Adatlap: Ifjúsági "B" Országos Bajnokság

Ifjúsági "B" Országos Bajnokság
  • Helyszín: Szeged, Városi Sportcsarnok, 6726 Szeged Temesvári krt. 33.
  • Időpont: 2022-10-08
  • Korosztály: Ifjúsági B
  • Típus: Országos Bajnokság
Ifjúsági B férfi -42 kg
  1. 1. SZABÓ Milán
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. BANDZI Levente
    Budafoki KSE
  3. 3. PONEVÁCS Zoltán Dávid
    DVTK SE
  4. 3. URBÁNFY István
    Ledényi JI
  5. 5. PETŐ Levente
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. BODOR Mátyás
    Diósd
Ifjúsági B női -40 kg
  1. 1. PÁPAI Stella
    Tatai AC
  2. 2. SIRKÓ Dalma Judit
    Görbeország DSE
  3. 3. KERESZTES Jázmin
    Rákosmenti SE
  4. 4. TAKÁCS Nóra
    Zalaegerszeg
  5. 5. PIRBUS-GRÓF Nóra
    Nagykanizsai JK
Ifjúsági B női -44 kg
  1. 1. MAKKAI Szonja
    Kecskeméti JC
  2. 2. KERTAI Kíra
    FTDJC AJKA
  3. 3. FEDORA Emma
    Főnix Judo Club
  4. 3. KISS Viktória
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. BERLINGER Zsuzsa
    Gemenc Judo Klub
  6. 5. PRÁTH Írisz Judit
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. SZABÓ Vivien
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. KOVÁTS-SZŐCS Viola
    VSD
Ifjúsági B férfi -46 kg
  1. 1. RADOVICS Mihály
    Tatabányai SC
  2. 2. BÓNA Zalán
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. STEFANEK Hunor
    UTE
  4. 3. POCSÁRI Alex
    UTE
  5. 5. KARÁDI Richárd
    VSD
  6. 5. DOBOS Dominik
    Debrecen SC
Ifjúsági B férfi -50 kg
  1. 1. GALÓ Bence
    UTE
  2. 2. ÓDOR Noel
    Zalaegerszeg
  3. 3. FEKE Ádám
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. MOLNÁR Zsombor
    UTE
  5. 5. NAGY Áron
    Cegléd
  6. 5. GÁL Kristóf
    Ledényi JI
  7. 7. CZETI Benedek
    VSD
  8. 7. SZÉGNER Dániel Zoltán
    UTE
Ifjúsági B női -48 kg
  1. 1. JÜTTNER Janka
    Diósd
  2. 2. SZABÓ Réka
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. VAS Mira
    UTE
  4. 3. SÜVEGES Fanni Beatrix
    Debrecen SC
  5. 5. MOHAROS Zsófia
    Tatabányai SC
  6. 5. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  7. 7. MÁJ Veronika
    PVSK
  8. 7. SZÖLLŐSI Fanni
    Mogyi Bajai JC
Ifjúsági B férfi -55 kg
  1. 1. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  2. 2. GÖNDÖR Kristóf
    MVSC
  3. 3. ADORJÁNI András
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. RAFFAY Barnabás
    Ledényi JI
  5. 5. MAKÁNY Ádám
    Kecskeméti JC
  6. 5. SZABÓ Dominik
    Dunaharaszti MTK
  7. 7. BENE Dominik Dávid
    Budapesti Honvéd SE
  8. 7. SZÁNTÓ Bence
    DVTK SE
Ifjúsági B női -52 kg
  1. 1. VÉG Luca
    Cegléd
  2. 2. SZABÓ Karolina
    BM Kano Judo SE
  3. 3. BOZSÓ Zita
    Vasas Judo Kft.
  4. 3. ÁNCSÁK Kitti Bettina
    Oroszlány
  5. 5. TAMTAM Gréta
    Tatai AC
  6. 5. PÁNOVICS Vivien
    UTE
  7. 7. SCHNEIDER Sára
    Kaposvári USE
  8. 7. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
Ifjúsági B női -57 kg
  1. 1. DRABIK Zsófia
    MOHA SC
  2. 2. PINTÉR Júlia
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. VÁRADI Noémi
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. HOÓ Fédra
    DVTK SE
  5. 5. BAZSÁNYI Dorka
    DVTK SE
  6. 5. ZÁDORI Eszter Panna
    Szatymaz
  7. 7. MRÁZ Dóra
    Benta Judo
  8. 7. TAKÁCS Sára
    PVSK
Ifjúsági B férfi -60 kg
  1. 1. KOLLÁR Sebestyén István
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MARÓTI Patrik Olivér
    Ledényi JI
  3. 3. TÓTH Ármin
    KSI SE
  4. 3. LENGYEL Csanád
    Ledényi JI
  5. 5. FERENCZ Barnabás
    Nippon Sport JC
  6. 5. RAFFAY Levente
    Ledényi JI
  7. 7. MOGYORÓSI Máté
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. KIS Levente Bátor
    Ledényi JI
Ifjúsági B férfi -66 kg
  1. 1. KISS Szabolcs
    Vasas Judo Kft.
