Adatlap: Serdülő és Ifjúsági Atom Kupa

Serdülő és Ifjúsági Atom Kupa
  • Helyszín: ASE Sportcsarnok, Paks, Gesztenyés u. 2.
  • Időpont: 2022-10-02
  • Korosztály: Ifjúsági, Serdülő P
  • Típus: Országos rangsor verseny
Ifjúsági női -40 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
Ifjúsági férfi -46 kg
  1. 1. RADOVICS Mihály
    Tatabányai SC
  2. 2. SÁROSSY Bence
    Vadhajtás JSE
Ifjúsági női -44 kg
  1. 1. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  3. 3. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
Ifjúsági férfi -50 kg
  1. 1. KUNYIK Botond
    Tatabányai SC
  2. 2. STEFANEK Hunor
    UTE
  3. 3. CSAPÓ-JAKABOS Keve
    PVSK
  4. 3. ÓDOR Noel
    Zalaegerszeg
  5. 7. GOLENYÁK Balázs
    Honvéd Szondi Judo
  6. 7. ZSARNAI Zsolt
    Kőrös Judo SE
Ifjúsági férfi -55 kg
  1. 1. KLIMENT Zalán Hunor
    Kaposvári USE
  2. 3. MOLNÁR Zétény
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. MAKÁNY Ádám
    Kecskeméti JC
  4. 5. PERGEL Tamás
    PVSK
  5. 7. NEVODENSZKI Máté
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági női -48 kg
  1. 1. VAS Mira
    UTE
  2. 2. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  3. 3. MÁJ Veronika
    PVSK
  4. 5. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  5. 7. SIMON Janka
    Bushido JC
  6. 7. KIRÁLY Dóra Anna
    Szegedi Judo Iskola SE
Ifjúsági női -52 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 3. GIRÁSZI Petra
    Budapesti Honvéd SE
  3. 5. TÖLGYESI Réka
    Tatai AC
  4. 5. TAMTAM Gréta
    Tatai AC
  5. 7. ÁNCSÁK Kitti Bettina
    Oroszlány
  6. 7. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
Ifjúsági férfi -60 kg
  1. 2. KIS Levente Bátor
    Ledényi JI
  2. 3. TÓTH Ármin
    KSI SE
  3. 5. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  4. 7. WALTER Márk
    Ledényi JI
Ifjúsági női -57 kg
  1. 1. SZABÓ Cseperke
    Kaposvári USE
  2. 2. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  3. 3. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  4. 3. JANKÓ Zsófi
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  6. 5. TAKÁCS Sára
    PVSK
  7. 7. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  8. 7. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
Ifjúsági férfi -66 kg
  1. 1. HAGER Samuel
    Pezinok (SVK)
  2. 5. POKK Patrik
    Tatabányai SC
  3. 7. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  4. 7. VLASITS Ákos
    Mórahalom
Ifjúsági női -63 kg
  1. 1. BALOGH Hanna
    Kézdivásárhely (ROU)
  2. 2. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  4. 3. TÓTH Emma
    RHDSE
  5. 7. BAKÓ Bettina
    Cegléd
Ifjúsági férfi -73 kg
  1. 1. MÁTÉFFY Gábor
    Zalaegerszeg
  2. 3. CSÁNYI Tamás
    Szegedi Judo SE
  3. 3. SELYBEN Zsigmond
    Szegedi Judo SE
  4. 5. VASKA Botond
    Nagykanizsai JK
  5. 5. MAJOR Levente
    Mogyi Bajai JC
  6. 7. HUFNÁGEL Balázs
    Tatai AC
  7. 7. KRAKÓCZKI Máté
    Gödöllői JK
Ifjúsági női -70 kg
  1. 1. VÉN Panna
    Dunaharaszti
  2. 2. GARAI Emese Zille
    Nagykanizsai JK
