Adatlap: Diák "C" Országos Bajnokság

Diák "C" Országos Bajnokság
  • Helyszín: Móradombi Sportcsarnok - Mórahalom, Móradombi krt 16.
  • Időpont: 2022-12-03
  • Korosztály: Diák C
  • Típus: Országos Bajnokság
Diák C női -24 kg
  1. 1. TÓTH Emma
    Petőfi DSE
Diák C női -27 kg
  1. 1. PAPP Jázmin
    RHDSE
  2. 2. PIHOKKER Sára
    Mogyi Bajai JC
Diák C férfi -27 kg
  1. 1. BAKOS Barnabás
    Cegléd
  2. 2. HALMOS Mátyás
    Ledényi JI
  3. 3. VAS Ádám
    Judo Klub Lábod
  4. 3. TAKÁCS Szabolcs
    Oroszlány
  5. 5. METZ Soma
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  6. 5. PÁHI Csongor
    Budafoki KSE
Diák C férfi -30 kg
  1. 1. MÁTÉ Albert
    Kaposvári USE
  2. 2. GRUBER Péter
    PVSK
  3. 3. LÉDERER Soma
    VSD
  4. 3. SZEPESI Hunor
    Gemenc Judo Klub
  5. 5. PITTENAUER Alex
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. MAKULA Tibor
    Ledényi JI
  7. 7. TÖLLI Dénes
    Orosházi JSE
  8. 7. SZILÁGYI Dávid
    VSD
Diák C női -30 kg
  1. 1. VOGA Dorka Mária
    Tatai AC
  2. 2. SZABÓ Villő
    Nagykanizsai JK
  3. 3. VÉKONY Vanda Via
    Ászok JC
  4. 3. ZEQO Hanna
    Kaposvári USE
  5. 5. GELENCSÉR Babett
    Barcs
  6. 5. ASBÓTH Lilla Ágnes
    Domaszék
  7. 7. FEJES Villő Zsófia
    Benta Judo
  8. 7. KELEMEN Antónia
    PVSK
Diák C női -33 kg
  1. 1. GAÁL Blanka
    Gyomaendrődi Judo Klub
  2. 2. KERESZTES Szira
    Rákosmenti SE
  3. 3. GIRICZ Minna
    Budapesti Honvéd SE
  4. 3. SZÉNÁSI Lilla
    Tatai AC
  5. 5. PAP Ngoc Gyöngyi
    Szolnoki Honvéd
  6. 5. VIRGONCZ Dominika
    Mórahalom
Diák C férfi -33 kg
  1. 1. CSER Attila
    Delta SE
  2. 2. HOMOLA Mihály
    Kőrös Judo SE
  3. 3. BENE Csaba
    Velence Térségi SE
  4. 3. SZÉGNER Bertalan János
    UTE
  5. 5. PÁK Botond
    Budafoki KSE
  6. 5. LIPTAI Ákos
    Atomerőmű SE
  7. 7. KENÉZ Lajos Péter
    MTK Budapest
  8. 7. KEREKES János
    Mogyi Bajai JC
Diák C férfi -36 kg
  1. 1. OLASZ Atilla
    Domaszék
  2. 2. HANGÁCSI Hunor
    Egri VSI
  3. 3. KOVÁCS Ákos
    Kőrös Judo SE
  4. 3. KOVÁCS Dominik
    Kaposvári USE
  5. 5. NEU Gábor
    Budapesti Honvéd SE
  6. 5. GARAI VAJK Vajk
    Nagykanizsai JK
  7. 7. BONDÁR Ágoston
    Gödöllői JK
  8. 7. MARGITTAI Dávid
    Velence Térségi SE
Diák C női -36 kg
  1. 1. BARTA Jázmin
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. MAGYAR-JANKOVICS Rebeka
    Atomerőmű SE
  3. 3. BOROS Eszter
    Főnix Judo Club
  4. 3. PÁSZTOR Veronika
    Vadhajtás JSE
  5. 5. KERTÉSZ Veronika Mária
    Tordas SE
  6. 5. MOLNÁR Klaudia Emma
    Erdőkertes JSE
  7. 7. SZEKSZÁRDI Nóra
    Nagykanizsai JK
  8. 7. GÁL Viktória Flóra
    Ippon Judo
Diák C női -40 kg
  1. 1. DALLOS Petra
    Atomerőmű SE
  2. 2. KABÁLYI Zsófia
    MTK Budapest
  3. 3. KABÁLYI Luca
    MTK Budapest
  4. 3. SCHATZ Léna Amira
