉKONY Vivien Virág
    Ászok JC
  4. 3. WÉBER Leila Réka
    Herman DSE
  5. 5. SZALÓKI Amira
    Somogyszob
  6. 5. MAÁSZ Hajnal
    Gödöllői JK
  7. 7. SZANYI Jázmin
    Pápai Judo Akadémia
  8. 7. SZABÓ Lilien Zoé
    Bushido JC
Diák A férfi -60 kg
  1. 1. LANTOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. KREKA Gergely
    Kaposvári USE
  3. 3. IVACS Máté
    Gödöllői JK
  4. 3. PALENCSÁR Péter
    Atomerőmű SE
  5. 5. HELFRICH Márton András
    Diósd
  6. 5. DEÁK András István
    Debrecen SC
  7. 7. KRAUSZ Bernát
    Benta Judo
  8. 7. FAZEKAS Bence
    Szolnoki SPC-Sportiskola
Diák A férfi -66 kg
  1. 1. HORVÁTH Botond György
    UTE
  2. 2. BÁLIZS Balázs
    Nagyatád
  3. 3. SCHATZ Balázs
    Herman DSE
  4. 3. VASKÓ Kende
    Tori JC
  5. 5. BÍRÓ Botond
    Velence Térségi SE
  6. 5. POSZTÓS Gergő
    Hód Judo
  7. 7. FRIESZ Boldizsár
    Vitál JK
  8. 7. KAPITÁNY Soma
    Görbeország DSE
Diák A férfi +66 kg
  1. 1. CSIKÓS László Imre
    BM Kano Judo SE
  2. 2. LAKATOS Béla Máriusz
    Miskolc-Avas JSE
  3. 3. NÉMETH Levente
    Judo Klub Lábod
  4. 3. MUSZIK Zalán Zsolt
    Delta SE
  5. 5. GÖDÉR Bence
    Samurai JC
  6. 5. GÖTZ Bence
    Ippon Judo
  7. 7. RATIU Eduard David
    Mistral SK
Diák B férfi -26 kg
  1. 1. DÉNES Viktor
    Ippon Judo
Diák B női -27 kg
  1. 1. HALÁSZ Dóra
    Harsányi Utánpótlás SE
  2. 2. HALÁSZ Petra
    Harsányi Utánpótlás SE
  3. 3. TÓTH Stella
    Mátészalkai MTK
Diák B férfi -29 kg
  1. 1. NAGY Noel
    Nagykanizsai JK
  2. 2. CSÁBI András
    Szegedi Judo Iskola SE
  3. 3. KERESZTES Vajk
    Rákosmenti SE
  4. 3. SZÉPVÖLGYI Líviusz
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. SZABÓ Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 7. TÓTH Ádám Mór
    DVTK SE
Diák B női -30 kg
  1. 1. RÓMER Janka Vénusz
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. SÁRIK Sára
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. SZALAI Nóra
    Nagykanizsai JK
  4. 3. BESENYEI Zsófia Luca
    DVTK SE
  5. 5. ZÖMBIK Léna
    Vadhajtás JSE
  6. 5. WUNDERLING Tímea Mária
    Kecskeméti JC
  7. 7. BUBORI Sára
    Kaposvári USE
Diák B férfi -32 kg
  1. 1. NAGY Agmánd Kristóf
    MTK Budapest
  2. 2. JANKÓ-BOLDIZSÁR Marcell
    Egri VSI
  3. 3. MIHÁLOVICS János
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. ULBERT Boldizsár István
    MTK Budapest
  5. 5. KEREKES Áron
    Egri VSI
  6. 5. SZENDI Martin
    Kőrös Judo SE
  7. 7. KLENK Attila
    Cegléd
  8. 7. LUKÁCS Noel
    Miskolc Városi Sportisk.
Diák B női -33 kg
  1. 1. KORONIKA Flóra
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. FÜLÖP-SÜLE Borbála
    Vadhajtás JSE
Diák B női -36 kg
  1. 1. KALTENECKER Laura Emma
    Delta SE
  2. 2. BÖRCSÖK Annabella
    Dombóvár
  3. 3. KONKOLY-KISS Panna
    Borsodi JUDO SE
  4. 4. OBERMAYER Hanna
    Vadhajtás JSE
  5. 5. BUDAI Csenge
    Mórahalom
Diák B férfi -35 kg
  1. 1. SZILÁGYI Patrik Félix
    MTK Budapest
  2. 2. FANCSALI László Márk
    Debrecen SC
  3. 3. SZABÓ László
    Borsodi JUDO SE
  4. 3. MÁTÉ-MÁRTON Mirkó
    Kaposvári USE
  5. 5. PAPP Szabolcs
    Óbudai JC
  6. 5. WUNDERLI Martin
    NICSI JC
  7. 7. DEÁK Ferenc
    KSI SE
  8. 7. NAGY Ádám András
    Benta Judo
Diák B férfi -38 kg
  1. 1. KISS Csongor
    Egri VSI
  2. 2. BÁLINT Márton
    UTE
  3. 3. SÁFÁR Maximilián
    Kőrös Judo SE
  4. 3. MOLNÁR Ádám
    Atomerőmű SE
  5. 5. BISZTRICZKY Gergő
    Ippon Judo
  6. 5. PENDLI Olivér
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. BÁNKI Donát
    Miskolc Városi Sportisk.