  3. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  4. 4. DOMONKOS Zsófia
    Dombóvár
Ifjúsági férfi -81 kg
  1. 1. OCSÁK Nimród
    Hód Judo
  2. 2. ANDORKA Kende
    Atomerőmű SE
  3. 3. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
  4. 5. ALMÁSI Bendegúz
    Budaörsi SC
  5. 7. KOVÁCS Donát
    Kecskeméti JC
  6. 7. BORSOS Bence
    Benta Judo
Ifjúsági férfi -90 kg
  1. 1. KENDERESI Péter
    PVSK
  2. 3. HORVÁTH Ákos
    Kaposvári USE
  3. 3. HOFFER Norbert
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 5. GARAI Nimród László
    Nagykanizsai JK
  5. 5. TOLDI Balázs
    Nagyatád
Ifjúsági női +70 kg
  1. 1. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  2. 2. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  3. 3. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  4. 5. BÜTE Lili
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági férfi +90 kg
  1. 1. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  2. 2. HILBERT József
    Gemenc Judo Klub
  3. 3. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  4. 4. TEREI Dániel
    Vitál JK
  5. 5. NAGY Adrián Vajk
    Nagykanizsai TE 1866
Serdülő P férfi -36 kg
  1. 1. FEDOR Bence
    Borsodi JUDO SE
  2. 2. SZVITÁN Botond
    Kaposvári USE
  3. 3. KIRÁLY Ákos Levente
    Szegedi Judo Iskola SE
  4. 3. NAGY Nimród
    Kecskeméti JC
  5. 5. HEGEDŰS Csaba
    Cegléd
  6. 5. MOLNÁR Ákos
    Atomerőmű SE
Serdülő P női -33 kg
  1. 1. PETŐ Léna
    Gemenc Judo Klub
  2. 2. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
Serdülő P női -36 kg
  1. 1. SÁROSSY Boróka
    Vadhajtás JSE
Serdülő P férfi -40 kg
  1. 5. CZINEGE Dávid
    Egri VSI
  2. 7. TAKÁCS Csongor Olivér
    Koroncói Tutti JK
  3. 7. BODOR Mátyás
    Diósd
Serdülő P női -40 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
  3. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  4. 4. VOLNER Panna
    Zalaegerszeg
Serdülő P férfi -45 kg
  1. 3. KÁLMÁN Hunor
    Tószegi Judo Klub
  2. 5. CSEKE Nándor
    Tatabányai SC
  3. 7. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
Serdülő P férfi -50 kg
  1. 1. NAGY Áron
    Cegléd
  2. 2. CSÁK Zsolt Zétény
    Diósd
  3. 3. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  4. 5. CS. NÉMETH Mihály
    Egri VSI
  5. 5. SCHRŐDL Kornél Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  6. 7. SÁROSSY Barnabás
    Vadhajtás JSE
  7. 7. SZEPESI Botond
    Gemenc Judo Klub
Serdülő P női -44 kg
  1. 1. PRÁTH Írisz Judit
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
  4. 3. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  5. 5. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  6. 7. SÜMEGI Lea
    Ippon Judo
Serdülő P női -48 kg
  1. 1. VAS Mira
    UTE
  2. 2. MÁJ Veronika
    PVSK
  3. 3. KOVÁCS Réka
    Borsodi JUDO SE
  4. 3. PALLAI Dóra
    Hód Judo
  5. 5. NAGY Gréta
    Koroncói Tutti JK
  6. 5. SIMON Janka
    Bushido JC
  7. 7. KOVÁCS Réka
    Diósd
  8. 7. SÜMEGI Dina
    Ippon Judo
Serdülő P férfi -55 kg