    Herman DSE
  5. 5. MONOKI Alexandra
    Mórahalom
  6. 5. SZEKERES Miléna Luca
    Ippon Judo
Diák C férfi -39 kg
  1. 1. KELEMEN István Bendegúz
    Cegléd
  2. 2. KALMÁR-APPELT Áron
    Atomerőmű SE
  3. 3. CSOPORT Csongor
    PVSK
  4. 3. KOVÁCS Bendegúz
    Koroncói Tutti JK
  5. 5. BALÁZS Benett
    Ászok JC
  6. 5. FÉLIX Noel
    Gyomaendrődi Judo Klub
  7. 7. GOMBOS Keve Gábor
    Benta Judo
  8. 7. KISS Botond
    Kaposvári USE
Diák C női -45 kg
  1. 1. SÁROSI Petra Réka
    DVTK SE
  2. 2. SZABÓ Luca
    Borsodi JUDO SE
  3. 3. VARGA Borbála
    Mogyi Bajai JC
  4. 3. HAVASI Emma
    Havasi JC
  5. 5. JÁNOSI Zsófia
    Görbeország DSE
  6. 5. NAGY-ILONCZAI Natália
    PVSK
  7. 7. VARGA Zsófia
    Cegléd
Diák C férfi -42 kg
  1. 1. BODA Szabolcs
    MTK Budapest
  2. 2. BONA Zétény
    Dunaharaszti MTK
  3. 3. SZÓRÁDI Olivér
    Pápai Judo Akadémia
  4. 3. PAPP Konstantin Krisztián
    Mogyi Bajai JC
  5. 5. GAZDAG Bálint
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. CSILLAG Roland
    Budafoki KSE
  7. 7. TRISCHLER Benett
    Gemenc Judo Klub
  8. 7. HINGL Márton
    Atomerőmű SE
Diák C női +45 kg
  1. 1. LAKATOS Emma
    Cegléd
  2. 2. KÁRPÁTI Boglárka
    Gödöllői JK
  3. 3. RADVÁNSZKY Júlia
    PVSK
  4. 3. PÁNOVICS Emese Leila
    RHDSE
  5. 5. TÓTH Réka
    DVTK SE
  6. 5. FÖLDES Lilien
    Oroszlány
  7. 7. PAPP Gréta Emese
    Szentesi Pollák DSE
  8. 7. CSIK Borbála
    Kaposvári USE
Diák C férfi -45 kg
  1. 1. UZLOV Igor
    Budapesti Honvéd SE
  2. 2. PRÁGAI Máté Bendegúz
    Szatymaz
  3. 3. HEVESI Csoma
    Gödöllői JK
  4. 3. CSIZIK Krisztián
    SZESE
  5. 5. TÓTH Sándor István
    Orosházi JSE
  6. 5. KOVÁCS Áron
    Mogyi Bajai JC
Diák C férfi -50 kg
  1. 1. PÁLFY Lénárd
    Mogyi Bajai JC
  2. 2. SZUCSÁK Ferenc
    Gödöllői JK
  3. 3. PETRÓCZY Botond Hunor
    Görbeország DSE
  4. 3. VÁRFALVI Máté
    Budafoki KSE
  5. 5. ÓDOR Rajmond
    NICSI JC
  6. 5. OROSZ Károly Zsolt
    Főnix Judo Club
  7. 7. LESKÓ Gábor
    Budaörsi SC
  8. 7. HORVÁTH Márkó
    Delta SE
Diák C férfi -55 kg
  1. 1. LOVÁSZI Kornél
    Atomerőmű SE
  2. 2. VADAI Arnold
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. GÖDÉR Ádám
    Samurai JC
  4. 3. KURILLA Benedek
    NICSI JC
  5. 5. HORVÁTH Levente
    Kaposvári USE
  6. 5. OLÁH Botond
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. KOBLÁSZ Péter
    Erdőkertes JSE
  8. 7. KOPASZ Mihály
    Szegedi Judo SE
Diák C férfi +55 kg
  1. 1. SIRIÁN Bence
    Szegedi Judo SE
  2. 2. MELKVI Gábor
    Kecskeméti JC
  3. 3. KRECH Levente
    Ászok JC
  4. 3. SZABÓ Milán
    Delta SE
  5. 5. ALEXA Bence
    Delta SE
  6. 5. BORCSIK Bálint
    Miskolc Városi Sportisk.
  7. 7. MÁRTA Marcell
    Szatymaz

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.