  2. 2. HORVÁTH Nándor
    Diósd
  3. 3. HAVASS Botond
    Szegedi Judo SE
  4. 3. TÖLGYESI Bende
    Nippon Sport JC
  5. 5. SZABÓ Csaba
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. NAGY Kornél
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. KERTAI Olivér
    FTDJC AJKA
  8. 7. FEKÉCS Gyula
    Gyomaendrődi Judo Klub
Ifjúsági B női -63 kg
  1. 1. KRÜPL Georgina
    Ippon Judo
  2. 2. BOTZHEIM Bodza
    Ledényi JI
  3. 3. BAKÓ Bettina
    Cegléd
  4. 3. SÁRKÖZI Zsuzsa
    MVSC
  5. 5. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  6. 5. KISFALUDI Eszter
    Diósd
  7. 7. MAKÁDI Liliána
    RHDSE
  8. 7. TÓTH Emma
    RHDSE
Ifjúsági B férfi -73 kg
  1. 1. SELYBEN Zsigmond
    Szegedi Judo SE
  2. 2. BERTALAN Balázs
    MTK Budapest
  3. 3. KRAKÓCZKI Máté
    Gödöllői JK
  4. 3. PINTÉR Bulcsú
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. PRIKKEL Zsombor
    Kecskeméti JC
  6. 5. PERECZ Márk
    Ledényi JI
  7. 7. VASKA Botond
    Nagykanizsai JK
  8. 7. KRIUCHKOV SZERHIJOVICS Valentin
    Debrecen SC
Ifjúsági B női -70 kg
  1. 1. GARAI Emese Zille
    Nagykanizsai JK
  2. 2. VÉN Panna
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. BAGÓ Boglárka
    Kecskeméti JC
  4. 3. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. HANGYÁSI Boróka Anna
    Hód Judo
  6. 5. NÁDOR Adél
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  7. 7. CSISZÁR Kincső
    Mórahalom
  8. 7. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
Ifjúsági B férfi -81 kg
  1. 1. NAGYVÁRI Zsolt
    MVSC
  2. 2. KOVÁCS Márk
    Nippon Sport JC
  3. 3. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. VADÓCZ Bence
    Ledényi JI
  5. 5. PETRÓCZKI Dávid
    Győri AC
  6. 5. OCSÁK Nimród
    Hód Judo
  7. 7. HORVÁTH Zsombor Marcell
    Havasi JC
  8. 7. LOVÁSZI Bendegúz
    Kecskeméti JC
Ifjúsági B női +70 kg
  1. 1. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  2. 2. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  3. 3. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 3. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
  5. 5. KERTÉSZ Lívia
    Bushido Judo SE
  6. 5. SZEDRES Eszter Janka
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. FRIEDRICH Nikolett
    Bushido JC
  8. 7. BODA Zita
    Szatymaz
Ifjúsági B férfi -90 kg
  1. 1. HOFFER Norbert
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  2. 2. VARJU Vilmos
    Nippon Sport JC
  3. 3. GARAI Nimród László
    Nagykanizsai JK
  4. 3. VARGA Zsadány
    Budafoki KSE
  5. 5. GÁSPÁR Dominik
    Ledényi JI
  6. 5. TOLDI Balázs
    Nagyatád
Ifjúsági B férfi +90 kg
  1. 1. TÓTH Máté Miron
    MVSC
  2. 2. BOZÓ Bence Ferenc
    Gyulai Judo SE
  3. 3. GŐDÉR Máté
    Samurai JC
  4. 3. SZEKERES Ábel
    Harsányi Utánpótlás SE
  5. 5. TÚRI Alex
    Szatymaz
  6. 5. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  7. 7. CSERMÁK Dániel
    DVTK SE
  8. 7. TEREI Dániel
    Vitál JK

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.