Adatlap: III. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság

III. osztályú Felnőtt Országos Bajnokság
  • Helyszín: Horváth István Judo Csarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 13.
  • Időpont: 2022-11-26
  • Korosztály: Felnőtt
  • Típus: Országos Bajnokság
Felnőtt női -48 kg
  1. 1. BOGÁR Kata
    Ippon Judo
Felnőtt férfi -60 kg
  1. 1. TÓTH Ármin
    KSI SE
  2. 2. RADICS Bendegúz
    Budafoki KSE
  3. 3. VARGA Dániel
    UTE
  4. 3. KRAUSZ Kornél
    Atomerőmű SE
  5. 5. LAJDI Csaba
    Mogyi Bajai JC
  6. 5. BINDICS Botond
    Kör SE
  7. 7. ÁRPÁSY Balázs
    Vincze JC
  8. 7. BARCSA Benedek
    VSD
Felnőtt női -52 kg
  1. 1. TAKÁCS Emese
    Vadhajtás JSE
  2. 2. ŐSZ Regina
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. FARKAS Luca
    Pápai Judo Akadémia
  4. 3. TAKÁCS Sára
    PVSK
  5. 5. SZEGEDI Evelin
    Hato Judo
  6. 5. FARKAS Janka
    Pápai Judo Akadémia
Felnőtt férfi -66 kg
  1. 1. GYÖRKI Dániel
    Hato Judo
  2. 2. CSAJBÓK Barnabás
    Szolnoki SPC-Sportiskola
  3. 3. STOPP Patrik
    Ippon Judo
  4. 3. METZGER Botond
    Atomerőmű SE
  5. 5. TAKÓ Valentin
    Kör SE
  6. 5. KALMÁR Etele
    PVSK
  7. 7. VELEBNY Zsolt
    Erdőkertes JSE
  8. 7. HERTLIK Máté
    Leányvár
Felnőtt férfi -73 kg
  1. 1. BÉRES Vince
    PVSK
  2. 2. CSILLAG István
    Kecskeméti JC
  3. 3. RÁCZ Bálint Keve
    PVSK
  4. 3. SOÓS Norbert
    Kecskeméti JC
  5. 5. UMHEISER István
    Vasas Judo Kft.
  6. 5. MOLNÁR Gergő
    SZESE
  7. 7. METZ Márk
    Judo Utánpótlás Iskola SE
  8. 7. KOVÁCS Bálint
    UTE
Felnőtt női -57 kg
  1. 1. KEREKES Gréta Vivien
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. VÖRÖS Seron
    Pápai Judo Akadémia
  3. 3. KOVÁCS Amina Viktória
    KSI SE
  4. 3. MÁJ Zsuzsanna
    PVSK
  5. 5. VIRÁG Vivien
    Tószegi Judo Klub
  6. 5. KASZÁS Réka
    Vincze JC
  7. 7. KAMPEL Eszter
    Pápai Judo Akadémia
  8. 7. KIRÁLY Dorina
    Győri AC
Felnőtt női -63 kg
  1. 1. HARMATH Eszter
    Kör SE
  2. 2. HEGEDŰS Hanga
    UTE
  3. 3. GODÓ Lívia
    Kör SE
  4. 4. VEREBÉLYI Nóra Judit
    Tószegi Judo Klub
Felnőtt férfi -81 kg
  1. 1. PENGŐ Bertalan
    Dunaharaszti MTK
  2. 2. GEBAUER Ervin
    KSI SE
  3. 3. SÁROSDI Ákos
    Gemenc Judo Klub
  4. 3. HEGEDŰS Csongor
    Óbudai JC
  5. 5. KOVÁCS Bence
    Budaörsi SC
  6. 5. DÁN György
    Óbudai JC
  7. 7. HORVÁTH Zsombor Marcell
    Havasi JC
  8. 7. TAKÁCS Regő
    Vadhajtás JSE
Felnőtt férfi -90 kg
  1. 1. HUSZÁR Gábor
    MESI SE
  2. 2. DR. VADAS Dániel
    Leányvár
  3. 3. KEREKES Patrik Imre
    Tószegi Judo Klub
  4. 3. OCSÁK Soma Zénó
    Hód Judo
  5. 5. SOLDOS Attila
    Honvéd Szondi Judo
  6. 5. KOVÁCS Zoltán
    HRSE Nagare Dojo
  7. 7. VOLTER Márk
    SZESE
  8. 7. NAGY Ádám
    Sopron
Felnőtt női -70 kg
  1. 1. SIROKI Ibolya Irma
    Tószegi Judo Klub
  2. 2. VÉSZI Klára
    Judomesterek
  3. 3. BALLA Panka Ajándék
    Sopron
  4. 4. SZOBOSZLAI Zsófia
    MVSC
  5. 5. ÁBRAHÁMNÉ SZIJÁRTÓ Mercédesz
    Erdőkertes JSE
Felnőtt férfi -100 kg
  1. 1. DORN Balázs
    Kör SE
  2. 2. DZAPKU Ármin
    Mogyi Bajai JC
  3. 3. KÁLMÁN Norbert
    Pápai Judo Akadémia
  4. 3. MÉSZÁROS Csaba
    HRSE Nagare Dojo
  5. 5. BUCZÓ Botond Zoltán
    DOZSO Sportegyesület Pécs
  6. 5. TARJÁNYI Balázs Mihály
    Varga Cseppek SE
  7. 7. SALLAY Bence
    Erdőkertes JSE
Felnőtt női -78 kg
  1. 1. VASS Eszter
    Budaörsi SC
Felnőtt női +78 kg
  1. 1. PADOS Mirtill
    SZESE
  2. 2. NAGY Annamária
    Bushido JC
  3. 3. VERES Nikolett
    Leányvár
Felnőtt férfi +100 kg
  1. 1. KERSTNER Róbert
    Erdőkertes JSE
  2. 2. POCSKAI Szabolcs
    Budafoki KSE
  3. 3. JÁRÁNYI Zsolt
    PVSK
  4. 3. DR.SZABÓ Zsolt
    PVSK
  5. 5. VASS Richárd
    Savaria
  6. 5. SOMOGYI Martin
    Pápai Judo Akadémia
  7. 7. SZLOVÁK Csaba
    Leányvár
  8. 7. SZLOVÁK Mihály
    Leányvár

Naptár


Események


    A kiválasztott napra nincs esemény.