  1. 1. HERNÁDI Csanád
    Ledényi JI
  2. 2. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
  3. 3. PATYI Csanád
    Cegléd
  4. 5. JEROMOS Álmos
    Zajtai Vitézek SE
  5. 5. KANCSÁR Donát
    Mogyi Bajai JC
  6. 7. DÉGEN Botond Baltazár
    Tatai AC
  7. 7. HEIM Bálint
    Vincze JC
Serdülő P férfi -60 kg
  1. 1. MERCEA David Emanuel
    Zajtai Vitézek SE
  2. 2. MUSTÓ Gergő
    Cegléd
  3. 3. LAKOSI Olivér
    Kaposvári USE
  4. 3. BÉRDI Levente
    Kör SE
  5. 5. BAÁN Mátyás
    RHDSE
  6. 5. RAFFAY András
    PVSK
  7. 7. LÁZÁR Tibor
    Kőrös Judo SE
Serdülő P női -52 kg
  1. 1. TAMTAM Gréta
    Tatai AC
  2. 2. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. BOTYKAI Nikolett
    UTE
  4. 7. NAGY Rebeka
    Delta SE
  5. 7. ERCSÉNYI Hanna
    Mórahalom
Serdülő P férfi -66 kg
  1. 1. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. TULIK Olivér
    Cegléd
  3. 3. NAGY Botond
    Szegedi Judo Iskola SE
  4. 3. BALLANTYNE Patrik
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. LUKÁCS Botond Péter
    Egri VSI
  6. 5. SZENTGYÖRGYVÁRY Simon
    PVSK
  7. 7. PERGER Örs
    Erdőkertes JSE
  8. 7. ANDERKÓ Bence László
    Atomerőmű SE
Serdülő P női -57 kg
  1. 2. BOTOS Lújza
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 3. TÖRÖK Csenge
    Hód Judo
  3. 3. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  4. 5. BARTYIK Iza Szófia
    Vasas Judo Kft.
  5. 7. CSAPÓ-JAKABOS Minka
    PVSK
  6. 7. GOMBOR Alexandra
    Kaposvári USE
Serdülő P férfi -73 kg
  1. 1. TOLLAS Barnabás
    Budafoki KSE
  2. 2. BARAKA Hamza
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. PÁLFY Levente
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. PUSZTAI Maximilian Leon
    Kecskeméti JC
  5. 5. TAKÁCS Ábel
    PVSK
  6. 5. SZÜCS Mihály
    Kaposvári USE
  7. 7. CSÉCS Benedek
    UTE
Serdülő P női -63 kg
  1. 1. BAKÓ Bettina
    Cegléd
  2. 2. KOLOSSVÁRY Regina
    Vasas Judo Kft.
  3. 3. SÓS Anna
    MTK Budapest
  4. 3. TÓTH Emma
    RHDSE
  5. 5. KMETOVICS Eszter
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. MUCSI Zille
    Benta Judo
  7. 7. SZABÓ Lilien Zoé
    Bushido JC
  8. 7. FEHÉR Boglárka
    Cegléd
Serdülő P női +63 kg
  1. 1. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  2. 2. KIRÁLY Regina
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  4. 3. KÖVESKÁLI Zója
    Nagykanizsai JK
  5. 5. FEHÉR Maja
    Kecskeméti JC
  6. 5. BAKÓ Alexandra
    UTE
Serdülő P férfi -81 kg
  1. 2. HUDOBA Máté
    Mogyi Bajai JC
  2. 3. TORMA Zalán
    PVSK
  3. 3. TAMÁS Levente
    Nagykanizsai JK
  4. 5. ÁDÁM Zsombor
    Tószegi Judo Klub
  5. 5. GYÓNI András
    Nagykanizsai TE 1866
Serdülő P férfi +81 kg
  1. 2. FALUSI Zsolt Pál
    Solti AC SE
  2. 3. NÉMETH Dominik
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. TUBOLY Márton
    Zalaegerszeg
  4. 5. ERDÉLYI Gergő
    Kör SE
  5. 5. SEREGI Balázs
    Gemenc Judo Klub
  6. 7. SZÁVA Péter
    Samurai JC

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.