  8. 7. DOBROVOLNI Lóránt
    Gemenc Judo Klub
Diák B női -40 kg
  1. 1. HORVÁTH Luca
    Ippon Judo
  2. 2. MOLNÁR Adél
    Zalaegerszeg
  3. 3. KISS Dalma Klára
    Atomerőmű SE
  4. 3. LENGYEL Kinga
    Ledényi JI
  5. 5. SÁRDINECZ Boglárka
    Judo Klub Lábod
  6. 5. SZAVICSKÓ Dorka
    UTE
  7. 7. SZENTPÉTERI Flóra
    PVSK
Diák B férfi -41 kg
  1. 1. NAGY Csongor
    Szatymaz
  2. 2. LESTÁNSZKI Kristóf
    Cegléd
  3. 3. HERNÁDI Gergely
    Atomerőmű SE
  4. 3. BERÉNYI Csanád
    Cegléd
  5. 5. LENGYEL Zalán
    Ledényi JI
  6. 5. SZERDAHELYI Kolos
    VSD
  7. 7. BARKUTI Levente
    Mogyi Bajai JC
  8. 7. GROSAN Eric
    Atomerőmű SE
Diák B női -44 kg
  1. 1. RAFFAY Zsófia
    Ledényi JI
  2. 2. SALAMON Lea
    Debrecen SC
  3. 3. CSETE Ella
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. BOGÁR Lola
    Ippon Judo
  5. 5. JÁSZBERÉNYI Luca
    Judo Klub Lábod
  6. 5. SŐTÉR Jázmin Sára
    Zalaegerszeg
  7. 7. CZEGLÉDI Tímea
    Somogyszob
Diák B férfi -45 kg
  1. 1. TÖRÖK Zoltán
    Hód Judo
  2. 2. FLAMICH Barnabás
    VSD
  3. 3. PONGRÁTZ Krisztián
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. SÁRA András Hunor
    VSD
  5. 5. FLAMICH Ferdinánd
    VSD
  6. 5. SÍK Leó Brúnó
    Főnix Judo Club
  7. 7. ENYEDI Levente
    Velence Térségi SE
  8. 7. SZABÓ Marcell
    Samurai JC
Diák B női -49 kg
  1. 1. ÉBERLING Nóra
    Solti AC SE
  2. 2. CSIZMADIA Flóra
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. BACHESZ Rita
    Mohács
  4. 3. FARKAS Mila
    Tori JC
  5. 5. FEKETE Anna
    DVTK SE
  6. 5. CZIBULA Nádja Zsuzsanna
    Atomerőmű SE
  7. 7. RÉKASI Vivien
    Orosházi JSE
  8. 7. BÁNOS Lili
    Zalaegerszeg
Diák B női +49 kg
  1. 1. HANGYÁSI Zengő Eszter
    Hód Judo
  2. 2. GELLÉRFI Julianna
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. TAMÁS Norina
    Nagykanizsai JK
  4. 3. ÚJVÁRI Emma
    Borsodi JUDO SE
  5. 5. PAPP Anna
    KSI SE
  6. 5. PAP Linh Luca
    Szolnoki Honvéd
  7. 7. NAGY Ágota Bettina
    Ippon Judo
  8. 7. BÁRÁNY Bianka
    DVTK SE
Diák B férfi -50 kg
  1. 1. VAJNA Csongor
    Atomerőmű SE
  2. 2. SZABÓ Balázs József
    DVTK SE
  3. 3. SZAKÁL Levente
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. JÓKAI Simon
    UTE
  5. 5. BÖRÖCZ Barnabás
    Domaszék
  6. 5. KARDOS Domokos
    Kaposvári USE
  7. 7. DEMETER Zente
    Benta Judo
  8. 7. KISS Tamás Attila
    Ippon Judo
Diák B férfi -55 kg
  1. 1. MARCZALI Vilmos
    Vitál JK
  2. 2. RÁCZ Tamás Richárd
    Tószegi Judo Klub
  3. 3. ABDUL RAUF Máté
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 3. KACZUR Botond
    Borsodi JUDO SE
  5. 5. SZABÓ András
    Pestszentlőrinc-Kassa SE
  6. 5. NAGY Timót Ferenc
    Nagyatád
  7. 7. DZSUDZSÁK Tamás
    Főnix Judo Club
Diák B férfi -60 kg
  1. 1. VEREBI Ádám
    Zalaegerszeg
  2. 2. KOVÁCS Éliás
    KSI SE
  3. 3. HORVÁTH Márk
    Zalaegerszeg
  4. 4. TÖREKI Koppány
    Pápai Judo Akadémia
Diák B férfi +60 kg
  1. 1. NOVÁK Norbert
    NICSI JC
  2. 2. CSERHÁTI Bálint
    Görbeország DSE
  3. 3. SZENTGYÖRGYVÁRY Tamás
    PVSK
  4. 3. BÁTAI Zalán
    VSD
  5. 5. TATÁR Levente
    Görbeország DSE
  6. 5. BAKÓ György
    Kőrös Judo SE
  7. 7. LUDMANN Alexander
    PVSK
  8. 7. KÉZI Zsombor
    Benta Judo

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.