Adatlap: U23 Nyílt Országos Bajnokság

U23 Nyílt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Szeged Városi Sportcsarnok - 6726 Szeged, Temesvári krt. 33.
  • Időpont: 2022-10-08
  • Korosztály: U23
  • Típus: Országos Bajnokság
U23 férfi -60 kg
  1. 1. ANDRÁSI Márton
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. FECZKÓ Csanád
    RHDSE
  3. 3. FARKAS Bence
    MTK Budapest
  4. 3. ÜVEGES Attila
    MTK Budapest
  5. 5. VÉG Milán
    Cegléd
  6. 5. KÓNYA Ádám
    Szatymaz
  7. 7. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
U23 női -48 kg
  1. 1. KŐSZEGI Rebeka Rita
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. SZELECZKI Szabina
    Cegléd
  3. 3. HÁRSVÖLGYI Tamara
    Cegléd
  4. 3. JÜTTNER Janka
    Diósd
  5. 5. VASKA Fanni
    Tatabányai SC
  6. 5. ZSILKA Adrienn
    Cegléd
  7. 7. VASKA Lili
    Tatabányai SC
  8. 7. BOGÁR Kata
    Ippon Judo
U23 női -52 kg
  1. 1. VÉG Luca
    Cegléd
  2. 2. GIRÁSZI Petra
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. OLÁH Adrienn
    Tatai AC
  4. 3. SZABÓ Karolina
    BM Kano Judo SE
  5. 5. TÖLGYESI Réka
    Tatai AC
  6. 5. TSIKKOU Stella
    Budapesti Honvéd SE
  7. 7. DIÓS Lara
    Erdőkertes JSE
U23 férfi -66 kg
  1. 1. VIDA András
    Győri AC
  2. 2. KALÁSZ Ádám
    MTK Budapest
  3. 3. GÁBOR Áron
    MTK Budapest
  4. 3. GOMBÁS Bálint
    UTE
  5. 5. HEGEDŰS Levente
    Cegléd
  6. 5. DUDÁS Morgan
    Samurai JC
  7. 7. FARKAS Zsombor
    RHDSE
  8. 7. LAUTER Viktor Botond
    MTK Budapest
U23 férfi -73 kg
  1. 1. TÓTH Botond
    MTK Budapest
  2. 2. ADORJÁNI Gergely
    Budapesti Honvéd SE
  3. 3. POMÁZI Dominik
    Cegléd
  4. 3. SZABÓ Áron
    Ippon Judo
  5. 5. ŐZBAS Yasin
    BM Kano Judo SE
  6. 5. EICHMÜLLER Gergő
    Cegléd
  7. 7. POKK Armand
    Tatabányai SC
  8. 7. ZELCSÉNYI Miklós
    UTE
U23 női -57 kg
  1. 1. MAMIRA Luca
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. GYERTYÁS Róza
    Koroncói Tutti JK
  3. 3. BOGNÁR Inez
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. KOPASZ Fanni
    Szegedi Judo SE
  5. 5. BERLIK Dorottya
    KSI SE
  6. 5. PAÁR Viktória Margit
    Ledényi JI
  7. 7. DOMOSZLAI Zóra
    KSI SE
  8. 7. DARIDA Blanka
    Győri AC
U23 férfi -81 kg
  1. 1. SZTANKÓ Dániel
    UTE
  2. 2. DOMOSZLAI Zolta
    KSI SE
  3. 3. DEMETER Bendegúz
    MTK Budapest
  4. 3. ÓCSAI Sándor
    Cegléd
  5. 5. VÁGÓ Levente
    UTE
  6. 5. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  7. 7. DÉTÁRI Dániel
    Cegléd
  8. 7. KITTLER Rudolf Kevin
    MTK Budapest
U23 női -63 kg
  1. 1. VARGA Brigitta Tímea
    MTK Budapest
  2. 2. VIT Lili
    MTK Budapest
  3. 3. PÉTER Fruzsina Virág
    KSI SE
  4. 3. SZENTANDRÁSZKI Gréta
    BM Kano Judo SE
  5. 5. FERENCZ Virág
    Budaörsi SC
  6. 5. EICHMÜLLER Boglárka
    Cegléd
  7. 7. CSÖRGŐ Dorina
    Szolnoki SPC-Sportiskola
U23 férfi -90 kg
  1. 1. TÓTH Benedek
    MTK Budapest
  2. 2. MIHÁLYI Bálint
    Vincze JC
  3. 3. LAKOS Máté
    RHDSE
  4. 3. MIKLÓSVÖLGYI Dániel Ferenc
    Ippon Judo
  5. 5. FILÁKOVITY Martin
    RHDSE
  6. 7. HOFFER Norbert
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  7. 7. BUCZÓ Botond Zoltán
    DOZSO Sportegyesület Pécs
U23 női -70 kg
  1. 1. CZERLAU Jennifer Stephanie
    MVSC
  2. 2. SÓCZÓ Rebeka
    BM Kano Judo SE
  3. 3. SIPOS Dorina
    Szegedi Judo SE
  4. 3. MIZRAK Féza
    Budapesti Honvéd SE
  5. 5. KERTAI Réka
    FTDJC AJKA
  6. 5. VÉN Panna
    Dunaharaszti MTK
  7. 7. BOCZ Dorka
    Dombóvár
U23 női -78 kg
  1. 1. SÁGI Nikolett
    KSI SE
  2. 2. GERGÁCZ Enikő
    RHDSE
  3. 3. HUSZÁR Regina Terézia
    KSI SE
  4. 3. KŐHEGYI Fanni
    Szatymaz
  5. 5. CSONTOS Viktória
    Kőrös Judo SE
  6. 5. CSISZÁR Csenge
    Mórahalom
U23 férfi -100 kg
  1. 1. TÓTH Csaba
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. HAVASI Bálint
    Samurai JC
  3. 3. GRAFFY Milán Attila
    RHDSE
  4. 3. ALACSONY Bátor Levente
    MTK Budapest
  5. 5. SZÁVA Zoltán
    Samurai JC
  6. 5. BÍRÓ Botond
    Vasas Judo Kft.
  7. 7. TOMPA Péter Gergő
    Szatymaz
  8. 7. VARGHA Zsolt
    Diósd
U23 férfi +100 kg
  1. 1. DOBOS Levente
    Ledényi JI
  2. 2. KŐHALMI Zoltán
    SZESE
  3. 3. SCHÖNBERGER Máté
    Virradat SE
  4. 3. TOMPA Márton Bence
    Szatymaz
  5. 5. TÚRI Alex
    Szatymaz
  6. 5. KARA Bence
    BM Kano Judo SE
  7. 7. KIRÁLY Péter
    Vasas Judo Kft.
  8. 7. NAGY Pentele
    Miskolci JC
U23 női +78 kg
  1. 1. MÉNESI Beatrix
    Szatymaz
  2. 2. ÓDOR Veronika Szonja
    Budaörsi SC
  3. 3. MONDOK Viktória
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  4. 4. DANI Dorottya
    UTE
  5. 5. PERLAKI Hanna Mária
    Cegléd

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.