Adatlap: Diák C Magyar Kupa

Diák C Magyar Kupa
  • Helyszín: ASE Sportcsarnok, Paks, Gesztenyés u. 2.
  • Időpont: 2022-10-01
  • Korosztály: Diák C
  • Típus: Magyar Kupa
Diák C női -24 kg
  1. 1. TÓTH Emma
    Petőfi DSE
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
Diák C női -27 kg
  1. 1. PAPP Jázmin
    RHDSE
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  2. 2. JUHÁSZ Nándor
    Ászok JC
  3. 3. PITTENAUER Alex
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. CSER Attila
    Delta SE
  5. 5. BALOGH Marcell
    Kodomo
  6. 5. GRUBER Péter
    PVSK
  7. 7. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. LÉDERER Soma
    VSD
Diák C női -30 kg
  1. 1. SZABÓ Villő
    Nagykanizsai JK
  2. 2. ASBÓTH Lilla Ágnes
    Domaszék
  3. 3. PINKE Dorina Lilla
    UTE
  4. 3. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. KELEMEN Antónia
    PVSK
  6. 5. VÉKONY Vanda Via
    Ászok JC
  7. 7. FEJES Villő Zsófia
    Benta Judo
  8. 7. CSORBA Detti
    Harsányi Utánpótlás SE
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. OLASZ Atilla
    Domaszék
  2. 2. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  3. 3. MERÉSZ Ádám
    MTK Budapest
  4. 3. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
  5. 5. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
  6. 5. BAKACSI László
    Hód Judo
  7. 7. HARMAN Antal
    Debrecen SC
  8. 7. BENE Csaba
    Velence Térségi SE
Diák C női -33 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  3. 3. GUBEK Eszter
    Judo SZK
  4. 4. MÁTÉ Viola
    Kaposvári USE
  5. 5. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
Diák C női -36 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZEKSZÁRDI Nóra
    Nagykanizsai JK
  3. 3. PÁSZTOR Veronika
    Vadhajtás JSE
  4. 3. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  5. 5. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
  6. 5. HALÁSZ Dóra Laura
    Benta Judo
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  2. 2. TÓTH Ábel
    Debrecen SC
  3. 3. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  4. 3. KOVÁCS Ákos
    Kőrös Judo SE
  5. 5. KIRÁLY Levente
    Tószegi Judo Klub
  6. 5. BAZSÓ Ábel
    Tatabányai SC
  7. 7. GARAI VAJK Vajk
    Nagykanizsai JK
  8. 7. SZARKA Péter
    Gyomaendrődi Judo Klub
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  2. 2. KELEMEN István Bendegúz
    Cegléd
  3. 3. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  4. 3. TÖTÖS István Máté
    Budaörsi SC
  5. 5. VULCZ Mátyás
    SZESE
  6. 5. FÉLIX Noel
    Gyomaendrődi Judo Klub
  7. 7. KISS-SZIRÁK Gergely
    Főnix Judo Club
  8. 7. ORBÁN Zalán Pál
    Zalaegerszeg
Diák C női -40 kg
  1. 1. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  2. 2. SCHATZ Léna Amira
    Herman DSE
  3. 3. KABÁLYI Luca
    MTK Budapest
  4. 4. KABÁLYI Zsófia
    MTK Budapest
  5. 5. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. BONA Zétény
    Dunaharaszti
  2. 2. TÓTH Sándor István
    Orosházi JSE
  3. 3. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. CSILLAG Roland
    Budafoki KSE
  5. 5. KAS Vince
    UTE
  6. 5. LÉVAI Gergő
    Egri VSI
  7. 7. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  8. 7. SÁRAI Krisztián
    Tatai AC
Diák C női -45 kg
  1. 1. SÁROSI Petra Réka
    DVTK SE
  2. 2. HAVASI Emma
    Havasi JC
  3. 3. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  4. 3. VARGA Borbála
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. HODORICS Léna
    Somogyszob
  6. 5. VARGA Zsófia
    Cegléd
Diák C női +45 kg
  1. 1. PÁNOVICS Emese Leila
    RHDSE
  2. 2. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  3. 3. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  4. 3. LAKATOS Emma
    Cegléd
  5. 5. SZÉCSI Maja
    Miskolc Városi Sportisk.
  6. 5. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  7. 7. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
  8. 7. HUSZÁR Gréta
    Orosházi JSE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  2. 2. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  3. 3. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  4. 5. DURÁNYIK Gergő
    Budafoki KSE
  5. 5. PAPP Konstantin Krisztián
    Mogyi Bajai JC
  6. 7. MISKOLCZI Dominik
    Kőrös Judo SE
  7. 7. CSIZIK Krisztián
    SZESE
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. PETRÓCZY Botond Hunor
    Görbeország DSE
  3. 3. UJHELYI Barna
    MTK Budapest
  4. 3. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  5. 5. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
  6. 5. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  7. 7. ÓDOR Rajmond
    NICSI JC
  8. 7. NEPP Gergő Mihály
    Gemenc Judo Klub
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. KURILLA Benedek
    NICSI JC
  2. 2. LOVÁSZI Kornél
    Atomerőmű SE
  3. 3. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
  4. 3. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  5. 5. GÖDÉR Ádám
    Samurai JC
  6. 5. HALÁSZ Péter
    Kőrös Judo SE
  7. 7. LAPIS Márk József
    Harsányi Utánpótlás SE
  8. 7. TÓTH Benedek
    Harsányi Utánpótlás SE
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Delta SE
  2. 2. ALEXA Bence
    Delta SE
  3. 3. BORCSIK Bálint
    Miskolc Városi Sportisk.
  4. 4. MÁRTA Marcell
    Szatymaz

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.